Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY Skill Pill 60caps

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
39,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mängige paremini ja esinege paremini
Kapsli turboülelaadimine
Sisaldab Dynamine™-i
4 standardset väljavõtet
Kofeiin + teaniin
AH Skill Pill on toidulisand mängijatele, mis sisaldab 8 koostisosa kompleksi. See täiustatud valem on loodud väsimuse vähendamiseks ja närvisüsteemi funktsiooni toetamiseks, et saavutada parem mäng.

Saavutage eelis oma vastaste ees
See ainulaadne toidulisand on spetsiaalselt loodud vaimselt töötavate inimeste, eriti arvutimängurite vajaduste rahuldamiseks, olenemata nende oskuste tasemest.

See sisaldab koostisosi, mis aitavad säilitada optimaalset keskendumisvõimet, tõstavad vaimset vastupidavust ja pärsivad väsimust. See võimaldab teil kauem mängida, paremini keskenduda ja kiiremini reageerida. Olenemata sellest, kas olete professionaalne mängija või naudite lihtsalt vabal ajal mängimist, aitab Skill Pill teil saavutada vastaste võitmiseks vajalikku edu.

Kofeiin + teaniin + metüülliberiin - klassikalise nootroopse kombinatsiooni kõrgem tase
Kofeiin ja L-teaniin on koostisosad, millel on tuntud mõju närvisüsteemile ja kognitiivsetele võimetele. Nende kombinatsiooni valivad sageli inimesed, kes soovivad toetada oma vaimseid võimeid ja vaimse töö kvaliteeti.

Dynamine™ on Skill Pilli koostise ainulaadne koostisosa. See on puriini alkaloid ja selle struktuur sarnaneb kofeiini ja teakriiniga. Dynamine™ tootja Compound Solutions deklaratsiooni kohaselt on sellel koostisosal kiirem toime kui kofeiinil, kuna sellel on palju lühem poolväärtusaeg. Tänu sellele peaks see andma kiire energialaengu, mis hiljem tänu kofeiinile säilib. Koostisainel on USA-s GRAS-i staatus. Looduses leidub metüülliberiini taimsetes saadustes, nagu kohvioad, tee, koolapähklid, guaraana, kakao ja yerba mate.

Seda koostist täiendab vitamiin B6 püridoksaal-5'-fosfaadi bioloogiliselt aktiivses vormis. Vitamiin B6 aitab leevendada väsimust ja kurnatust ning säilitada korralikke psühholoogilisi funktsioone ja närvisüsteemi talitlust.

Standardiseeritud ekstraktid aju jaoks
Sellest toidulisandist leiate kuni 4 botaanilist ekstrakti, mis on standardiseeritud suure toimeainesisalduse jaoks:
• Lõvilakk – 30% polüsahhariide
• Ginkgo biloba – 24% flavoonglükosiide ja 6% laktoone
• sammal - 1% hupersiin A
• Tagetes tõstetud – 22% luteiini

Lion's Mane on elutähtis seen, mida võite tunda ka lõvilaka nime all. Selle viljakehade välimus meenutab puu tüvest kasvavat lõvilakki. Soplówkat on rahvatraditsioonis kasutatud pikka aega.

Ginkgo biloba aitab kaasa hea nägemise ja kuulmise säilitamisele. See aitab säilitada häid kognitiivseid funktsioone, aidates kaasa õigele vereringele, mis on seotud aju efektiivsuse ja reaktiivsusega.

Samblast (Huperzia serrata) pärinev hupersiin A on aine, mis pärsib mäluprotsesside peamise neurotransmitteri atsetüülkoliini lagunemist. Hupersiin A on looduslik alkaloid, mille omadusi hinnati traditsioonilises hiina meditsiinis ja mida nüüd vaimselt aktiivsed inimesed hindavad kõrgelt.

Saialilleõite luteiin on silma tervise toidulisandite populaarne koostisosa. Looduslikult leidub luteiini võrkkestas ja maakulas. Pikalt arvutiekraani vaadates tasub erilist tähelepanu pöörata silmade tervisele ja nägemise kvaliteedile.

Kokkuvõtteks võib öelda, et AH Skill Pill on mängijatele mõeldud terviklik lisand, mis töötab ka vaimselt töötavate, õppivate või autojuhtide jaoks.

JUHISED KASUTAMISEKS
Võtke 1 kapsel toodet koos 200 ml veega. Tarbi üks kord päevas umbes 30 minutit enne planeeritud vaimset tegevust. Ärge tarbige enne magamaminekut.

apollos-hegemony-skill-pill-60-caps2.jpg (76 KB)

Sarnased tooted
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
23,00 €
SCITEC Mega Arginine 90 tab
Tootekood: 338 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
17,50 €
ON Amino Energy 270g
Tootekood: 10072 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
27,00 € (-23%)
35,00 €
USPLABS Modern BCAA+ 535g SOOVITAME!
Tootekood: 10129 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
38,00 €
NOW FOODS Green Tea Extract, EGCg 400mg x 90VCaps (rohelise tee)
Tootekood: 2204 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
16,00 €