Tootegrupid

LIFE EXTENSION Vitamin D3 2000 IU (850servings)

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
32,00 €
Kogus: - +
   - või -   

D3-vitamiin, mida leidub vedelas D3 naturaalses piparmündimaitses, võib aidata säilitada kogu aasta vältel piisavat D-vitamiini taset, mida organismil võib olla keeruline toota, eriti talvisel ajal. D-vitamiini toidulisand võib toetada tervislikku luutihedust ning edendada rakkude tervislikku eristumist ja immuunfunktsiooni tervise parandamiseks. Lisaks sellele maitseb vedel D3-vitamiini naturaalne piparmündi maitse suurepäraselt ja sobib ideaalselt inimestele, kellel on probleeme tablettide neelamisega.

Miks see töötab:

Kui nahk puutub kokku päikesevalguse ultraviolett-B (UVB) kiirtega, hakkab keha sünteesima D3-vitamiini. Talvehooaja ja suvel päikesekreemi kasutamise tõttu võib keha võime toota D-vitamiini taset pärssida. Need tegurid rõhutavad igapäevase D-vitamiini toidulisandi võtmise väärtust. Vedel D3-vitamiini loodusliku piparmündimaitseaine mugav, piparmündimaitseline vedel D-vitamiini valem aitab säilitada aastaringselt normaalset D-vitamiini taset.

Lisaks, kuna see D-vitamiini toidulisand on saadaval hõlpsasti kasutatavas pudelis, pole D-vitamiini igapäevase toidulisandi vastuvõtmine vedela koostise tõttu kunagi olnud lihtsam.

Teadus toote taga:

On tõestatud, et D-vitamiin toetab märkimisväärselt tervislikku luutihedust [1-6]. Teadlased rõhutasid ka, et D-vitamiin on kriitiline rakkude tervisliku jagunemise ja diferentseerumise ning inimese immuunsussüsteemi jaoks [7–14].

Uuringud kinnitasid, et D-vitamiini ebapiisav tarbimine on seotud kõigi kehasüsteemi hõlmavate haiguste suurema riskiga [15–17]. Isegi kui suudame oma kehas mõne koguse D-vitamiini toota, vajame normaalseks funktsioneerimiseks sageli täiendavaid koguseid D-vitamiini. See täiendav D-vitamiini kogus võib pärineda meie dieedist. D-vitamiini sünteesi aktiveerib kokkupuude nahaga päikesevalguse käes või toidulisandite kaudu. Lisaks sellele, kui D-vitamiini satub dieedis või toodetakse nahas, muudavad maksa ja neerud D-vitamiini selle aktiivseks vormiks, mida nimetatakse 1,25-dihüdroksüvitamiiniks D. D-vitamiin on teie jaoks vajalik, kuna D-vitamiin vastutab geenide reguleerimise eest mis kontrollivad rakkude kasvu ja arengut, immuunfunktsiooni [18-19].

Serveerimissuurus: 1 tilka (umbes 0,04 ml)
Portsjonid konteineri kohta: umbes 850
Summa portsjoni kohta päevas
D3-vitamiin (kolekaltsiferoolina) 50 mcg / 2000iu 250%

Muud koostisosad
Keskmise ahelaga triglütseriidide õli.

Võtke üks (1) tilk üks või kaks korda päevas koos toiduga või vastavalt tervishoiutöötaja soovitusele.

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.
TOOTJA: USA

 

Sarnased tooted
ON BCAA 1000 200 caps
Tootekood: 296 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
28,00 €
SCITEC MyoMax Hardcore 2800g
Tootekood: 10160 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
75,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 1 lbs (450g)
Tootekood: 10068 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
22,00 €
SCITEC Jumbo Hardcore 3060g
Tootekood: 10109 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
72,00 €
Animal Pak 388g - 44 servings
Tootekood: 10277 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
54,00 € (-11%)
61,00 €