CONTROLLED LABS Orange Triad + Greens 408 grams

Kaubamärk:
Hind:
45,00 €
Kogus: - +

Tõsised sportlased on ainulaadsed selle poolest, et nad seovad oma keha tahtlikult treenimise ja südamega uskumatult palju stressi. Aja jooksul võib immuunsussüsteem kahjustada ning lihaste, kõõluste ja sidemete taastumine võtab kauem aega, mis tähendab, et te ei saa neid treenida nii tihti, kui soovite. Puudus võib tähendada, et te ei saa treeningutest optimaalseid tulemusi. Parimale kulturismi toidulisand, mis on mõeldud tõsisele sportlasele, ORANGE TRIad + Greens ™, ühendab endas järeleproovitud ja tõhusad vitamiinid, mineraalid ja toitained optimaalse DIGESTIOONI, IMMUNE-süsteemi ja ÜHISE TERVISE toetamiseks üheks „kaks korda päevas“ toidulisandiks.

Kompleksid JOINT ja FLEX aitavad liigeseid ja kõhre õlitada, samuti suurendavad sidekoe vastupidavust, DIGESTION ja IMMUNE kompleks sisaldab looduslikke põletikuvastaseid aineid, seedetrakti abivahendeid ja toitaineid eraldavaid aineid, et viia teie esinemine järgmisele tasemele. GREENS kompleksid on suunatud tõelistele sportlastele. Kardiovaskulaarne kompleks on täis köögivilju, mis on tõestanud, et suurendavad vastupidavust ja südame-veresoonkonna tervist inimestel treenides. Ensüümide, probiootikumide ja antioksüdantide segud aitavad kehal maksimaalse tulemuse saavutamiseks imenduda ja kasutada teie dieedist ja toidulisanditest saadavat kõrgeimat toitainete taset. Orange TRIad + Greens ™ pole mitte ainult tervislik, vaid maitseb suurepäraselt ka ilma kunstlike värvainete või magusainete kasutamiseta.

Moodustage GYM-is ja LIFE-s maksimaalse kasu saamiseks Tugev vundament koos Orange TRIad + Greens ™ -iga!

Võtke 1-2 lõhet, mis on segatud 150–250 ml külmas vedelikus päevas, koos tervete toidukordadega. Võtke seda toodet iga päev.

Sarnased tooted
ON BCAA 1000 400 caps
Tootekood: 130 ,   Maitse:
35,00 €
ON BCAA 1000 200 caps
Tootekood: 296 ,   Maitse:
24,00 €
SCITEC Carni-X 60 tab
Tootekood: 427 ,   Maitse:
9,90 €
SCITEC MyoMax Hardcore 1400g
Tootekood: 10159 ,   Maitse:
33,00 €
ANIMAL Flex 44pakki
Tootekood: 2056 ,   Maitse:
35,00 €