CELLUCOR C4 G4 30servings

Kaubamärk:
Hind:
33,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Plahvatusohtlik energia. SEADUSTE Treeningud.
Maailma suurimatel konkurentidel on kõigil üks ühine joon - neid juhib võime suruda piire. Nad ei tagane väljakutse tagant ja teavad, et ainus viis kõrgemale jõudmiseks on edasiliikumine.

Teie jaoks, need, kes püüdlevad ülevuse poole, tutvustame järgmist C4 taset - serva, mida peate oma eesmärkide saavutamiseks jätkama.

ARENG
C4 oli kogu maailmas kuulnud plahvatus, kui seda 2010. aastal turule toodi. See on aidanud jõusaalijookidel, nädalavahetuse sõjameestel ja igal pool võistlevatel sportlastel saada legendaarsete versioonide omaks.

Cellucori neljanda põlvkonna C4 on järgmine uuenduste ja rafineerituse tase. Selle valem on nüüd sissevalitud, võimsam ja sisaldab läbimurdelist koostisosa TeaCor ™ täiustatud energia saamiseks, mis tuleb kiiresti sisse ja kestab kauem. *

Plahvatusohtlik energia *
Intensiivne fookus *
Uskumatud lihaspumbad *
Auhinnatud bränd
Unustamatud maitsed
TÄPSUSTATUD LÕHNAD
Puuviljakork, jäine sinine razz, arbuus ja palju muud ... Võtsime endast parimad maitsed ja muutsime neid veelgi paremaks. Iga kühvel C4 teeb teie suust vett.

SEADUSANDLIKU TÖÖ JÄRGMINE PEATÜKK asub SIIN
C4 maitse, kui võtad lonksu. Kipitustunne, mida tunnete, kui see liigub läbi teie keha. Motivatsioonitõus, mis tabab teid ideaalsel hetkel - vahetult enne treeningu alustamist ... Ainus sõna selle kirjeldamiseks on plahvatusohtlik. Kõik, mida oma lemmiktreeningu-eelses treeningus armastate, elab edasi ning alles on alanud teie kõige legendaarseimate treeningute järgmine peatükk.

1-2 kulpi 20-30min enne aktiivset tegevust

Sarnased tooted
SCITEC Tyrosine 100tab
Tootekood: 371 ,   Maitse:
11,00 €
SCITEC Mega MSM 100 caps
Tootekood: 618 ,   Maitse:
9,00 €
SCITEC Tryptophan 60 caps (Trüptofaan)
Tootekood: 777 ,   Maitse:
13,00 €
MYPROTEIN Protein Brownie 75g
Tootekood: 10152 ,   Maitse:
2,00 €
SCITEC Protein Pancake 37g coconut white chocolate
Tootekood: 1809 ,   Maitse:
1,00 €