NOW FOODS MK-7 Vitamin K2, 100mcg - 60 vcaps

Kaubamärk:
Hind:
19,00 €
Kogus: - +

 

K-vitamiini leidub looduslikult kahes vormis. Seda sünteesivad taimed ja bakterid. Peamised K-vitamiini allikad on rohelised lehtköögiviljad, taimeõlid ja taimeõlipõhised leivamäärded. Samuti leidub neid maksas, lihas, munakollases ja piimatoodetes.

 

K-vitamiini on vaja vere hüübimiseks.

 

Rasvade vaegimendumine vähendab K-vitamiini imendumist märkimisväärselt ja teiste rasvlahustuvate vitamiinidega võrreldes on organismi üldvaru väike. Kui toiduga saadakse liiga vähe K-vitamiini, siis saavad selle varud maksas otsa. Sellisel juhul oleks vaja K-vitamiini toidulisandina juurde tarbida.

 

Tervel inimesel sünteesib K-vitamiini ka organismi seedekulgla mikrofloora, kuid see ei ole normaalse K-vitamiini taseme säilitamiseks siiski piisav.

 

Aspiriini ja antibiootikumide manustamine ning maksakahjustused vähendavad K-vitamiini sünteesi.
K-vitamiini puudusel võivad vastsündinutel ja neil, kes tarvitavad verd vedeldavaid ravimeid, esineda vere hüübivushäired ning neil võivad kergesti tekkida sinikad ja verejooksud, nt ninaverejooks ja veritsevad igemed.

 

K-vitamiini puhul soovituslikud kogused puuduvad, kuid hinnanguline päevane vajadus on orienteeruvalt 75µg. Parimateks K-vitamiini allikateks on rohelised taimeosad ja õlid. Rohkesti sisaldavad K-vitamiini näiteks petersell jt maitseköögiviljad, hapukapsas, nõges, rooskapsas, spinat, nisuidud, lillkapsas, sojajahu, spargelkapsas, rapsiõli, kibuvitsamarjad, kapsas, nisukliid, kartul, kaer, mais, herned, oad.

 

Loodusliku K-vitamiini kõrge tarbimisega seotud toksilisuse kohta ei ole tõendeid.

 

  • Supports Bone Health
  • Promotes Proper Calcium Handling
  • Non-GMO
  • A Dietary Supplement
  • Vegetarian - Vegan
  • Kosher
  • Vitamins
  • Family Owned Since 1968
  • GMP Quality Assured

Vitamin K is well known for its role in the synthesis of a number of blood coagulation factors. During recent years however, Vitamin K2 and its dependent proteins have been found to play a central role in whole-body calcium metabolism. These Vitamin K2-dependent proteins are now known to be essential for normal bone mineralization, as well as for other critical functions unrelated to coagulation. NOW MK-7 contains a highly biologically active form of Vitamin K2 derived from non-GMO natto, a traditional Japanese fermented soyfood.

Serving Size: 1 Veg Capsule
  Amount Per Serving %Daily Value
Vitamin C (from Ascorbyl Palmitate) 2 mg 2%
Vitamin K2 (as Menaquinone-7) (MK-7) (from Non-GMO Natto) 100 mcg 83%

Take 1 capsule daily with a deal.

Sarnased tooted
GRENADE nr 1 rasvapõletaja Eestis ja Euroopas - 100caps
Tootekood: 1
30,00 € (-25%)
40,00 €
SAN Testo Hardcore 90 caps
Tootekood: 1604
20,00 €
SCITEC Monster PAK 30 packets
Tootekood: 378
40,00 €
Scitec Ginkgo Biloba 100 tab
Tootekood: 631
8,50 €
BSN AminoX 1015g
Tootekood: 10002
47,00 €