Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY Magnesium Bisglycinate 120 caps.

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
19,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Magneesium biosaadaval kujul
100 mg magneesiumi ioone hõlpsalt manustatavas kapslis
Edendab närvisüsteemi õigeid funktsioone
Vähendab väsimust
Õrn seedesüsteemile
Apollo Hegemony Magnesium Bisglycinate on toidulisand, mis sisaldab magneesiumi kujul, mida iseloomustab kõrge biosaadavus. Lisaks on see magneesiumivorm seedetraktis paremini talutav võrreldes teiste magneesiumivormidega, mida tavaliselt kasutatakse toidulisandites.

Magneesiumi peetakse üheks kõige olulisemaks elemendiks, mis määrab inimese keha nõuetekohase toimimise. See osaleb peaaegu igas kehas toimuvas keemilises protsessis, mõjutab tohutut hulka ensüüme ja toimib luu ehitusplokina. Suurtes kogustes kasutavad seda aju ja lihased, sealhulgas meie keha kõige olulisem lihas - süda.

Magneesiumbisglütsinaat on selle elemendi ainulaadne vorm, mis on kahe glütsiiniühendi ja ühe magneesiumiühendi kombinatsioon. See sobib suurepäraselt organismi magneesiumitaseme taastamiseks, kuid võib glütsiini olemasolust tuua ka täiendavat kasu. See aminohape osaleb paljudes neuronaalsetes radades, toimib NMDA retseptori koagonistina, seega võib see ära hoida liigset stimulatsiooni ja aitab tasakaalustada närvisüsteemi reaktsiooni keskkonnast tulevatele signaalidele.

Magneesium soodustab närvisüsteemi nõuetekohast toimimist. See on hädavajalik närviimpulsside õigeks juhtimiseks ja aitab säilitada rakkude erutatavuse õigel tasemel. Veelgi enam, see osaleb trüptofaani ainevahetuses ja aitab seega säilitada serotoniini ja melatoniini optimaalset taset. See on põhjus, miks selle elemendi defitsiit korreleerub sageli uneprobleemide, meeleolu vähenemise ja suurenenud vastuvõtlikkusega stressile.

Magneesium toetab lihaste õiget tööd. Selle ülesanded hõlmavad lihaste õige pinge säilitamist ja skeletilihaste kokkutõmbumise protsessi kontrollimist. See mängib olulist rolli ka südame stiimulites ja juhtimissüsteemis, mistõttu selle puudused põhjustavad sageli südamehaigusi. Valulikud lihasspasmid, nende värisemine (nt silmalau tõmblemine) võib samuti viidata sellele, et kehas puudub magneesium.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Apollo Hegemony Magnesium Bisglycinate on preparaat, mis aitab magneesiumipuudust täiendada. See sisaldab magneesiumi kergesti omastatavas vormis, seega peaks see inimestele hästi mõjuma, kuna seedetraktid ei reageeri hästi muud tüüpi magneesiumi sisaldavatele toidulisanditele.

Pakendi suurus: 120 kapslit
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 120
portsjoni (1 kapsel) kogus% DV
Magneesium (magneesiumbisglütsinaat) 100 mg 26%
Muud koostisosad
Kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, titaandioksiid), magneesiumstearaat, Aquamin Mg.

Võtke 1 kapsel päevas või vastavalt tervishoiutöötaja soovitusele.

Magneesiumbisglütsinaati soovitatakse peamiselt inimestele, kes tunnevad seedetraktist ebamugavust pärast muude tavalisemaid magneesiumivorme sisaldavate toidulisandite võtmist. Veelgi enam, kahtlustatakse, et glütsiini olemasolu tõttu aitab see magneesiumivorm närvisüsteemi eest veelgi paremini hoolitseda.

Inimesed, kes on stressis, puutuvad kokku liigse füüsilise või vaimse pingutusega, peaksid arvestama, et sellistes tingimustes on nende nõudlus magneesiumi järele palju suurem.

Sarnased tooted
ON BCAA 1000 400 caps
Tootekood: 130 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
42,00 €
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 90tab
Tootekood: 1913 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
30,00 €
SCITEC ZMB6 (ZMA) 60caps
Tootekood: 341 ,   Maitse:
11,00 €
ON Amino 2222 160 Tabs
Tootekood: 816 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse:
29,00 €
BSN AminoX 1015g
Tootekood: 10002 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
47,00 €