Tootegrupid

OLIMP BCAA Xplode - 500g

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
33,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +
   - või -   

GLUTAMIINI JA B6-ga rikastatud BCAA pulber

Äärmiselt suur BCAA annus: 6 g portsjoni kohta!
Maitsev maitse ja kiireim imendumine
Antikaboolsed ja anaboolsed
Vähendab valkude sünteesi, kiirendab taastumist

BCAA XPLODE ™ on äärmuslik annus - koguses 6000 mg kõige puhtamaid kristalseid BCAA aminohappeid portsjoni kohta - see on absoluutne rekord! BCAA aminohapped on lihaste põhikoostisosa, mis moodustab peaaegu 40% nende kuivmassist! BCAA Xplode ™ on asendamatud anaboolsed tellised, mis aitavad teil ehitada kivist kõvasid lihaseid. BCAA aminohapete vabad vormid imenduvad koheselt verre, kuna erinevalt toidust saadavatest valkudest ei pea nad läbi tegema seedeprotsesse. Seetõttu jõuavad nad kohe pärast tarbimist kohta, kus neid kõige rohkem vajatakse - lihaskoesse. Lihastes olev BCAA intensiivistab anaboolseid protsesse, kiirendab valkude sünteesi ja aitab treeningujärgsel kiirel taastumisel ning puhta lihasmassi ülesehitamisel.
BCAA XPLODE ™ pole mitte ainult täiuslik ehitusmaterjal - see sisaldab aminohappeid, mis kaitsevad teie lihaseid katabolismi eest, kui seda manustatakse enne füüsilist pingutust. Intensiivse füüsilise treeningu ajal tekivad lihaskoele mikrokahjustused ja kataboolse ensüümi toime tagajärjel sellest vabanenud valk põletatakse energeetilistel eesmärkidel, kui glükoosist energiat pole. Enne treenimist manustatud BCAA Xplode ™ tagab lihasvalkude kaitse lagunemise eest, kuna hargnenud külgahelates olevad aminohapped muunduvad lihastes ja maksas glükoosiks ja neid saab kasutada alternatiivse energiaallikana. Keha kõrge BCAA tase kehalise ettevalmistuse ajal võib põhjustada sertoniini tootmise vähenemist ajus, mis aitab oluliselt vähendada ja edasi lükata tsentraalse väsimuse tunnet. Kui soovite treenida pikka aega ja intensiivselt, kuid kaitsta ka oma lihaseid lagunemise eest, on BCAA Xplode ™ teile ideaalne toode! Preparaadi antikataboolse toime tugevdamiseks on selle koostist rikastatud piisava koguse L-glutamiiniga, mis on hargnenud külgahelaga aminohapete kõrval tähtsuselt teine lihaseid tugevdav koostisosa.

KELLELE?
Kõigile sportlastele, kes soovivad dramaatiliselt kiirendada intensiivsetest treeningutest taastumist, kaitsta lihaseid katabolismi eest, suurendada valkude sünteesi, lihaste kasvu ja tugevust.

NUTRITION VALUE: 100G PER PORTION (10G)
Energy 3 kcal/12,5 kJ 0,3 kcal/1,3kJ
Protein 0g 0g
BCAA*
of which: * L-leucine
* L-valine
* L-isoleucine
60g
30g
15g
15g
6g   
3g
1,5g
1,5g
L-glutamine 10g   1g
Carbohydrates 0 g 0 g
Fat 0,3 g <0,1 g
Natrium 0,2 g 0 g
Sodium 0 g 0 g
Vitamin B6 20 mg 2 mg(143% RDA**)

Free BCAA amino acids (30% L-leucine, 15% L-valine, 15% L-isoleucine), 10% L-glutamine, aromas, acidity regulators – citric acid, sodium citrate; thickener – acacia gum, sweeteners – sodium cyclamate, sodium saccharinate, aspartame, acesulfame K, sucralose; anti-caking agent – calcium hydrogen phosphate, emulsifier – lecithin; 0,02% vit. B6 (pyridoxine hydrochloride), colours: E104 (for lemon flavour), E110 (for orange flavour).
 

Võtke 1-2 portsjonit päevas - enne sööki või treenimist ja pärast treeningut või enne und. Lisage 500-800 ml veele 1 portsjon (10 g pulbrit - 25 mõõtühikut Olimpi kühvelit või 2 tasast supilusikatäit).

Sarnased tooted
SCITEC Multi Pro Plus 30
Tootekood: 1256 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
29,90 €
SAN Testo Hardcore 90 caps
Tootekood: 1604 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
26,00 €
ON Creatine Powder 300g
Tootekood: 298 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Joint-X 100caps
Tootekood: 397 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
15,00 €
MUTANT Mass 6.8 kg (15 lbs)
Tootekood: 10046 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
75,00 €