PROZIS Organic Vegetable Protein 900g

Kaubamärk:
Hind:
24,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Orgaaniline
100% vegan
Meresoolaga
Magustatud steviaga

Prozise orgaaniline köögiviljavalk on ainulaadne valgu toidulisand, mis on välja töötatud peaaegu kõigile, kes elavad aktiivset elu ja vajavad oma dieedis natuke kvaliteetset valku. Selle omadused muudavad selle suurepäraseks valikuks keskkonnateadlikule terviseteadlikule pühendunule.

Ehkki valku tuntakse peamiselt oma rolli üle lihaste tugevdamisel, on see tegelikult kõigi inimese elundite, süsteemide ja kudede arenguks ülioluline. Ainult vee jaoks on see inimkeha kõige rikkalikum element, mida esinevad sõna otseses mõttes igas rakus. Võib kindlalt öelda, et valk on inimese elus põhiline ja seetõttu hädavajalik teie dieedis.

Prozise orgaanilises köögiviljavalgus leiduv kogu valk pärineb koostisosadest, mida on kultiveeritud orgaaniliselt ja vastutustundlikult, ilma kunstlike või keemiliste pestitsiidide või väetiste kasutamiseta, et tagada püsiv bioloogiline mitmekesisus ning pinnas, ökosüsteem ja inimeste tervis
VABA:
GMOd, soja, kunstlikud värvained, kunstlikud magusained, säilitusained, piimatooted, nisu, suhkrud

Kui hea on taimse valgu toitumine? Sisaldades kõiki 8 asendamatut aminohapet, peetakse enamikku loomsetest valkudest üldiselt täielikuks, samas kui taimsetes valkudes puudub sageli üks või mitu neist olulistest toitainetest. Prozisi toitumisspetsialistid, toiduteadlased ja arstid suutsid nutikate erinevate taimsete valkude segamise abil välja pakkuda täieliku aminohappeprofiiliga kvaliteetse valgu ainulaadse valemi, mis sobib nii taimetoitlastele kui ka veganitele.

Prozise orgaanilises köögiviljavalgus sisalduv valgu segu pärineb järgmisest neljast allikast:

Orgaaniline hernevalk
Orgaanilised Chia seemned
Orgaaniline riisi valk
Orgaaniline kanepivalkIngredients
Organic Protein Blend (Organic Pea Protein, Organic Rice Protein, Organic Chia Seeds, Organic Hemp Protein), Bulking Agent(s) (Organic Erythritol, Xylitol), Organic Inulin, Stabilisers (Organic Acacia Gum, Organic Guar Gum), Flavourings, Emulsifier (Creamer), Salt, Stevia Powder (leaf), Antioxidant (Organic Rosemary Extract) .

Take 1 serving per day. Instructions: To make one serving, mix 3 scoops (46g) into 250-300mL of cold water or any beverage you prefer. If you desire, add your favourite fruit and blend to make a delicious smoothie. Scoop inside container.

Sarnased tooted
SAN Testo Hardcore 90 caps
Tootekood: 1604 ,   Maitse:
20,00 €
MYPROTEIN Essential BCAA 90 Tabs
Tootekood: 1752 ,   Maitse:
15,00 €
SCITEC Amino 5600 200 tab BB 09/20
Tootekood: 359 ,   Maitse:
8,00 € (-43%)
14,00 €
Scitec Ginkgo Biloba 100 tab
Tootekood: 631 ,   Maitse:
8,50 €
GRENADE 50 Calibre 2 annust SAMPLE
Tootekood: 2336 ,   Maitse:
2,00 € (-33%)
3,00 €