Tootegrupid

SWANSON Kelp (Iodine Source), 225mcg - 250 tablets

Kaubamärk:
Hind:
9,00 €
Kogus: - +

Mis on Swanson Kelp?
Pruunvetikas on kõige sagedamini tuntud ja tunnustatud kui ookeanis rohkesti kasvav vetikas. See on pruunvetikas ehk Phaeophyceae, mis õitseb päikesevalguse käes ja neelab ümbritseva vee toitaineid ja mineraale. Suure kasvukiiruse korral võib pruunvetikas kasvada nii kiiresti kui 20 tolli päevas, muutes saagi jätkusuutlikuks, kuna see võib nädalatega täielikult tagasi kasvada.

Aastate jooksul idamaades üha populaarsemates sushiroogades tarbitud merevetikad on täis vitamiine ja mineraale, et sellest saab nüüd üks uutest supertoitudest. Pruunvetikas sisaldab üle 40 mineraali, sealhulgas sool, raud, kaalium, fosfor ja kaltsium, 16 aminohapet (valgu ehitusmaterjal) ja 11 erinevat vitamiini. Kelpi teeb kõige huvitavamaks selle erakordne joodiallikas, mineraal, mida peaaegu kõigist teistest toiduainetest pole.

Jood on tervisele põhiline ja seda ignoreeritakse sageli, kui sageli reklaamitakse C-vitamiini, raua ja kaltsiumi sarnaseid toite, kuna need peavad toidus sisaldama toitaineid. Jood aitab säilitada tervet ja tõhusat kilpnääret - nääret, mis vastutab ainevahetuse, kehatemperatuuri ja hormoonide tootmise reguleerimise eest. Nii et ainevahetust reguleerides võiks Kelp aidata tervisliku kaalulanguse pluss paljude muude tervisega seotud eeliste osas.

Kelpi söömine ei ole mõeldud kõigile, see on omandatud maitse, nii et Swanson, USA tuntud kvaliteetsete toidulisandite tarnija tervise ja heaolu toetamiseks, on loodusliku pruunvetika jõu mugavasse päevakapslisse ära kasutanud. Võite tugineda Swansoni tervisetoodetele, et pakkuda teile reguleeritud toidulisandeid, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedi, puhtuse ja tugevuse standarditele.

Milleks Swanson Kelpi kasutatakse?
Swansoni pruunvetika toidulisandeid kasutatakse looduslike toitainete ja mineraalainete allikatena, mida muidu ei pruugi teie dieedis rohkesti olla, eriti joodi. Kelpi toidulisandite tervislik kasu hõlmab järgmist:

Looduslik vitamiinide allikas: pruunvetikas sisaldab A-, B1-, B2-, C-, D- ja E-vitamiine, millel kõigil on oma oluline roll organismis.
Mineraalirikas: Meres kasvamine Rakk imendub suures koguses toitaineid ja mineraale, sealhulgas tsinki, joodi, magneesiumi, rauda, kaaliumit, vaske ja kaltsiumi. Tegelikult sisaldab kalja 10 korda rohkem kaltsiumi kui piim.
Toetab kilpnäärme reguleerimist: jood aitab edendada organismi kilpnäärmehormoonide tootmist, mis vastutab ainevahetuse ja energiataseme eest.
Loomulikult aitab kaalulangus kaasa: Jood on kilpnäärme tõhusaks toimimiseks ülioluline, mis hoiab ainevahetust ja võib omakorda mõjutada kehakaalu kontrolli.
Vananemisvastane: Arvatakse, et pruunvetikas toimib ka nagu antioksüdant ja eemaldab teadaolevalt vananemist kiirendavaid vabu radikaale.
Milline on Swanson Kelpi soovitatav annus?
Toidulisandina soovitab Swanson võtta üks 225mcg kapsel päevas koos klaasi veega.

Toidulisandina võtke üks tablett päevas veega. Ärge ületage soovitatud annust.

Sarnased tooted
MYPROTEIN Instant Oats 1kg
Tootekood: 10532 ,   Maitse:
6,00 €
ON Glutamine Powder 630g
Tootekood: 1833 ,   Maitse:
37,00 €
SCITEC ZMB6 (ZMA) 60caps
Tootekood: 341 ,   Maitse:
10,00 €
BSN AminoX 1015g
Tootekood: 10002 ,   Maitse:
47,00 €
MYPROTEIN Impact Whey Protein 1kg - EUROOPA enimmüüdud proteiin!
Tootekood: 10476 ,   Maitse:
22,00 € (-12%)
Al. 25,00 €