Tootegrupid

NOW FOODS Vitamin E1000iu 50softgels

Kaubamärk:
Hind:
24,00 €
Kogus: - +

E vitamiin: olulise vitamiini laialdased võimalused

Ainuüksi see vitamiin täidab üheaegslet nii palju inimorganismile vajalikke funktsioone, et ainult see preparaat ise on  kasulik, ilma muid lisaaineid tarvitamata. Vaatamata antud aine tähtsusele, mida nimetatakse ka "tokoferoliks", kaotab ta üsna kiiresti oma kasulikud omadused. Ja just seetõttu on selle puudumist kõige kergem kõrvaldada kasutades spetsiaalseid preparaate, selliseid nagu antud aine.

Eelised ja peamised funktsioonid:

Kuna vitamiin E omab mitmeid kasulikke omadusi, siis kasutatatkse seda mitmete erinevate probleemide lahendamiseks. Loetleme peamised kasutusalad ja märgime ära mõned erilised eelised:

 

  • Vabad radikaalid ja edukas võitlus nendega. E vitamiin on võimeline operatiivselt antud ühendid kahjutuks muutma. See kulub ära kortusde, pigmendilaikude ja muude nahadefektide ilmumise vastu. Seda vahendit kasutatakse tihti kas üksi või teiste prepaaratiide kompleksis onkoloogiliste haiguste raviks ja profülaktikaks.
  • E vitamiin on võimeline vähendama radiatsiooni, suitsetamise ja muude faktorite mõju, mis võivad tekitada halvaloomuliste kasvajate teket.
  • Antud preparaati kasutatatkse tihti neil juhtudel, kui on vaja kiiret ja kvaliteetset vigastatud kudede regenneratsiooni. Eriti kõrge effektiivsus on garanteeritud limaskestade ravis ja profülaktikas.
  • Muskulatuuri ja jõu kasv, teiste füüsiliste näitajate parandamine. See toimub selle arvelt, et vitamiin E on kohustuslik komponent mitmete taastumisprotsesside puhul. Ta parandab vereringlust ja ühtlasi blokeerib kramide teket. Tokoferooli kasutatkse nii asjaarmastajate kui ka profesionaalsete sportlaste poolt kõrvaldamaks erinevaid negatiivseid ilminguid, mis on seotud intensiivsete treeningutega.
  • Vananemisprotsesside aeglustamine. See toimub antioksüdantsete parameetrite olemasolu tõttu, mida kasutatakse ka võitluse juba ülalpool mainitud vabade radikaalidega.
  • Erinevate aneemiate ravi. Sellel juhul täidab kasulikke funtsioone vitamiini omadus veresoonte seinte tugevdamisel ja trombide tekke ja arenemise peatamisel.
  • Tasub eriliselt ära märkida, et E vitamiin on kohustuslik komponent erinevate hormoonide tekkeprotsessides.

 

E vitamiini kasutamine

Iga kapsel sisaldab keskmiselt: 400iu E vitamiini. See vitamiin on kõige kahjutum aine ja seega ei peeta ohtlikuks selle üledoseerimist. Just seetõttu lubatakse ööpäevas manustada kuni 1000 mg. Seda võib manustada mitte ainult organismi hädavajalike nõudmiste rahuldamiseks. Seda võib kasutada neurasteenia, laste düstroofia, epilepsia, psoriaasi, skleroderma, dermatoosidi ja mõnede muude haiguste raviks. Seda kasutavad sportlased treeningute effektiivsuse tõstmiseks ja mõnede negatiivsete ilmingute kõrvaldamiseks, mis on seotud suurenenud füüsilise koormusega.

Supplement Facts
Serving Size: 1 Softgel
  Amount Per Serving % Daily Value
Calories 10  
Calories from Fat 10  
Total Fat 1 g 2%*
Vitamin E (as unesterified d-alpha Tocopherol plus Mixed Tocopherols: d-beta, d-delta and d-gamma Tocopherol) (Non-GMO) 1,000 IU 3333%
*Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.

Võtke iga päev söögi ajal 1 pehmegeeli.

Sarnased tooted
ON BCAA 5000 Powder 345g
Tootekood: 131 ,   Maitse:
36,00 €
SCITEC Thermo-X 100caps
Tootekood: 386 ,   Maitse:
18,50 €
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Maitse:
20,50 €
SCITEC Jumbo Hardcore 3060g
Tootekood: 10109 ,   Maitse:
72,00 €
USPLABS Modern BCAA+ 535g SOOVITAME!
Tootekood: 10129 ,   Maitse:
35,00 €