ANIMAL Flex 44pakki

Kaubamärk:
Hind:
35,00 €
Kogus: - +


Rock Solid Animal Training Pack

 

Täielik ühine tugipakk
Ühine ehitus
Liigese määrimine
Ühine tugi
Glükoosamiin
Patenteeritud ühine turukorraldus
Kondroitiin
MSM
Hüaluroonhape
Lina
Kes me oleme
1983. aastal asutati Animal Animal Pak'i sünnil - auväärsel koolituspakil, millest see kõik alguse sai. Professionaalsete kulturistide tegelikest vajadustest ja soovidest sündinud Animal on aastakümnete jooksul suurepäraselt kasvanud. Täna, nagu eilegi, tähistab nimi Animal usaldust, ausust ja ainulaadset jamamatut lähenemist mängule.

 

Animal esindab ka tooterühma, mis on ajaproovile vastu pidanud, seda on ikka ja jälle tõestatud laborites ja kaevikutes, kus see kõige rohkem loeb ... Jõusaal ja lava. Pühendunud tõsise sportlase tõsisele toitumisele, on Animal teie täielikuks ja põhjalikuks toidulisandiks valimisel teie valik. Loom. Meistrite valik.

 

Mis on looma flex
Kivikõva. Ei, me ei räägi paksudest lihatükkidest, mis ripuvad teie raami küljest - neid on lihtne näha, neid on lihtne hinnata. Me räägime teie liigestest, luudest, sidemetest ja muudest tugistruktuuridest, mis võimaldavad tõstmist. Asjad, mida võtate enesestmõistetavana ja mida te ei näe, kuid võivad probleemi korral kindlasti tunda.

 

Liiga sageli keskenduvad tõstjad ainult hoone tugevusele, mõtlemata kaks korda aluspõhja tugistruktuurile. Tõde on. sa oled ainult nii tugev kui su nõrgim lüli. Kui nõrgim lüli on liigesed, suurendate vigastuste riski ja see tähendab, et olete mängust väljas. Nüüd ei saa te seda endale lubada? Ei arvanud nii.

 

Võtke üks pakk päevas, kas tühja kõhuga või söögi ajal.

Sarnased tooted
SAN Glucosamine&Chondroitin + MSM 90 tablets
Tootekood: 1551 ,   Maitse:
22,00 €
NUTREX Outlift 20annust
Tootekood: 1801 ,   Maitse:
40,00 €
SCITEC Liquid Magnesium 1000 ml Pineapple Orange
Tootekood: 533 ,   Maitse:
14,00 €
SCITEC Mega Glucosamine 100caps
Tootekood: 964 ,   Maitse:
13,00 €
GRENADE 50 Calibre 20 annust
Tootekood: 10017 ,   Maitse:
25,00 €