Tootegrupid

SWANSON PQQ 20mg - 30 vcaps

Kaubamärk:
Hind:
16,00 €
Kogus: - +

PQQ eelised hõlmavad terve mitokondriaalse struktuuri ja funktsiooni toetamist, et aidata säilitada tervislikke vaimseid funktsioone

Kliinilised uuringud näitavad, et PQQ võib aju tervist kaitsta ka edasijõudnutel

Edendab rakkude energiakeskuste mitokondrite tervislikku struktuuri ja funktsioneerimist

Saadaval ettevõttelt Swanson Health Products, PQQ (pürrokinoliini kinoon) on B-vitamiinide perekonnaga seotud suhteliselt hiljuti avastatud vitamiinilaadne toitaine. Sellel tervislike toiduainete kogumil leitud ühendil on antioksüdantne toime ja neurokaitsvad toimed, mis muudavad selle ideaalseks kognitiivseks toetuseks. Uuringud näitavad, et PQQ toetab vananedes tervet mitokondrite struktuuri ja funktsioone, et aidata säilitada tervislikke vaimseid funktsioone, nagu meenutamine, mälu ja tunnetus.

PQQ on osutunud vähemalt 100 korda efektiivsemaks kui C-vitamiin ja kõik fenoolühendid, mida seni on testitud redoksitsükli potentsiaalis. suured kogused inimese rinnapiimas. Kehas on PQQ kontsentreeritud elutähtsatesse organitesse, mis vajavad optimaalseks jõudluseks suurt hulka energiat - sellistesse organitesse nagu aju ja süda. Pole üllatav, et PQQ on aktiivne rakulistes mitokondrites, rakkude energiakeskustes. Sellel on suur mõju aju tervisele, närvisüsteemi tervisele ja potentsiaalselt kogu keha muudele süsteemidele, struktuuridele ja funktsioonidele, kuna see avaldab ka antioksüdantset toimet, neuroprotektiivset toimet ja kognitiivseid eeliseid. PQQ võimalike eeliste ulatus pole midagi muud kui hämmastav. Kirjeldatud on, et PQQ ühendab vitamiinide C, B-2 ja B-6 parimad keemilised omadused (vastavalt potentsiaali, redoksreaktsioonide ja karbonüülreaktiivsuse vähendamine) üheks molekuliks. Sel viisil on PQQ võimeline toimima otseselt antioksüdandina ja seejärel töödeldakse glutatiooni abil tagasi aktiivsesse vormi, laiendades oluliselt selle antioksüdantset võimekust.

PQQ kohta käivad praegused uuringud uurivad, kuidas see võiks aju tervisele konkreetselt kasuks tulla, kuna teadlaste arvates on aju kõige suurem oht mitokondrite funktsioonide languseks. Uuringus on näidatud, et PQQ toetab nii terveid mitokondreid kui ka midagi, mida nimetatakse närvide kasvufaktoriks, mis on oluline tervete neuronite ja hargnevate närvirakkude kasvuks ja säilitamiseks. See tähendab, et PQQ võib osutuda kasulikuks aju tervisliku funktsiooni säilitamisel juba meie arenenud aastatel.

Serving Size 1 Veggie Capsule

Supplement Facts
Amount Per Serving % Daily Value
PQQ (Pyrroloquinoline quinone disodium salt) 20 mg *

Other ingredients: Rice flour, hypromellose (vegetable capsule), magnesium stearate, silica.

 

 

Toidulisandina võtke üks köögikapsel päevas koos veega.

Sarnased tooted
CELLUCOR C4 G4 60servings
Tootekood: 10013 ,   Maitse:
40,00 € (-13%)
46,00 €
MUSCLEMEDS Carnivor Mass 2.5kg
Tootekood: 10028 ,   Maitse:
68,00 €
USPLABS Modern BCAA+ 535g SOOVITAME!
Tootekood: 10129 ,   Maitse:
33,00 €
CELLUCOR C4 Ripped 30servings
Tootekood: 10145 ,   Maitse:
32,00 €