Tootegrupid

KAGED MUSCLE Creatine HCL 750mg - 75caps (kreatiin hüdrokloriid)

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
35,00 €
Kogus: - +
   - või -   ORIGINAALPATENTITUD KREATIIN HCL ON TAGASI
Kui olete jälginud meie sotsiaalmeediat, käinud Kris Gethini seminaridel, käinud läbi tema avaldatud artikleid, ostnud tema ümberkujundamisraamatuid või vaadanud oma videotreenereid saidil Bodybuilding.com, saate teada, et Kris on mitu aastat soovitanud kreatiinmonohüdraadi asemel patenteeritud kreatiini HCl. Meie jaoks pole see mõttetu.

PATENDITUD KREATIIN HCL PROS
Laadimisfaasi pole
Kontsentreeritud, ülilahustuv ja kergesti segunev
Algselt sünteesis Vireo Systems kreatiini HCl 2003. aastal ja pärast aastaid kestnud põhjalikke teste tehti see 2007. aastal kaubanduslikult kättesaadavaks. Kreatiin HCl-i ümber levinud sumin levis kiiresti kulturismis ja sportlikes kogukondades.

Kiire edasiliikumine aastasse 2015 - kaheksa aastat pärast kreatiin-HCl sporditoitumise tutvustamist. Nüüd on see eliitsportlaste ja kulturistide eelistatud kreatiinivalik.

EDUGA TULEVAD KOPAADID
Kuna kreatiin HCl saavutas kiiresti ja õigustatult turuosa, jõudsid turule paljud koopiate versioonid. Mitu ettevõtet hakkas müüma odavat madala kvaliteediga geneerilist kreatiini HCl. Need ettevõtted kasutavad laenatud teadust toote toetamiseks, mis on üldine ja mida ei toeta uuringud ega patendid.

Tippbränd, patenteeritud kreatiin HCl algne turustaja, oli Krisi eelistatud valik kuni viimase ajani. Ta märkas, et midagi on teistsugust ja avastas lõpuks, et nad on kreatiin-HCl patenteeritud vormilt üle läinud geneerilisele materjalile. Mõne päeva jooksul oli KM teadus- ja arendustegevuse meeskond kontakt kreatiin HCl patendiomanikuga. Kohtusime arutama tõelise tehingu patenteeritud materjali müümist kaubamärgiga, mis põhineb eetikal, mitte kasumil - Kaged Muscle®.

ERAKORRALISED UUDISED
Seda populaarset ja tõhusat kreatiini HCl molekuli müüakse nüüd uue nime all: Patenteeritud C-HCl.

5. septembril 2015 andis kreatiini HCl leiutaja ja patendiomanik Vireo Systems Kaged Muscle®-le ainuõiguse müüa C-HCl kogu maailmas ühe koostisosana (maitsestamata ja maitsestatud pulber või kapslid).

KÕIK KREATIIN-HCL EI OLE VÕRDLIKUD
Kreatiin HCl patenteeritud vorm maksab kolm korda rohkem kui geneeriline materjal ja seetõttu kasutavad kõik tipptasemel kaubamärgid kasumi suurendamiseks geneerilisi ravimeid versus patenteeritud.

Mitte Kaged Muscle® - me ei müü kunagi kasumi tõttu välja. Kvaliteet ja tulemused on meie prioriteedid!

Kui olete kinnisideeks sellise kvaliteediga nagu meie, siis pole vaja patendeeritud C-HCl-i võtmiseks riske võtta. Kaged Muscle® keeldub kasumit teeniva kvaliteedi kompromissist ja tal pole midagi pistmist kreatiini HCl-ga, mida kasutavad mitmed tippbrändid. Selle asemel ostame ehtsa ja patenteeritud C-HCl.

KUIDAS KINDLASTI SAADA, ET SAATE PATENDITA KREATIINKLIIN HCL
Oluline on veenduda, et ostetud kreatiini HCl on tegelik asi. Kui ostate kreatiin-HCl-i ühe koostisosana (maitsestamata ja maitsestatud pulber või kapslid), on etiketil kirjas patenteeritud C-HCl, Vireo Systems Inc. / # 8, 026, 385 / # 7, 608, 641.

Ainult vähestele kaubamärkidele anti õigused kasutada patenteeritud C-HCl treeningueelses ja -järgses valemis.

Kui Vireo Systems Inc. ja ülalnimetatud patendinumbrid pole teie etiketil… on teil tõenäoliselt kreatiini HCl ja mitte tegelik asi!

Saime tuua reaalse tehingu tagasi ja parema väärtusega!

Kunstlikke maitseid pole
Kunstlikke värvaineid pole
Köögiviljakapslid

Konteineri suurus: 75 tabletti
Teenuse suurus: 1 tablett
Portsjonid konteineri kohta: 75
Kreatiinvesinikkloriid (patenteeritud C-HCI): 750 mg
Muud koostisosad
Taimne tselluloos (kapsel)

Toidulisandina võtke 30–60 minutit enne treeningut umbes 150–200 ml veega. Patenteeritud kreatiini HCI võib võtta tühja kõhuga, koos toiduga või segada oma lemmik KAGED MUSCLE toodetega. Treeningpäevadel tarbige 1 portsjon 45kg kehakaalu kohta. Suurema intensiivsusega treeningpäevade tarbimiseks tarbige 1-2 portsjonit 45kg  kehakaalu kohta. Treeningujärgsed ja trennivälised päevad tarbivad 1 portsjoni 45kg kehakaalu kohta, et aidata lihaseid taastada.

Sarnased tooted
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 90tab
Tootekood: 1913 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
30,00 €
SCITEC Carni complex 60tab
Tootekood: 361 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536 ,   Maitse:
26,00 €
GRENADE 50 Calibre 20 annust
Tootekood: 10017 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
32,00 €
MYVEGAN Soy Protein Isolate 1kg (soja valgu isolaat)
Tootekood: 10134 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
Al. 16,00 €