Tootegrupid

CONTROLLED LABS BrainWash 160g Sour Apple

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind: 45,00 €
39,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Atsetüülkoliini taseme tõstmine
Neurotransmissiooni parandamine
Abi kollokviumide ja eksamitega
Kognitiivsete funktsioonide tugi
Nootroopsed omadused
Maksimaalne kontsentratsioon
Emotsionaalne tasakaal
Energiataseme tõus
Kiire tegevus
Controlled Labs Orange Brainwash on kõikehõlmav toidulisand, mis sisaldab mitmeid aktiivseid ühendeid, mis toetavad närvisüsteemi nõuetekohast toimimist, mälu, keskendumisvõimet ja kognitiivseid funktsioone. Toode on mugava pulbri kujul ja sellel on atraktiivne maitse. Pakend sisaldab 20 portsjonit.

L-teaniin on rohelises tees looduslikult esinev aminohape, mida peetakse nootroopseks aineks. Loommudelil tehtud uuringutes on L-teaniinil mälu ja õppimisvõimet parandav toime. Inimuuringus leiti omakorda selle ühendi rahustavad ja anksiolüütilised omadused – täheldati alfa-ajulainete suurenenud tootmist, mille tulemuseks oli lõdvestus, säilitades valvsuse ja meeleselguse. Selle põhjal võib järeldada, et L-teaniin aitab kontrollida stressi ja parandada keskendumisvõimet, mis on oluline eelkõige intensiivse õppimise perioodidel, nt. eksamiperioodidel.

Atsetüül-L-karnitiin on L-karnitiini atsetüülitud vorm, millel on antioksüdantsed ja neuroprotektiivsed omadused. Atsetüülimine võimaldab ühendil läbida hematoentsefaalbarjääri. Viies pika ahelaga rasvhapped mitokondritesse, toetab atsetüül-L-karnitiin keha energiavahetust ja rasvapõletust, mis viib energiataseme tõusuni. See toetab dopamiini ja atsetüülkoliini optimaalset taset, toetab ajufunktsiooni ja võib isegi kaitsta neuroneid vananemise mõjude eest.

L-türosiin on endogeenne aminohape, mis moodustub organismis eksogeensest aminohappest – fenüülalaniinist. L-türosiin on peamiste katehhoolamiinide – dopamiini, adrenaliini ja noradrenaliini – sünteesi eelkäija, mis on kõige olulisemad sümpaatilises närvisüsteemis stimuleerivad neurotransmitterid. Kognitiivse funktsiooni paranemise seisukohalt tundub kõige olulisem noradrenaliin, mis ühtaegu mobiliseerib organismi ja tõstab keskendumisvõimet. Huvitaval kombel on mõnede antidepressantide toimemehhanismiks norepinefriini taseme tõus sünaptilistes lõhedes.

Alpha GPC ehk alfa-glütserüülfosforüülkoliin on üks parimaid biosaadavaid koliini allikaid, millel on dokumenteeritud nootroopsed omadused. Tänu võimele tungida läbi hematoentsefaalbarjääri, on Alpha GPC närvirakkude jaoks saadaval. Koliin on atsetüülkoliini sünteesi eelkäija – oluline neurotransmitter, mis vastutab närvistiimulite edastamise eest ja osaleb mälujälgede loomises, säilitades kõrge kontsentratsiooni ja teadmiste assimilatsiooni.

Lion's Mane on seeneliik, mis on idameditsiinis tuntud juba mitu sajandit. Sellel on põletikuvastane ja antioksüdantne toime. Inimestel läbiviidud uuringutes demonstreeriti Lõvi laka võimet parandada kognitiivseid funktsioone. Lisaks toetab Lion’s Mane närvikasvufaktori NGF tootmist, aidates kaasa nende taastumisele.

Bacopa monnieri on Ayurveda taim, millel on adaptogeensed, nootroopsed ja anksiolüütilised omadused. Taimes sisalduvatel bakosidiinidel on kesknärvisüsteemi, eriti limbilist süsteemi stimuleerivad omadused. Nad parandavad paaritumis- ja meeldejätmisprotsesse ning neil on ka põletikuvastane ja valuvaigistav toime. Bacopa monnieri "stressivastane" toime on märgatav üsna kiiresti ning mälu ja kognitiivsete võimete parandamiseks on vaja vähemalt 4-6 nädalast toidulisandit.

