Tootegrupid

OstroVit Melatonin 180 tabs (melatoniin)

Kaubamärk:
Hind:
7,50 €
Kogus: - +

Ostrovit Melatonin on toidulisand, mis sisaldab melatoniini sisaldavaid tablette. Melatoniini toodet soovitatakse eriti inimestele, kes võitlevad uinumise, vahetustega režiimis töötamise, reisimise ja sageli ajavööndite vahel.
Pakendis on 180 portsjonit!
1 portsjon = 1 tablett
Parandab teie unistust!
Parandab une kvaliteeti!
Looduslik hormoon

Melatoniin on trüptofaani derivaat. See toimub meie kehas käbinäärme toodetud hormoonina. Väiksemates kogustes toodab melatoniini seedesüsteem, leukotsüüdid või luuüdi. Seda nimetatakse unehormooniks, kuna sellel on oluline roll uneaja reguleerimisel, samuti terve päeva jooksul kõndimisel. See vastutab unisuse tunde ning öösel temperatuuri ja vererõhu langetamise eest. Oluliseks probleemiks on ajavööndi järsk muutus, nn "Jet-lag". Sümptomid on põhjustatud bioloogilise kella häiretest. Bioloogilise kella korralik toimimine sõltub melatoniini ja kortisooli tootmisest. Melatoniin aitab vähendada uinumiseks vajalikku aega ja leevendada subjektiivset tunnet, mis tuleneb ajavööndi järsu muutuse sündroomist. Melatoniin aitab lisaks vähendada oksüdatiivset stressi.
OstroVit Melatoniini omadused
Aitab lühendada uinumiseks vajalikku aega
Aitab parandada une üldist kvaliteeti
Abi ajavööndi äkilise muutuse subjektiivse tunde leevendamisel
Võib avaldada põletikuvastast toimet
Omab antioksüdantset toimet

180
Servings size: 1 tabs
SUPPLEMENT FACTS
 For a portion
Melatonin  1 mg 

Bulking agents: microcrystalline cellulose, starch; anticaking agents: calcium phosphate, magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; melatonin.

 

Tarbige 1 portsjon (1 tablett) päevas, 30 minutit enne magamaminekut. Kasulik mõju avaldub siis, kui 1 mg melatoniini tarbitakse vahetult enne magamaminekut või 0,5 mg vahetult enne magamaminekut esimesel reisipäeval ja järgnevatel päevadel pärast sihtkohta jõudmist.

Sarnased tooted
ON Creatine Powder 600g
Tootekood: 1741 ,   Maitse:
30,00 €
UNIVERSAL NUTRITION GH Max 180tab
Tootekood: 1912 ,   Maitse:
36,00 €
ON BCAA 1000 200 caps
Tootekood: 296 ,   Maitse:
28,00 €
ON Opti-Men 180 tabs
Tootekood: 2079 ,   Maitse:
42,00 €