Tootegrupid

Animal Pak 388g - 44 servings

Kaubamärk:
Hind:
40,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

 

Animal Pak - tõeline originaal! Originaal alates 1983. aastast!
Kui rääkida toitumisest, siis kõik algab siit Animal Pakist. See on teie toitumispõhi. See on teie toitumiskindlustus. Alustage Pakist kui oma põhiliseks toidulisandiks ja lisage selle ümber muud loomsed tooted.
„Olen raskusi tõstnud viisteist aastat ja suurema osa ajast veetsin loodusjõutõstjana treenides. Olen aastate jooksul katsetanud sadade toidulisanditega, mõned head, mõned väärtusetud. Kuid parim toidulisand, mida ma kunagi kohanud olen, on Animal Pak. Olen kasutanud Animal Pak'i juba sellest ajast, kui alustasin jõutõstjana. See oli ja on endiselt vundament, millel puhata oma toitumisrežiimi. Väljamõeldud toidulisandid tulevad ja lähevad, kuid põhitõed jäävad samaks. Animal Pak on kuningas. ”
- M. Palmieri, Las Vegas

Alates 8. augustist 1983 on Animal Pak aidanud konkurentsivõimelistel kulturistidel saada veidramatest treeningprogrammidest maksimumi, pakkudes kogu vajalikku toitumist, lisaks mõned neist, mida nad ei teadnud, et vajavad. 25 sirge aasta jooksul on teie moodi inimesed teinud Animal Pakist maailmas populaarseimaks koolituspakendiks. Tegelikult on konkurentsivõimelisemad kulturistid Animal Pakil hambaid lõiganud kui ükski teine ajaloos toodetud kulturismi lisa. Miks? Lihtne. Animal Pak saab töö tehtud. See töötab. Esimene kord. Iga kord. Animal Pak on ajaproovile vastu pidanud.

Vaata, loodus on kogu tema leidlikkuses kujundanud inimkeha ülimaks treenimismasinaks. Alates inimkonna koidikust on meie keha väga vähe muutunud. Ja kui tegemist on meie lihaste kasvatamisega, siis vajame ikkagi õiget kombinatsiooni ja megaannuseid olulisi aminohappeid, süsivesikuid, vitamiine, mineraale ja antioksüdante. Ainult Animal Pak pakub kõike vajalikku.

OK, nii et arvate, et teie tavaline multirahvib seda? Saage aru, Jack. Soovite tohutut suurust ja megatugevust ning ainult Animal Pak suudab toimetada. Iga Animal Pak algab vajalike vitamiinide ja mineraaltoitainete megadoosidest. Jah, vitamiine ja mineraale. Vitamiinid (orgaanilised) ja mineraalid (anorgaanilised) on farmakoloogilised ained ja katalüsaatorid. Need võivad avaldada olulist ergogeenset / anaboolset kasu ja toimida kui süüteküünlad kõigi vajalike keemiliste reaktsioonide aktiveerimiseks, mis võimaldavad lihaste treenimist ja suurendamist.

Kui treenite või dieete võistluste jaoks kõvasti, siis esimene asi, mis juhtub siis, kui te loomapakki ei võta, on see, et hakkavad tekkima toitumisvahed. Miks sa peaksid hoolima? Sest aja jooksul need puudused kasvavad. Lõpuks lakkab teie keha toimimast optimaalsel tasemel. Teisisõnu, lööte seina, teie areng jõuab platoole. Tegelikult, isegi kui dieedist jääb puudu vaid üks põhitoitaine, võib teie keha lihase ehitamiseks vajaliku anaboolse jõu välja lülitada, et see toetaks kriitilisemaid ainevahetusprotsesse. Kui see juhtub, lõpetate kasvu.

 

Veel murettekitavam on asjaolu, et meistrivõistluste kaliibriga kulturistidel oli isegi tavalise multivitamiiniga toidulisandite kasutamisel endiselt olulisi toitumispuudujääke. Põhilisest multivitamiinide toidulisandist ei piisa. Konkurentsivõimelised kulturistid teavad, et kõrgem multivitamiin on esimene kaitseliin. Seda fakti kinnitavad uuringud, mis on näidanud, et 100% olümpiastreeneritest ja üle 90% konkureerivatest meeste ja naiste kulturistidest kasutavad vitamiine / mineraalaineid nagu Animal Pak.

Üks teine põhjus, miks Animal Pak'i iga päev võtta, on ravimite põhjustatud toitainete vähenemine. Farmatseutiliste ravimite tarvitamine võib põhjustada vitamiinide ja mineraalide puudusi. Ulatuslikuks saamiseks teadusele või käigule tuginemine võib seda probleemi veelgi süvendada. Isegi tavalised farmaatsiatooted ja börsivälised ravimid, näiteks aspiriin, ibuprofeen, antidepressandid ja kolesterooli alandavad ravimid, võivad teie keha foolhappe, raua, kaaliumi ja olulised vitamiinid .Kui te kasutate mis tahes ravimeid, on see veel üks põhjus, miks ravimit Animal Pak täiendada.