Kofeiin ja teobromiin on ksantiinist saadud puriinalkaloidid. Neil on peamiselt stimuleeriv toime ja neil on keeruline toimemehhanism. Need on cAMP fosfodiesteraasi inhibiitorid, mille tulemuseks on pikenenud toime, nt. adrenaliin. Teobromiin põhjustab ka aju vasodilatatsiooni, suurendades selle organi varustamist hapniku ja toitainetega.

Fosfatidüülseriin (PS) on üks fosfolipiididest, mis moodustab loomulikult osa keha rakumembraanidest, toetades nende taastumist ja õiget läbilaskvust. Suurtes kogustes esineb PS närvikoes, toetades neuroplastilisust, mälu ja kognitiivseid funktsioone. See mõjutab glükoosi optimaalset kasutamist, mis on aju põhiline energiaallikas. PS võib samuti tõsta atsetüülkoliini taset.

Astragalus ja vale ženšenn (Tienchi Ginseng) on organismi tugevdava ja toniseeriva toimega taimed. Astralagusel on normaliseeriv toime südant, neerupealiste talitlust ja seedimisprotsesse ning valeženšennil on positiivne mõju energiavahetusele ja südame-veresoonkonna tervisele.

Huperzia serrata on taim, mis sisaldab hupertsiin A – alkaloidi, mis on atsetüülkoliinesteraasi inhibiitor (atsetüülkoliini lagundav ensüüm). Koos fosfatidüülseriini ja karnitiiniga parandab see ühend tõhusalt mälu ja keskendumisvõimet. Hupertsiin A kasutatakse ka Alzheimeri tõve abistava vahendina.

Lisainfo
Mahuti suurus: 160 g
Portsjoni suurus: 8 g
Portsjonid konteineri kohta: 20
Atsetüül-L-karnitiin (atsetüül-L-karnitiini HCl-na) 2 g *
L-türosiin 1 g*
Alpha GPC 50% (saagis 300 mg alfa GPC) 600 mg *
Hericium erinaceus'e seenepulber (Lion's Mane seenepulber) 500 mg *
L-teaniin 200 mg*
Bacopa lehtede ekstrakt 50% bakosiidid 150 mg *
Veevaba kofeiin 150 mg*
SerinAid® [saagis 50 mg fosfatidüülseriini (PS)] 100 mg*
AstraGin® (Astragaluse juure ekstrakt ja Tienchi ženšenni juure ekstrakt) 50 mg *
teobromiin 50 mg*
Hammassambla (Huperzia serrata) õhust osade ekstrakt (1% Huperzine A) 200 mcg *
Muud koostisosad
Orgaanilise riisisiirupi kuivained, maltodekstriin, sidrunhape, ränidioksiid, looduslikud ja kunstlikud maitseained, kaltsiumsilikaat, atsesulfaamkaalium ja sukraloos.

Esialgsed (esimene serveerimine) juhised: alustage oma individuaalse taluvuse hindamiseks 1/2 portsjoni võtmisega, mis on segatud 4 untsi külma veega. Kui teil tekib mõni ebatavaline nähtus, lõpetage ja konsulteerige oma arstiga. Juhised regulaarseks kasutamiseks: segage 1 portsjon 8 untsi külma veega ja jooge enne hommikusööki või treeningut. Tarbi iga päev piisavalt vett.

Sarnased tooted
BSN Syntha-6 Edge 1.8kg
Tootekood: 10010 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
69,90 €
MUSCLEMEDS Carnivor Mass 2.5kg
Tootekood: 10028 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
69,00 €
MUTANT Mass 2.2kg (5 lbs)
Tootekood: 10045 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
35,00 €
ON Serious Mass 6 lbs (2721g)
Tootekood: 10078 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
42,00 €
SCITEC Jumbo Hardcore 3060g
Tootekood: 10109 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
72,00 €