Tootegrupid

NOW FOODS SAMe 400mg - 30tab

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
39,90 €
Kogus: - +
   - või -   

SAMe või S-adenosüülmetioniin närvisüsteemi üldise tervise ja emotsionaalse heaolu toetamiseks
SAMe on kahe aine - adenosiintrifosfaadi või ATP (raku energiaallikas) ja metioniini (aminohape, valkude eelkäija) - kombinatsioon. SAMe iseenesest ei saa toidust kätte, kuid keha saab seda ise valmistada, kuid mängivad tegurid, mis võivad selle tootmist negatiivselt mõjutada. Kokkuvõttes arvatakse, et SAMe mängib rolli keemilises tootmises, millel on oluline roll erinevates kehaprotsessides, nagu valu tajumine, immuunsus ja meeleolu reguleerimine.

Taimetoitlane ja vegan heaks kiidetud
Säilitusained, karbid, muna, piim, gluteen, nisu, pärm, tärklis, sool ja suhkruvaba
Edendab meeleolu positiivset reguleerimist
Toetab liigeste tervist
Võib olla maksa kaitsva toimega
Närvisüsteemi üldine tugi
Sisaldab 400 mg S-adenosüül-L-metioniini
1 tablett tühja kõhuga; võib võtta 2 kuni 4 korda päevas
SAMe tundmaõppimine
Terviseturul on nii palju toidulisandeid ja aineid, et see muudab ostjad nende ainete ajaloo pärast põnevil. Kas turundajad noppisid selle õhust välja, pakkisid ja turustasid seda pahaaimamatutele ostjatele? Sellepärast on vaja teada, kus ja kuidas aine/toode teaduse teadvusse jõudis. Lühidalt tuntud kui S-adenosüülmetioniin või SAMe, on see sünteetiline lisand, mis jäljendab meie kehas looduslikult esinevat või looduslikult toodetud ühendit. See on ATP (adenosiintrifosfaat) ja metioniini kombinatsioon. Seda ei saa toidust kätte. Kuigi keha saab seda ise valmistada, arvatakse, et madal B12 -vitamiini, folaadi ja metioniini tase mõjutab selle tootmist negatiivselt.

Võimalik, et sellel on hepatoprotektiivseid eeliseid
On hästi tõestatud, et S-adenosüül-L-metioniin (SAMe) on peamine metüüldoonor metüültransferaasi reaktsioonides ja et SAMe lisamine taastab maksa glutatiooni (GSH) ladestused ja nõrgendab maksakahjustusi. Need leiud viitavad sellele, et selle ohutuse tõttu võib SAMe -d kasutada maksafunktsiooni parandamise ravirežiimi alusena.

Võib aidata meeleolu reguleerida
2016. aastal läbi viidud uuringus näitas SAMe meeleolu parandamiseks paljutõotavaid tulemusi. Teadlased avaldasid kliinilise uuringu, milles võrreldi SAMe retseptiravimitega, mida tuntakse meeleolu kontrollimiseks selektiivsete serotoniini tagasihaarde inhibiitoritena. Tulemused näitasid, et SAMe tõstis tõepoolest nii patsientide kui ka teiste ravimite meeleolu, kuid see oli paremini talutav, kuna vähem inimesi koges seda.

Võib edendada kõhre parandamist
SAMe näitab kõhre parandamisel paljutõotavat kasu. Arvatakse, et sellel on põletikuvastased omadused ja valu vähendav kasu. 2009. aastal läbi viidud uuringus näitasid SAMe -d kasutanud kliinilised uuringud osteoartriidiga inimestel paremat funktsiooni ja aitasid vähendada nimetatud haigusega seotud valu. Teadlased usuvad, et see leid võib olla tingitud SAMe võimest kõhre parandada.

Täiendavad faktid
Serveerimise suurus: 1 tablett
Portsjonid konteineri kohta: 30
Kogus portsjoni kohta %DV
SAMe (S-adenosüül-L-metioniin)
(S-adenosüül-L-metioniini disulfaadist
Tosülaat)

400 mg *
*Päevakäive ei ole määratud

Muud koostisosad: tselluloos, naatriumkroskarmelloos, magneesiumstearaat (taimne allikas), ränidioksiid, steariinhape (taimne allikas), askorbiinhape, sidrunhape ja enterokatte (vesi, metakrüülhape, metüülmetakrülaat, glütseriin).

Toidulisandina võtke 1 tablett 2 kuni 4 korda päevas, eelistatavalt tühja kõhuga.

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt. Tootja: USA

 

Sarnased tooted
GRENADE nr 1 rasvapõletaja Eestis ja Euroopas - 100caps
Tootekood: 1 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
39,00 € (-20%)
49,00 €
ON BCAA 1000 200 caps
Tootekood: 296 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
28,00 €
BSN AminoX 435g
Tootekood: 10003 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
28,00 €
MUSCLEMEDS Carnivor 2000g
Tootekood: 10026 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
85,00 € (-11%)
96,00 €
MYVEGAN Soy Protein Isolate 1kg (soja valgu isolaat)
Tootekood: 10134 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
Al. 16,00 €