Tootegrupid
apollos-hegemony-ngn-60-caps.jpg Zoom

APOLLO´S HEGEMONY NGN(nicotinamide riboside) 60 caps.

Kaubamärk:
Hind:
45,00 €

Lihaste optimaalse taastumise toetamine
Mitokondrite funktsiooni tugevdamine
Kasulik mõju kognitiivsetele funktsioonidele
Vananemisprotsesside aeglustamine
Energia ja elujõu suurenemine
B3-vitamiini vorm ilma õhetava toimeta
Looduslik NAD + võimendaja

Apollo Hegemony NGN on toidulisand, mis sisaldab vitamiini B3 nikotiinamiidi ribosiidi kujul. Preparaat toetab raku energia tootmise optimaalseid protsesse, mis aitab kaasa tajutava energia ja elujõu taseme tõusule, lihasväsimuse vähenemisele ja toitainete korralikule ainevahetusele.

Nikotiinamiid-ribosiid on B3-vitamiini biokeemiliste muundumiste produkt. Selle vormi eeliseks pole loputavat toimet, mis on iseloomulik nikotiinhappele - B3-vitamiini populaarsele vormile. See efekt kutsub esile näo soojuse ja punetuse tunde, mis võib põhjustada ebamugavust. Vitamiin B3 kuulub vees lahustuvate vitamiinide rühma ja on organismi nõuetekohaseks toimimiseks hädavajalik.

B3-vitamiini toimemehhanism
B3-vitamiini peamine ülesanne organismis on pakkuda substraati nikotiinamiidadeniindininukleotiidi (NAD +) ja selle fosfaadi (NADP +) biosünteesiks. Need on kaks väga olulist koensüümi, mis - ensümaatiliste valkude koensüümidena - osalevad kehas toimuvates biokeemilistes reaktsioonides, peamiselt elektronide ülekandeprotsessides, st oksüdatsioonis ja redutseerumises.

Kiire ainevahetus, optimaalne energia tootmine
B3-vitamiinist toodetud NAD + on oluline toitainete korralikuks ainevahetuseks, millest tekib metaboolne energia. NAD + osaleb mitokondriaalse rasvhappe β-oksüdatsioonis. Protsessi tulemuseks on rasvhapete „põletamine“ ja ainete tootmine, mida kasutatakse raku hingamise protsessides ja Krebsi tsüklis ATP kujul energia saamiseks.

NAD + osaleb ka glükolüüsis, s.t biokeemilistes reaktsioonides, kus glükoosist saadakse püruvaat - Krebsi tsükli jaoks vajalik molekul. Lisaks osaleb NAD + muu hulgas paljudes süsteemsetes sünteesides, sealhulgas kilpnäärme ja suguhormoonide sünteesis.

Teades NAD + biokeemilist rolli, pole raske teha järeldust selle tohutu tähenduse kohta nii heaolu kui ka tajutava energia taseme ja keha taastumise jaoks. Mõjutades raku energiatõhusust, toetab NAD + optimaalne tase elujõu taseme tõusu ja psühhofüüsilise efektiivsuse - sealhulgas mälu, meeleolu, lihastöö - paranemist. Seega ei tohiks olla üllatav, et selle ühendi kõrgeimaid kontsentratsioone täheldatakse metaboolselt aktiivsetes kudedes, näiteks närvis ja lihaskoes.

Vananemisprotsesside aeglustamine
Üks valk, mille NAD + on koensüüm, on sirtuiinid. NAD + on nende valkude aktivaator. Sirtuiinid mõjutavad paljude rakuprotsesside reguleerimiseks oluliste geenide aktiivsust. Sirtuins on seotud ka keskmise eluea reguleerimisega. Loomkatsed näitasid, et kalorite piiramise mõju eluea pikenemisele vahendatakse sirtuiinide kaudu. Seetõttu on püstitatud hüpotees, et sirtuiini aktiveerimine (nt NAD + abil) võib jäljendada kalorite piiramist ja potentsiaalselt oodatava eluea pikenemisega seotud eeliseid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Apollo Hegemony NGN on preparaat, mis pakub tõhusat vitamiini B3 derivaati. Toode on eriti soovitatav lihasväsimuse, energiapuuduse, füüsilise ja vaimse töövõime halvenemise korral ning mitokondrite toimimise ja optimaalse ainevahetuse toetamiseks.

Pakendi suurus: 60 kapslit
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjonid konteineris: 60
portsjoni (1 kapsel) kogus% DV
Nikotiinamiidi ribosiid 150 mg -
Muud koostisosad
Mikrokristalne tselluloos, riisijahu, kapsli kest.

Võtke 1-2 kapslit päevas koos toiduga või ilma.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
SCITEC Bcaa 6400 375tab
Tootekood: 368 ,   Maitse:
36,00 €
ON Opti-Men 180 tabs
Tootekood: 2079 ,   Maitse:
42,00 €
CELLUCOR C4 G4 60servings
Tootekood: 10013 ,   Maitse:
40,00 € (-13%)
46,00 €
ON Gold Standard Pre Workout 30 servings
Tootekood: 10073 ,   Maitse:
33,00 €
SCITEC 100% Beef Muscle 3180g
Tootekood: 10095 ,   Maitse:
57,50 €