Tootegrupid

LIFE EXTENSION Sea Iodine 1000mcg - 60 vcaps

Kaubamärk:
Hind:
12,00 €
Kogus: - +

GMO LE sertifitseerimata
Jood koos meretaimede kompleksiga
Toidulisand
Sea-jood ™

Aastakümnete jooksul on ameeriklastele öeldud, et nad hoiduksid lauasoolast. Kuid kui jooditud lauasool on vähenenud, võivad inimesed teadmatult vähendada joodi tarbimist optimaalsele tasemele. Riikliku tervise- ja toitumisalase uuringu (NHANES) analüüsid näitavad, et alates 1970. aastatest on joodi sisaldus uriinis langenud.

Hea uudis on see, et saate jooditud lauasoola vältida, ohverdamata joodi kasulikkust tervisele. Sea-Jod ™ on odava hinnaga valem, mida terviseteadlikud inimesed saavad iga päev optimaalse jooditaseme toetamiseks kasutada. Orgaaniliste merevetikate segust korjatud looduslikke koostisosi kasutades toob Sea-Jod ™ mere tervise, vältides liigse soola tarbimise ohte. Sea-joodis leiduvad vetikad annavad teile üle 667% loodusliku joodi soovitatavast päevasest väärtusest.

Jood on tervist edendav mikroelement, mis on eluks oluline. Selle peamine bioloogiline roll seisneb kilpnäärmehormoonide trijodotüroniini (T3) ja türoksiini (T4) tootmises. T4 ja T3 sisaldavad molekuli kohta vastavalt nelja ja kolme joodi aatomit. Kilpnääre neelab aktiivselt verest jodiidi, et neid hormoone verre vabastada.

Joodi leidub juhtumisi ohtralt mereköögiviljades ja -taimedes. Piirkondades, kus meretoitu ei sööda, on inimestel madalam joodisisaldus. Sel põhjusel on USA kaubanduslikud soolatootjad juba pikka aega lisanud joodi, et see peamine koostisosa teie dieeti viia. Kuid me teame nüüd muret, mis on seotud liiga palju lauasoola söömisega, mis taaselustab dilemma, kust saada tervislikke joodiallikaid.

Irooniline on see, et terviseteadlikel inimestel on sageli kõige tõenäolisem madal joodisisaldus. Üks põhjus on see, et sportlased ja raske füüsilise koormusega inimesed kurnavad selle mineraali looduslikud varud läbi higistamise. Taimetoitlastel on ka joodi madala sisalduse tõenäosus oluliselt suurem kui lihasööjatel, kuna taimset päritolu toidud on vähem joodirikkad kui loomsed. Üks uuring näitas joodipuudust 25% taimetoitlastest ja uskumatult 80% veganitest.

Portsjoni suurus: 1 taimetoitlane kapsel
Summa portsjoni kohta päevas
Jood [Sea-Jodine ™ komplekssegust (orgaanilised pruunvetika- ja põiekividest ekstraktid, kaaliumjodiid)] 1000 mcg 667%
Muud koostisosad
Mikrokristalne tselluloos, taimne tselluloos (kapsel), ränidioksiid, steariinhape.

Võtke üks (1) kapsel päevas koos toiduga või ilma

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt. Tootja: USA

 

Sarnased tooted
NOW FOODS Super Enzymes 90 Caps (ensüüm)
Tootekood: 2902 ,   Maitse:
22,00 €
ANIMAL Omega 30 packs
Tootekood: 678 ,   Maitse:
49,00 € (-11%)
55,00 €
NOW FOODS Magnesium Citrate 200mg 100Tabs (Magneesiumtsitraat)
Tootekood: 3168 ,   Maitse:
16,50 €