Animal Fury 30serv

Kaubamärk:
Hind:
35,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Tõhus, võimas treeningueelne valem
Täpselt doseeritud tõestatud koostisosadega
Kavandatud energia, fookuse ja jõudluse maksimeerimiseks *
Üks kühvel on kõik, mida vaja

VAJALIK:
Konkurentsivõimelised sportlased ja kulturistid
Tõsised raskuste tõstjad
SOOVITUSLIKUD VARAD:
Nõuetekohase väljaõppe ja toitumisega loob loomaviha virnastamine loomapaki ja looma vadakuga ideaalse aluse suuruse ja tugevuse suurendamiseks. *

Too valu. Mida kaugemale sellest eluviisist edasi jõuate, hakkate mõistma, mis on tõeliselt vajalik. Järjepidevalt suuremaks ja tugevamaks kasvamiseks peate olema valmis minema sellisesse pikkusesse, mida teised ei julgeks. Uue kasvu stimuleerimiseks ja füüsilistest piirangutest ületamiseks peate läbi suruma kõige raskemad ja raskemad komplektid ning õppima valu omaks võtma. Õpid armastama lihaseid pingestavat ja põletavat valu, sest olete aru saanud, et nii kasvate. *

Loomade raevu sõnastades pidasime seda haruldast mõtteviisi silmas. Kavatsesime välja töötada mõttetut treeningueelset pulbrikannu, mis aitaks tõsistel tõstjatel jääda tsooni lukustatuks. Kombineerides efektiivsetes annustes selliseid treeningueelseid klambreid nagu Citrulliin Malate, beeta-alaniin, L-türosiin ja veevaba kofeiin ning viis grammi hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA), pakib iga loomset rahatükki ühe põrgu lihase- ehitades. * Ja ilma patenteeritud segudeta võite olla kindel, et teate täpselt, mida saate igast laaditud raputatavast tassist Fury.

“Animal Fury on eeltreening nagu ükski teine. Kümme minutit pärast esmakordset pildistamist võisin mõelda vaid raskete persside raskuste ümber viskamisele. See tekitas minus tunde, nagu saaksin kaks või kolm treeningut läbi löömata ilma peatumata. Olin trenni ajal poolenisti higist läbi vajunud. Intensiivsus, mille see mulle andis, oli hull. ”
–Vincenzo “MASS” Masone, NPC amatöör kulturist

Kargetes ja värskendavates roheliste õuna- ja arbuusimaitsetes ilmub Animal Fury ka ahvatleva maitsega. Maitseline ja särav jook Animal Fury on nauditav rituaal, mida ootate innukalt oodates, ellu ärgates ja iga maitsva lonksu juures teravamale keskendudes. * Olles selles mängus nii kaua olnud, ei kujutanud me kunagi ette, et raua domineerimine võiks nii maitsta väga hea.

Pidev edasiminek. See on alumine rida. See ei ole pallimäng ega sünnipäev. See on ilus ja sõjakas protsess, mis võib koletised pelgalt surelikest meestest välja ajada ja karjast veidrusi ära teha. See võtab aega, distsipliini, järjekindlust ja õiglast valu. Kuid suurte pingutuste piin on hind, mida tasub võidu au eest maksta. Ehitades Animal Fury - ühe tugevatoimelise koostisosa korraga - ehitasime välja meistrite häbematu pühendumise mõistmisega. Nii et kui kaalud teile väljakutse esitavad, võite tõusta juhuse poole, olla resoluutne ja kartmata ... Valmis sügavale kaevama ... Valmis valu tooma.

Segage üks kühvel Animal Fury 100-200 ml-s. valitud joogist 30 minutit enne treeningut. Loomade raevu äärmiselt tugeva mõju tõttu oleks soovitatav alustada 1–2 kühvel ja töötada kuni 1 täis kühvel. Ärge tarbige rohkem kui ühte portsjonit 24-tunnise perioodi või 6-8 tunni jooksul enne magamaminekut.

Sarnased tooted
SAN Testo Hardcore 90 caps
Tootekood: 1604 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC C1000 + Bioflavonoids 100caps
Tootekood: 1779 ,   Maitse:
13,00 €
SCITEC Bcaa 6400 125tab
Tootekood: 340 ,   Maitse:
14,00 €
SCITEC Liquid Arginine 1000ml Orange
Tootekood: 522 ,   Maitse:
24,00 €
SCITEC Lysine 90tab (L-lüsiin)
Tootekood: 535 ,   Maitse:
11,00 €