Tootegrupid
scitec_mega_creatine_150caps.jpg Zoom

SCITEC Mega Creatine 150 tbl

Kaubamärk:
Hind:
13,50 €

Kreatiin – parim abistaja intensiivsete treeningute vältel!

Intensiivsed jõutreeningud on reaalse lihasmassi kogumise aluseks. Andes kogu oma jõu igasugused varud ära, tõstate raskusi raskuste järel, teete seeriaid seeriate järel ning lõuatõmbeid aina enam ja enam. Olete valmis mägesid vallutama selleks, et saavutada tulemus, kuid ühel hetkel lihased ei allu enam teile. See tähendab, et lihased on ära kulutanud oma energiavarud. Lihasväsimus on peamiseks lihasmassi kasvatamise piiranguks, tagasi hoidev faktor efektiivsel lihasmassi kogumisel.

On ka võimalus hoiduda sellest. Kreatiin – lämmastikku sisaldav ühend, mis on võimeline kogu aeg intensiivsete treeningute vältel toitma teie lihaseid energiaga, andes neile võimaluse ületada kõik võimalikud ning võimatud piirid lihasmassi kogumisel. Kreatiin parandab teie lihaskude ning kiirendab selle taastumist.

Kreatiin on 100% naturaalne ühend, ei mingit keemiat!

95% inimorganismis sisalduvast kreatiinist asub lihaskoes. Kreatiin sisaldub sellistes toiduainetes nagu veiseliha, tuunikala, lõhe ja räim. Kui olete eesmärgiks seadnud lihasmassi kogumise, siis on teie jaoks lihtsalt hädavajalik lisada oma toiduratsiooni kreatiini sisaldavad toiduained. Siiski on tänapäeval sporditoitude tootjad teinud kreatiini maksimaalselt kättesaadavaks ning pakuvad laia kreatiini põhjal valmistatud lisandite valikut.

Tarvitades lisaks kreatiini suurendate oma energeetilist varu intensiivsete treeningute ajal ning sellega muudate treeningud palju rohkem kasu toovateks!

Tänu kreatiinile:

  • Suureneb lihasmass
  • Väheneb lihasväsimus
  • Kiireneb taastumine
  • Tõuseb lihaste taluvustase
  • Kvaliteetne hüdratsioon

Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 3 grammi kreatiini. Kapseldatud kreatiini "aeglase laadimise puhul" on soovitatud: võtta 5 kapslit päevas tühja kõhuga rohke vedelikuga, peamiselt pärast treeningut, soovitavalt koos lihtsüsivesikutega. Tavaliselt 30 päeva pärast on lihaste kreatiiniga küllastumine oluliselt suurenenud.

Soovitav tarbida päevas 5g kreatiini.

Sarnased tooted
NUTREX Outlift 20annust
Tootekood: 1801 ,   Maitse:
40,00 €
SCITEC 100% Creatine 500g
Tootekood: 369 ,   Maitse:
14,00 €
SCITEC Thermo-X 100caps
Tootekood: 386 ,   Maitse:
13,00 €
BSN AminoX 435g
Tootekood: 10003 ,   Maitse:
27,90 €
ON 100% Casein Protein 2 lbs (909g)
Tootekood: 10066 ,   Maitse:
42,00 € (-9%)
46,00 €