Tootegrupid

THE SKINNY FOOD CO Chocaholic Spread 350g

Kaubamärk:
Hind:
6,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

The Skinny Food Co šokolaadipähklivõi - 350 g
Skinny Food Co. on edastanud veel ühe #meeletu maitsmise sensatsiooni! Seekord siis Choccy sarapuupähklivormi näol! #vaba suupistete a see on parim! Ainult 25 kcal ühe portsjoni kohta, madala kalorsuse ja madala suhkruga. Mis maitset sobib teie Nutella armastavate vajaduste rahuldamiseks, kas peate vaatama kaugemale kui Skinny Food Co, et aidata oma magusat isu ohjeldada?! Negatiivne, muidugi mitte! Kui see pole üks nende fantastilistest süüvabadest siirupitest, siis on see sellest maitsvast sarapuupähklivõistlusest kopsakaid!

Nutella vibes - rikkalik, kuid samas rahuldavalt magus! Tekstuuri ohvriteta levitage seda, küpsetage koos sellega, lisage oma pannkookide koogivormi, jogurtit, kaera või nagu meile .... lusikaga see otse vannist välja !! Tehke mida tahate, kuid nautige seda, teades, et see kraam sisaldab ilmatu 92% VÄHEM suhkrut kui teie tavalised lemmikud!

See kraam pakib kindlasti punši! Kui te ei saa kõigist asjadest piisavalt aru, Ferrero Rocher, Nutella, Kinda Beuno, siis laske sellel meelel end pähe tõmmata!

Niisiis, miks levib Skinny Food Co šokolaadipähkel?!

92% vähem suhkrut
Null palmiõli
Madal kalorsus
Madal suhkur
Maitsev
Ainult 25 kalorit portsjoni kohta.

Valge šokolaadi maitseaine Skinny Food Co - 350 g
Skinny Food Co. on edastanud veel ühe #meeletu maitsmise sensatsiooni! Seekord valge šokolaadi leviku näol! #vaba suupistete a see on parim! Ainult 25 kcal ühe portsjoni kohta, madala kalorsuse ja madala suhkruga. Mis maitset sobib teie piimabaari lovin 'vajadustele, kas peate vaatama kaugemale kui Skinny Food Co, et aidata oma magusat isu ohjeldada?! Kui see pole üks nende vinge süüta siirupeid, siis saab sellest ülimaitsvast valgest šokolaadirõõmust kopsakaid toite!

Teie lemmik ülimagusad White Choccy vibratsioonid - magusad, mõnusad ja rahuldavad! Hajuta see laiali, küpseta koos sellega, lisa oma pannkoogivirnale jogurtit, kaera või nagu meile .... lusikaga see otse vannist välja !! Tehke mida tahate, kuid nautige seda, teades, et see kraam sisaldab ilmatu 92% VÄHEM suhkrut kui teie tavalised lemmikud!

See kraam pakib kindlasti punši! Kui te ei saa kõigist asjadest piisavalt šokolaad apelsini, siis takerduge ja astuge sellesse toimingusse!

Niisiis, miks levib Skinny Food Co valge šokolaad?!

92% vähem suhkrut
Null palmiõli
Madal kalorsus
Madal suhkur
Maitsev
Ainult 25 kalorit portsjoni kohta.

 

Skinny Food Co. White Choc Spread (350g)
  Per 5g Serving
Calories 26kcals
Protein <0.5g
Fat 2g
Carbohydrate 2.8g
- Of which sugars <0.5g
Fibre <0.5g
Sodium 0

Other Ingredients: Sweeteners: maltitol steviol glycosides vegetable fats (shea, rapeseed) whole MILK powder 11% bulking agent: corn starch skimmed MILK powder 1.3 % emulsifier: lecithins (sunflower) flavouring.

Skinny Food Co. Choc Hazelnut Spread (350g)
  Per 5g Serving
Calories 25kcals
Protein <0.5g
Fat 1.9g
Carbohydrate 2.7g
- Of which sugars <0.5g
Fibre <0.5g
Sodium 0

Other Ingredients: Sweeteners: maltitol, steviol glycosides; vegetable fats (shea, rapeseed), HAZELNUTS 10%, whole MILK powder, fat-reduced cocoa powder 4.8% (cocoa, acidity regulators: potassium hydroxide, potassium carbonate), WHEY [MILK] powder (from MILK), emulsifier: lecithins (sunflower), flavourings.

Sarnased tooted
ON Creatine Powder 300g
Tootekood: 298 ,   Maitse:
15,00 €
SCITEC Liquid Carni-X 100000 500ml
Tootekood: 373 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Tryptophan 60 caps (Trüptofaan)
Tootekood: 777 ,   Maitse:
13,00 €
SCITEC Mega Glucosamine 100caps
Tootekood: 964 ,   Maitse:
13,00 €
ON Opti-Men 180 tabs
Tootekood: 2079 ,   Maitse:
35,00 €