Animal Pak-iga saate palju kõike vajalikku. Ja mõned lisad. Animal Pak pakub selliseid jõudluse optimeerijaid nagu püridoksiin alfa-ketoglutaraat (PAK), karnitiin, lipotroopikumid, L-arginiin, eleutero ja muud sarnased.

Mõelge Animal Pakile oma toidulisandi programmi malmist pannil, mis on teie keha esimene kaitseliin. Kui treenite raskustega, peate kindlasti treenima loomapakiga. Pidage meeles, et kuigi enamik toidulisandeid on tulnud ja läinud, on vähesed hinnalised ajaproovile vastu pidanud. Kui olete parimaks valmis, astuge kulturismi tõsises toitumises kõige usaldusväärsemale nimele: Animal Pak. Mida IFBB plussid ja hr Olympia konkurendid on kasutanud alates '83.

Vajalik:
Kõik võistlusjõud ja jõusportlased;
Kõrge intensiivsusega koolitus;
Sportlased, kes kasutavad toidulisandeid;
Sportlased, kes soovivad maksimaalset jõudlust.

 

Serving Information

Container Size: 388 g

Serving Size: 2 Scoops (17.63 g)

Servings Per Container: 22

Nutritional Information Per Serving

Energy: 24 kcal

Carbohydrates: 3 g

of which Dietary Fiber: 3 g

Protein: 3 g

Amounts Per Serving

Vitamin A (As Carotenoids [β-Carotene, α-Carotene], Acetate): 9.900 IU

Vitamin C (as Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate): 1 g

Vitamin D (as Cholecalciferol): 680 IU

Vitamin E (as d-α, d-β, d-γ, d-Δ tocopherols & tocotrienols): 300 IU

Thiamin (as mononitrate): 76 mg

Riboflavin: 76 mg

Niacin (as niacinamide): 82 mg

Vitamin B6 (as pyridoxine AKG, pyridoxine HCl): 180 mg

Folic Acid: 400 mcg

Vitamin B12 (cyanocobalamin, methylcobalamin): 50 mcg

Biotin    : 300 mcg

Pantothenic Acid: 76 mg

Calcium: 170 mg

Phosphorus: 30 mg

Iodine (as potassium iodide): 150 mcg

Magnesium (as oxide): 400 mg

Zinc (as oxide): 30 mg

Selenium (as sodium selenite): 50 mcg

Copper (as sulfate): 600 mcg

Manganese (as sulfate): 5 mg

Chromium (as chloride): 60 mcg

Potassium (as sulfate): 250 mg

Performance Complex:

Uni-Pro Blend: 3. 270mg

Carnitine: 25 mg

Choline Bitartrate: 250 mg

Inositol: 125 mg

Para-Aminobenzoic Acid: 400 mg

Pyridoxine α−Ketoglutarate: 210 mg

Antioxidant Complex:

Alpha Lipoic Acid (ALA): 100 mg

Coenzyme Q10 (CoQ10): 5 mg

Grapeseed Extract: 50 mg

Lutein: 1 mg

Lycopene: 1 mg

Pine Bark Extract: 200 mg

Kelp (whole plant): 10 mg

Amino Acid Profile

Alanine: 147 mg

Arginine: 1.370 mg

Aspartic Acid: 318 mg

Cystine: 75 mg

Glutamic Acid: 364 mg

Glycine: 56 mg

Glutamine: 139 mg

Histidine: 58 mg

Isoleucine: 185 mg

Leucine: 325 mg

Lysine: 269 mg

Methionine: 62 mg

Phenylalanine: 101 mg

Proline: 166 mg

Serine: 140 mg

Threonine: 191 mg

Tryptophan: 49 mg

Tyrosine: 88 mg

Valine: 175 mg

Ingredients

Natural & artificial orange and vanilla flavors, citric acid, arginine alpha-ketoglutarate, malic acid, calcium carbonate, silicon dioxide, sucralose, acesulfame potassium, carnitine fumarate, calcium citrate, yellow #5, lecithin, yellow #6

Võtke 1–2 lusikatäit 150–250 ml valitud jooki koos hommikusöögi või muu toidukorraga.

Neile, kes võistlevad või treenivad suurema intensiivsusega, on soovitatav kaks kühveldamist.

Sarnased tooted
SCITEC Macatron 108 caps
Tootekood: 1718 ,   Maitse:
24,00 €
ON BCAA 1000 200 caps
Tootekood: 296 ,   Maitse:
24,00 €
SCITEC 100% Creatine 500g
Tootekood: 369 ,   Maitse:
12,00 €
SCITEC Thermo-X 100caps
Tootekood: 386 ,   Maitse:
13,00 €
BSN N.O.-XPLODE 3.0 - 30 servings
Tootekood: 10006 ,   Maitse:
29,00 €