SNICKERS Hi-Protein Bar 62g

Kaubamärk:
Hind:
2,50 €
Kogus: - +

Snickersi proteiinibaar "Hi-Protein" (66g)
Kas olete tõesti tõsine oma suupistete ja jõusaali 'gainz' pärast? Siis see Snickersi baar (Marsi poolt muidugi !!) on teie jaoks! Tuginedes esialgse Snickers Protein Bar'i edule, on Mars asja tõhustanud valgu versiooniga! Jah, ainult 40kcal võrra rohkem, saavad teie lihased 4g lisavalkudest kasu ja pole mingit ohvrit, kui tegemist on uhke, ajatu, ületamatu karamelli, piimašokolaadi ja maapähkli kombinatsiooniga!

Ehkki originaalne baar Protein Snickers oli suurepärane treeningujärgne suupiste (ja preemia !!), on see uus Hi-Protein versioon (oma kena uues kompressorpakendis!) TÄIELIK treeningujärgne suupiste! Teame, et panete see lisavalk valgu heaks kasutamiseks !!

Miks Snickers Hi-Protein Protein Bar?
See on tegelik snäkkeribaar (Marsi enda tehtud !!)
Hämmastav 22g valku - 4g rohkem valku kui originaalne, enimmüüdud Snickers Protein Bar!
Palju madalam rasv kui tavalises Snickers baaris
Märksa vähem suhkrut kui tõeline (mittevalguline) Snickers batoon

 

Snickers Hi-Protein Protein Bar Ingredients & Nutritionals:

Snickers Hi-Protein Peanut Caramel Protein Bar
 Per 62g Bar
Calories 242kcals
Protein 22g
Fat 8.6g
- Of which saturates 3.2g
Carbohydrate 22.3g
- Of which sugars 11.5g
Salt 0.2mg

Other Ingredients:
Protein Blend (19%) (Milk Protein Isolate, Milk Protein, Whey Protein Concentrate (from Milk), Emulsifier (Soya Lecithin)), Milk Chocolate (15%) (Sugar, Cocoa Butter, Skimmed Milk Powder, Cocoa Mass, Lactose and Protein from Whey (from Milk), Palm Fat, Whey Powder (from Milk), Milk Fat, Emulsifier (Soya Lecithin E476), Natural Vanilla Extract), Hydrolysed Collagen (14%), Caramel (14%) (Sweetened Condensed Skimmed Milk, Glucose Syrup, Invert Sugar Syrup, Palm Oil, Butter (from Milk), Sugar, Emulsifier (E471), Stabiliser (Pectin), Salt, Natural Flavouring), Humectant (Maltitol), Peanuts (10%), Humectant (Glycerol), Peanut Flour, Fructo-Oligosaccharide, Natural Flavouring (Peanut), Salt, Colour (Plain Caramel), Antioxidant (Natural Mixed Tocopherols.

Allergen Information: Contains MILK, GLUTEN, PEANUTS and SOYA ingredients. May contain; Pecans, Hazelnuts, Almonds and Egg Albumin.

Sarnased tooted
iFit NEON Pink 700ml
Tootekood: 1771 ,   Maitse:
3,00 €
SCITEC Lecithin 100tbl
Tootekood: 399 ,   Maitse:
13,50 €
SCITEC Bcaa Xpress 500g
Tootekood: 771 ,   Maitse:
35,00 €
SCITEC Calcium Magnesium 100tab
Tootekood: 789 ,   Maitse:
15,00 €
BSN AminoX 435g
Tootekood: 10003 ,   Maitse:
24,90 €