Tootegrupid

NOW FOODS Pycnogenol with Acerola & Rutin Powder 60mg - 50 vcaps

Kaubamärk:
Hind:
39,90 €
Kogus: - +

Toetage südame-veresoonkonna, vereringe ja immuunsüsteemi tervist antioksüdantidega
NOW Foods kasutab Pycnogenoli looduslikke võimeid, et luua ohutu ja tervislik viis anda oma kehale loomulik annus antioksüdante ja toetada üldist tervist. Iga portsjon sisaldab Edela-Prantsusmaal kasvatatava French Maritime Pine Tree koore ekstrakti. See looduslik ekstrakt on tihedalt täis toitaineid, millest on kasu kogu kehale. Iga portsjon sisaldab kõikehõlmavat taimse päritoluga proantotsüanidiinide allikat, mis on võimas segu looduslikult esinevatest flavonoididest ja bioloogiliselt aktiivsetest ühenditest. Need toitained koos annavad teie kehale terve portsjoni kasulikke antioksüdante ning toetavad immuunsüsteemi ja südame-veresoonkonna tervist, samuti jalgade kapillaaride ja veenide tervist. See kasulik toidulisand aitab kaitsta teie keha vabade radikaalide kahjulike mõjude eest, et säilitada tervete rakkude terviklikkus. Lisaks täiustatakse seda kasulikku ekstrakti veelgi Acerola ja Rutin lisamisega, et tagada igakülgne antioksüdantne kaitse. NOW Foods loob selle ainulaadse taimetoitlastele sobivate koostisosadega toidulisandi, kasutades GMP sertifitseeritud ja keskkonnasõbralikke protsesse. Lisaks on iga portsjon gluteeni-, nisu-, soja-, piima-, muna-, kala-, karpide- ja pähklivaba. Vaid üks kapsel on kõik, mida vajate iga päev, et pakkuda oma kehale seda võimsat tuge.

Toetab südame-veresoonkonna ja immuunsüsteemi tervist
Soodustab vereringet ja terveid veene
Antioksüdantide võimas portsjon
Ekstrakt on saadud Prantsuse meremännipuudest
Tavalistest allergeenidest vabad taimetoitlased
Kasutab loodusliku taimse ekstrakti võimeid
Iga NOW Foods Pycnogenol Free Radical Scavenger toidulisand sisaldab looduslikku taimset ekstrakti, mis on saadud Prantsuse meremännipuudest, mis kasvavad kõikjal Edela-Prantsusmaal. See ainulaadne ekstrakt on täis mitmesuguseid inimkehale kasulikke omadusi. Lisaks täiustatakse seda kasulikku koostist kahe loodusliku ürdi Acerola ja Rutiniga. Iga portsjon sisaldab igakülgset proantotsüanidiinide allikat, mis on võimas segu looduslikult esinevatest flavonoididest ja bioloogiliselt aktiivsetest ühenditest. Need toitained koos pakuvad kasulikku tuge kogu kehale.

Pakub olulist antioksüdantide tuge
Iga Pycnogenol Free Radical Scavangeri kapsel on täis antioksüdante, et pakkuda teile võimsat kaitset vabade radikaalide eest. Need antioksüdandid toetavad keha, kaitstes kahjulike kahjustuste eest, mis võivad tekkida vabade radikaalide tõttu, mis on ebastabiilsed aatomid. Need vabad radikaalid esinevad kehas loomulikult, kuid ilma nõuetekohase kaitseta võivad kahjustada terveid rakke. Igapäevane annus Pycnogenoli antioksüdante annab teie kehale tuge, mida see vajab, et kaitsta kahjustuste eest nagu oksüdatiivne stress, enneaegne vananemine ja mitmesugused haigused.

Toetab südame-veresoonkonna ja vereringe tervist
Lisaks võimsatele antioksüdantsetele eelistele pakub see NOW Foods Pycnogenol toidulisand olulist tuge mõnele keha kõige olulisemale süsteemile. Iga portsjon toetab südame-veresoonkonna tervist, vereringet jalgades ning terveid kapillaare ja veene. Need kasulikud toitained pakuvad erinevalt teistest allikatest tuge koos bioloogiliselt aktiivsete ühenditega, mis soodustavad maksimaalset tervist.

Gluteenivabad taimetoitlased
NOW Foods loob iga Pycnogenol Free Radical Scavenger toidulisandi, kasutades taimetoidulisi taimseid koostisosi. Iga kapsel on loodud GMP sertifitseeritud ja keskkonnasõbralike protsessidega, et pakkuda teile turvalist ja tervislikku tuge, mida võite usaldada. Lisaks on iga portsjon vaba paljudest levinud allergeenidest, nagu nisu, gluteen, soja, piim, muna, kala, karbid ja pähklid, et pakkuda teile tervislikku lisandit erinevatele toitumiskavadele.

Vaid üks kapsel iga päev pakub tervislikku tuge
NOW Foods Pycnogenol toidulisanditega on oma kehale igakülgset tuge pakkumine lihtne. See võimas ekstrakt sisaldub mugavalt kergesti tarbitavates kapslites. Üks kapsel on kõik, mida vajate iga päev antioksüdantide, heaolu ja tervisliku vananemise toetamiseks.


Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 1 köögiviljakapsel
Portsjonid konteineri kohta: 50
Summa portsjoni kohta %DV
Pycnogenol (Prantsuse merendus
Männikoore ekstrakt) (Pinus pinaster) 60 mg*
Acerola pulber (Malpighia punicifolia) (puuvili) 200 mg *
Rutiini pulber (Sophora japonica) (õiepungad) 240 mg *
*Päevakäive ei ole määratud

Muud koostisosad: tselluloos (kapsel), tselluloosipulber ja magneesiumstearaat (taimne).

Soovitatav kasutus
Taimse toidulisandina võtke 1 kapsel 1 kuni 3 korda päevas.

Sarnased tooted
MYVITAMINS Vitamin D3 - 180 Caps (2500iu)
Tootekood: 1413 ,   Maitse:
14,00 €
BSN AminoX 1015g
Tootekood: 10002 ,   Maitse:
47,00 €
BSN Syntha-6 Edge 1.8kg
Tootekood: 10010 ,   Maitse:
69,90 €
ON 100% Whey Gold Standard 2 lbs (908g)
Tootekood: 10070 ,   Maitse:
39,90 € (-11%)
45,00 €
NOW FOODS Vitamin D3 2000iu 120 Softgels
Tootekood: 2373 ,   Maitse:
8,00 €