liquid-vitamin-d3-2000-iu-1-oz-life-extension.jpg Zoom

LIFE EXTENSION Vitamin D3 2000 IU (850servings)

Kaubamärk:
Hind:
29,90 €

D3-vitamiin, mida leidub vedelas D3 naturaalses piparmündimaitses, võib aidata säilitada kogu aasta vältel piisavat D-vitamiini taset, mida organismil võib olla keeruline toota, eriti talvisel ajal. D-vitamiini toidulisand võib toetada tervislikku luutihedust ning edendada rakkude tervislikku eristumist ja immuunfunktsiooni tervise parandamiseks. Lisaks sellele maitseb vedel D3-vitamiini naturaalne piparmündi maitse suurepäraselt ja sobib ideaalselt inimestele, kellel on probleeme tablettide neelamisega.

Miks see töötab:

Kui nahk puutub kokku päikesevalguse ultraviolett-B (UVB) kiirtega, hakkab keha sünteesima D3-vitamiini. Talvehooaja ja suvel päikesekreemi kasutamise tõttu võib keha võime toota D-vitamiini taset pärssida. Need tegurid rõhutavad igapäevase D-vitamiini toidulisandi võtmise väärtust. Vedel D3-vitamiini loodusliku piparmündimaitseaine mugav, piparmündimaitseline vedel D-vitamiini valem aitab säilitada aastaringselt normaalset D-vitamiini taset.

Lisaks, kuna see D-vitamiini toidulisand on saadaval hõlpsasti kasutatavas pudelis, pole D-vitamiini igapäevase toidulisandi vastuvõtmine vedela koostise tõttu kunagi olnud lihtsam.

Teadus toote taga:

On tõestatud, et D-vitamiin toetab märkimisväärselt tervislikku luutihedust [1-6]. Teadlased rõhutasid ka, et D-vitamiin on kriitiline rakkude tervisliku jagunemise ja diferentseerumise ning inimese immuunsussüsteemi jaoks [7–14].

Uuringud kinnitasid, et D-vitamiini ebapiisav tarbimine on seotud kõigi kehasüsteemi hõlmavate haiguste suurema riskiga [15–17]. Isegi kui suudame oma kehas mõne koguse D-vitamiini toota, vajame normaalseks funktsioneerimiseks sageli täiendavaid koguseid D-vitamiini. See täiendav D-vitamiini kogus võib pärineda meie dieedist. D-vitamiini sünteesi aktiveerib kokkupuude nahaga päikesevalguse käes või toidulisandite kaudu. Lisaks sellele, kui D-vitamiini satub dieedis või toodetakse nahas, muudavad maksa ja neerud D-vitamiini selle aktiivseks vormiks, mida nimetatakse 1,25-dihüdroksüvitamiiniks D. D-vitamiin on teie jaoks vajalik, kuna D-vitamiin vastutab geenide reguleerimise eest mis kontrollivad rakkude kasvu ja arengut, immuunfunktsiooni [18-19].

Supplement Facts

Serving Size 1 drop (approx. 0.04 mL)

Servings Per Container about 850

Amount Per Serving (1 drop (approx. 0.04 mL):

Vitamin D3 (as Cholecalciferol)

2000 IU

Other ingredients: medium chain triglycerides oil, peppermint flavor.

Contains tree nuts (coconut).

Non-GMO

Take one (1) drop once or twice daily with food, or as recommended by a healthcare practitioner.

Sarnased tooted
iFit SILVER Shaker 700ml
Tootekood: 1780 ,   Maitse:
3,00 €
ON BCAA 1000 200 caps
Tootekood: 296 ,   Maitse:
24,00 €
TESTED Creatine HCL 120tab 750mg (kreatiin hüdrokloriid)
Tootekood: 476 ,   Maitse:
20,00 €
GRENADE AT4 Detonator 120 caps
Tootekood: 943 ,   Maitse:
35,00 €
BPI Sports Best Bcaa 300g - 2015 nr1 Amino maailmas!
Tootekood: 10000 ,   Maitse:
28,00 €