Tootegrupid

MUSCLEMEDS Carnivor Beef Amino 300tabs

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
39,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Lihasööja veiseliha aminohapped MuscleMeds - aminohapped
CARNIVOR BEEF AMINOS on ülikontsentreeritud aminohapetega toidulisand, mis on saadaval tablettidena. Seda kasutatakse lihaste parema ja püsivama seisundi edendamiseks. Igas pudelis on 300 tabletti. CARNIVOR BEEF AMINOS on mõeldud rangelt tervetele 18-aastastele ja vanematele täiskasvanutele, kes soovivad edendada lihaste ülesehitust ja taastumist. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks tuleks CARNIVOR BEEF AMINOS'e kasutada koos regulaarse progresseeruva vastupanuharjutuse programmiga. Lihaste kasvatamiseks peate stimuleerima oma lihasrakke suurema valgu moodustamiseks või sünteesimiseks. Aminohapped on valgu ehitusmaterjalid. Need on ka kõige võimsam toitainete klass lihasvalkude sünteesi stimuleerimiseks. CARNIVOR BEEF AMINOS pakub teie kehale kõiki lihasvalkude sünteesiks vajalikke aminohappeid suuremas kontsentratsioonis kui veiseliha puhul ning ilma rasva, kolesterooli ja liigsete kaloriteta. Lisaks on CARNIVOR BEEF AMINOS koostatud täiendavate koostisosadega, et toetada lihaste ülesehitamist ja taastumist ning soodustada lihasmassi, jõu ja üldise jõudluse suuremat kasvu.

Neljaosaline kompleks: CARNIVOR BEEF AMINOS sisaldavad 100% puhast kõrgekvaliteedilist (a) veiseliha valguisolaati, (b) veiseliha albumiini kontsentraati, (c) veiseliha immunoglobuliini isolaati ja (4) Argentina kuivatatud veiseliha maksa.
Kontsentreeritum: CARNIVOR BEEF AMINOS valmistatakse USA patentidega kaitstud tehnoloogia abil, mis eemaldab veiselihast rasva, kolesterooli ja liigsed kalorid ning annab aminohapete suurema kontsentratsiooni.
Ehitage ja taastuge paremini 100% puhta veiseliha aminodega!
Veiseliha on planeedil enim testitud kulturismitoit. See sisaldab kõiki aminohappeid, mida vajate lihaste anabolismiks (kasvu) ja taastumiseks, ning palju muud. Uute MuscleMeds Carnivor Beef Aminos saate nüüd veiseliha anabooliat rakendada ülikontsentreeritud ja ülimugava tableti kujul, ilma rasva, kolesterooli ja liigsete kaloriteta!

Soodustab püsivamat lihaste ülesehitust, taastumist ja üldist anabolismi (kasvu)
Sisaldab 100% puhast premium-klassi veiseliha valguisolaadi, veiseliha albumiini kontsentraadi, veiseliha immunoglobuliini isolaadi ja Argentina kuivatatud veiseliha maksa kompleksi
Kasutab USA patentidega kaitstud tehnoloogiat, mis annab aminohapete kontsentratsiooni kõrgemaks kui traditsiooniline veiseliha
Tarnib kõiki lihaste anabolismiks (kasvu) vajalikke aminohappeid, lisaks muid koostisosi, mille eelised on lisaks aminohapetele
Ei sisalda veiselihas leiduvaid rasvu, kolesterooli ega liigseid kaloreid
Koostatud kreatiini, BCAA-de ja alfa-ketohapetega GKG, OKG ja KIC
Tugevdatud anaboolia tugevdamiseks BCAA-dega (hargnenud ahelaga aminohapped): leutsiin, isoleutsiin ja valiin
Tugevdatud alfa-ketohapetega lämmastiku retentsiooni tugevdamiseks: glutamiin-alfa-ketoglutaraat, ornitiin-alfa-ketoglutaraat, alfa-ketoglutaraat ja alfa-ketoisokaproaat
Looduslikult laktoosivaba, erinevalt vadakust või kaseiinist (piimavalgud) saadud toodetest

Konteineri suurus: 300 tabletti
Portsjoni suurus: 3 tabletti
Portsjonid konteineri kohta: 100
Energia: 12 kcal
Valk: 3 g
Rasv: 0 g
Kolesterool: 0 mg
C-vitamiin: 8 mg
Niatsiin: 2,6 mg
Vitamiin B6: 2 mg
CARNIVOR veiseliha aminokompleks:
L-leutsiin (hargnenud ahelaga aminohape): 4 253 mg
L-isoleutsiin (hargnenud ahelaga aminohape): 1793 mg
L-valiin (hargnenud ahelaga aminohape): 3 033 mg
L-treoniin: 2318 mg
L-lüsiin: 5,384 mg
L-fenüülalaniin: 2504 mg
L-trüptofaan: 384 mg
L-metioniin: 1 236 mg
L-histidiin: 1 334 mg
Mitteolulised aminohapped:
L-arginiin: 7,189 mg
L-asparagiinhape: 6430 mg
L-alaniin: 8511 mg
L-tsüsteiin: 500 mg
L-glutamiinhape: 11 436 mg
L-glütsiin: 18 950 mg
L-hüdroksüproliin: 9,066 mg
L-proliin: 10,902 mg
L-türosiin: 1,179 mg
L-seriin: 3 582 mg
CARNIVOR 100% veiseliha aminohapete kompleks (veiseliha proteiini isolaat, veise albumiini kontsentraat, veise immunoglobuliini isolaat, kuivatatud veise maks), kreatiinmonohüdraat, BCAA (L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin), anaboolne lämmastiku retentsioonitehnoloogia vahendab GKG-d ( Glutamiin-alfa-ketoglutaraat), OKG (ornitiin-alfa-ketoglutaraat), AKG (alfa-ketoglutaraat), TIK (alfa-ketoisokaproaat)
Muud koostisosad
Di-kaltsiumfosfaat, mikrokristalne tselluloos, steariinhape, magneesiumstearaat ja looduslik kate (dekstriin, dekstroos või modifitseeritud tärklis, modifitseeritud tselluloos, letsitiin ja naatriumtsitraat)

Toidulisandina võtke kaks Carnivor Beef Amino tabletti kaks korda päevas, et pakkuda täiendavaid kvaliteetseid aminohappeid, mis toetavad lihaste ülesehitust ja taastumist.

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt. Tootja: USA

 

Sarnased tooted
SAN Testo Hardcore 90 caps
Tootekood: 1604 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
26,00 €
VPLAB Ultra Men´s Sport 90 caplets
Tootekood: 1742 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
20,00 €
GRENADE 50 Calibre 20 annust
Tootekood: 10017 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
32,00 €
ON Serious Mass 6 lbs (2721g)
Tootekood: 10078 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
42,00 €
SCITEC Jumbo Hardcore 3060g
Tootekood: 10109 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
72,00 €