Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY TMG Powder 300g (Trimetüülglütsiin/betaiin)

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
24,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Homotsüsteiini õige metabolismi toetamine
Põletikuvastased ja antioksüdandid
Toetus maksa nõuetekohaseks toimimiseks
Südame-veresoonkonna tervis
Psühhofüüsilise seisundi parandamine
Metüleerimisprotsesside tõhustamine
Optimaalne võõrutus

Apollo Hegemony TMG pulber on toidulisand, mis sisaldab puhast trimetüülglütsiinipulbrit. Preparaadi eesmärk on aidata õigetes metüülimisprotsessides ja toetada südame-veresoonkonna tervist, tagada homotsüsteiini õige metabolism ja toetada maksa võõrutusprotsessides.

Trimetüülglütsiin (TMG), tuntud ka kui betaiin, on loodusliku päritoluga ühend, mis eraldatakse esmakordselt harilikust peedist (Beta vulgaris). Keemilise struktuuri poolest on see kolme täiendava metüülrühmaga glütsiin.

Abi metülatsioonihäirete korral
TMG keemiline struktuur teeb sellest metüülimisprotsessides vajalike metüülrühmade suurepärase doonori. Metüleerimine on teatud tüüpi biokeemiline reaktsioon, millel on oluline roll, nt. epigeneetilistes modifikatsioonides, võõrutusprotsessides, neurotransmitterite sünteesis ja homotsüsteiini homöostaasi säilitamises.

TMG on metülatsioonihäirete täiendamise üks põhielemente, mis võivad avalduda nt. suurenenud vastuvõtlikkus stressile, krooniline väsimus, närvisüsteemi häired ja kilpnäärmeprobleemid.

Homotsüsteiini taseme langus
Homotsüsteiin on valguvaba aminohape, mis moodustub looduslikult metioniini demetüülimise tagajärjel. Suurenenud homotsüsteiini kontsentratsioon avaldab negatiivset mõju kehale, eriti südame-veresoonkonna süsteemile. Hüperhomotsüsteineemia võib põhjustada ka neuroloogilisi häireid ja suurenenud sünnidefektide riski.

Metüüldoonorina toetab TMG homotsüsteiini ümbermetüülimist metioniiniks, toimides seega vastu liiga kõrgele homotsüsteiini tasemele. Selle reaktsiooni teine saadus on S-adenosüülmetioniin (SAMe), mis osaleb neurotransmitterite - dopamiini ja serotoniini - sünteesis, tagades hea vaimse heaolu.

Füüsilise tõhususe toetamine
Betaiinil on anaboolne ja antikataboolne potentsiaal. Seda kasutavad sageli sportlased ja füüsiliselt aktiivsed inimesed, kuna see mõjutab kreatiini sünteesi. Samuti on teateid TMG rolli kohta insuliinitaolise kasvufaktori 1 (IGF-1) taseme tõstmisel.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Apollo Hegemony TMG pulber on preparaat, mida soovitatakse sportlastele ja füüsiliselt aktiivsetele inimestele metülatsioonihäirete korral ning südame-veresoonkonna tervise ja võõrutusprotsesside toetamiseks.

Konteineri suurus: 300 g
Portsjoni suurus: 1 kühvel (2g)
Portsjonid konteineri kohta: 150
1 portsjoni (2 g) koguse kohta% DV
Trimetüülglütsiin (TMG) 2000 mg *

Segage 1 portsjon 250 ml veega. Joo hommikul toiduga või ilma.

IFiti soovitused
Metüleerimisprotsesside parandamiseks ja homotsüsteiini optimaalse metabolismi toetamiseks on soovitatav tagada ka B-vitamiinide, eriti B6-, B12-vitamiinide ja folaatide nõuetekohane varustamine.

Suurenenud homotsüsteiini kontsentratsioon määratakse tavaliselt geneetiliselt MTHFR geeni mutatsiooni tõttu, kuid see võib suureneda ka selliste keskkonnategurite mõjul nagu nt. alkoholi kuritarvitamine, suitsetamine, ebaõige toitumine, mõned ravimid ja maksahaigused.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

Sarnased tooted
GRENADE BLACK OPS 100caps
Tootekood: 1459 ,   Maitse:
39,00 € (-13%)
45,00 €
SAN Testo Hardcore 90 caps
Tootekood: 1604 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
26,00 €
GAT Essentials Agmatine 75g (agmatiin) BB 10/2023
Tootekood: 4757 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
22,00 € (-37%)
35,00 €
ON Platinum HydroWhey 1.6Kg
Tootekood: 10074 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
89,90 € (-6%)
96,00 €
SCITEC Jumbo Hardcore 1530g
Tootekood: 10108 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
42,00 €