LIFE EXTENSION Sea Iodine 1000mcg - 60 vcaps

Kaubamärk:
Hind:
12,00 €
Kogus: - +

GMO LE sertifitseerimata
Jood koos meretaimede kompleksiga
Toidulisand
Sea-jood ™

Aastakümnete jooksul on ameeriklastele öeldud, et nad hoiduksid lauasoolast. Kuid kui jooditud lauasool on vähenenud, võivad inimesed teadmatult vähendada joodi tarbimist optimaalsele tasemele. Riikliku tervise- ja toitumisalase uuringu (NHANES) analüüsid näitavad, et alates 1970. aastatest on joodi sisaldus uriinis langenud.

Hea uudis on see, et saate jooditud lauasoola vältida, ohverdamata joodi kasulikkust tervisele. Sea-Jod ™ on odava hinnaga valem, mida terviseteadlikud inimesed saavad iga päev optimaalse jooditaseme toetamiseks kasutada. Orgaaniliste merevetikate segust korjatud looduslikke koostisosi kasutades toob Sea-Jod ™ mere tervise, vältides liigse soola tarbimise ohte. Sea-joodis leiduvad vetikad annavad teile üle 667% loodusliku joodi soovitatavast päevasest väärtusest.

Jood on tervist edendav mikroelement, mis on eluks oluline. Selle peamine bioloogiline roll seisneb kilpnäärmehormoonide trijodotüroniini (T3) ja türoksiini (T4) tootmises. T4 ja T3 sisaldavad molekuli kohta vastavalt nelja ja kolme joodi aatomit. Kilpnääre neelab aktiivselt verest jodiidi, et neid hormoone verre vabastada.

Joodi leidub juhtumisi ohtralt mereköögiviljades ja -taimedes. Piirkondades, kus meretoitu ei sööda, on inimestel madalam joodisisaldus. Sel põhjusel on USA kaubanduslikud soolatootjad juba pikka aega lisanud joodi, et see peamine koostisosa teie dieeti viia. Kuid me teame nüüd muret, mis on seotud liiga palju lauasoola söömisega, mis taaselustab dilemma, kust saada tervislikke joodiallikaid.

Irooniline on see, et terviseteadlikel inimestel on sageli kõige tõenäolisem madal joodisisaldus. Üks põhjus on see, et sportlased ja raske füüsilise koormusega inimesed kurnavad selle mineraali looduslikud varud läbi higistamise. Taimetoitlastel on ka joodi madala sisalduse tõenäosus oluliselt suurem kui lihasööjatel, kuna taimset päritolu toidud on vähem joodirikkad kui loomsed. Üks uuring näitas joodipuudust 25% taimetoitlastest ja uskumatult 80% veganitest.

Serving Size: 1 Vegetarian Capsule
  Amount Per Serving % Daily Value
Iodine [from Sea-Iodine™ Complex
Blend (organic kelp and bladderwrack
extracts, potassium iodide)]
1000 mcg 667%

Võtke üks (1) kapsel päevas koos toiduga või ilma

Sarnased tooted
SCITEC Mega MSM 100 caps
Tootekood: 618 ,   Maitse:
9,00 €
HEALTHY ORIGINS Pro-Biotic 30 Billion CFU´s 60VCaps
Tootekood: 2214 ,   Maitse:
28,00 €
CONTROLLED LABS OxiMega Fish Oil 120softgels
Tootekood: 794 ,   Maitse:
22,50 €
NOW FOODS Cordyceps 750mg - 90 vcaps (Hiina kedristõlvik)
Tootekood: 2729 ,   Maitse:
22,00 €
NOW FOODS Vitamin B2 Riboflavin 100mg x 100Caps (riboflaviin)
Tootekood: 2897 ,   Maitse:
12,00 €