Tootegrupid

KAGED MUSCLE Creatine HCL powder 75serv

Kaubamärk:
Hind:
32,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

PATENDITUD KREATIIN-HCL-PROUD
Võib aidata vältida kreatiiniga tavaliselt seotud seedetrakti probleeme, nagu puhitus, kõhulahtisus, gaas ja krambid
Laadimisfaasi pole
Kontsentreeritud, hästi lahustuv ja seguneb kergesti
Vireo Systems sünteesis algselt kreatiinvesinikkloriidi 2003. aastal ja pärast aastaid kestnud ulatuslikke katseid tehti see 2007. aastal kaubanduslikult kättesaadavaks. Kreatiinvesinikkloriidi ümbritsev sumin levis kiiresti kogu kulturismi ja sportliku kogukonna vahel.

Liikuge edasi 2015. aastasse - kaheksa aastat pärast kreatiinvesinikkloriidi tutvustamist sporditoitlusega. Nüüd on see eliitsportlaste ja kulturistide eelistatud kreatiinivalik.

Eduga TULEB KOKKUAATID
Kuna Creatine HCl omandas kiiresti ja õigustatult turuosa, tulid turule paljud copycat versioonid. Mitmed ettevõtted hakkasid müüma odavat, madala kvaliteediga geneerilist kreatiinvesinikkloriidi. Need ettevõtted kasutavad laenatud teadust, et toetada toodet, mis on geneeriline ja mida ei toeta uuringud ega patendid.

Tippbränd, patenteeritud kreatiinvesinikkloriidi algne turustaja, oli Krisi eelistatud valik hiljuti. Ta märkas, et midagi on teistsugust ja avastasid nad lõpuks, et kreatiini HCl patenteeritud vormilt minnakse üle geneerilisele materjalile. Mõne päeva jooksul oli Kaged Muscle® teadus- ja arendustegevuse meeskond kontaktis kreatiini HCl patendiomanikuga. Me kohtusime, et arutada ehtsusele, mitte kasumile tugineva kaubamärgiga pärispatenditud materjali müümist - Kaged Muscle®.

ERAKORRALISED UUDISED
Seda populaarset ja efektiivset kreatiin-HCl-molekuli müüakse nüüd uue nime all: patenteeritud C-HCl ™.

5. septembril 2015 andis Kreatiin HCI leiutaja ja patendiomanik Vireo Systems ettevõttele Kaged Muscle® ainuõiguse müüa C-HCl ™ kogu maailmas ühe koostisosana (maitsestamata ja maitsestatud pulber või kapslid).

MITTE KREATIIN-HCL pole loodud võrdselt
Kreatiinvesinikkloriidi patenteeritud vorm maksab kolm korda rohkem kui geneeriline materjal ja seetõttu kasutavad kõik populaarsemad kaubamärgid kasumi suurendamiseks geneerilisi ravimeid patenteeritud patentide asemel.

Not Kaged Muscle® - me ei müü kunagi kasumi tõttu välja. Kvaliteet ja tulemused on meie peamised prioriteedid!

Kui olete kvaliteedist kinnisideeks nagu praegu, ei pea te võtma patenditud C-HCl ™ -i võimalusi. Kaged Muscle® keeldub kvaliteedi huvides kompromiteerimisest ega oma midagi pistmist geneerilise kreatiinvesinikkloriidiga, mida kasutavad mitmed populaarsemad kaubamärgid. Selle asemel ostame ehtsa ja patenteeritud C-HCl ™.

KUIDAS veenduda, et saate päriselt patenteeritud kretiin HCL-i
Oluline on veenduda, et ostetud kreatiini HCl on tõeline tehing. Kui ostate kreatiinvesinikkloriidi ühe koostisosana (maitsestamata ja maitsestatud pulber või kapslid), on sildil kirjas Patented C-HCl ™, Vireo Systems Inc. ja see sisaldab PATENT # 8, 962, 685 / # 8, 354, 450 / # 8, 026, 385 / # 7, 608, 641.

Ainult mõnele kaubamärgile anti õigused patenteeritud C-HCl ™ kasutamiseks enne trenni ja pärast treeningut.

Kui Vireo Systems Inc. ja ülalnimetatud patendinumbreid pole teie sildil ..., on teil geneeriline kreatiinvesinikkloriid ja see pole päris tehing!

Me suutsime tõelise tehingu tagasi tuua ja seda soodsamalt!

Ei mingeid kunstlikke maitseid
Ei mingeid kunstvärve
Köögiviljakapslid
Toidulisandina võtke 30–60 minutit enne treenimist umbes 100 ml veega. Patenteeritud kreatiinvesinikkloriidi võib võtta tühja kõhuga, koos toiduga või segada oma lemmiktoodete KAGED MUSCLE toodetega. Treeningpäevadel tarbige 1 portsjon 45 kg kehakaalu kohta. Treeningujärgsetel ja treeningjärgsetel päevadel kulutage lihaste taastumiseks 1 portsjon 45 kg kehakaalu kohta. * Hoiatused: Ei ole ette nähtud alla 18-aastastele inimestele. Enne toidulisandi kasutamist või alustamist pidage nõu arsti või tervishoiuteenuse pakkujaga. mis tahes treeningprogramm. Enne kasutamist konsulteerige arstiga, kui teil on tervisekahjustusi või kui arvate, et võtate mingeid retseptiravimeid. Ärge ületage soovitatud annust.

Sarnased tooted
SCITEC Multi Pro Plus 30
Tootekood: 1256 ,   Maitse:
28,00 €
SCITEC Monster PAK 20 packets
Tootekood: 378 ,   Maitse:
35,00 €
TESTED Creatine HCL 120tab 750mg (kreatiin hüdrokloriid)
Tootekood: 476 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC Liquid Arginine 1000ml Orange BB 11.01.21
Tootekood: 522 ,   Maitse:
18,00 € (-25%)
24,00 €
GRENADE 50 Calibre 2 annust SAMPLE
Tootekood: 2336 ,   Maitse:
2,00 € (-33%)
3,00 €