PROZIS Vitamin C 500mg + Rosehip 180 tabs

Kaubamärk:
Hind:
12,00 €
Kogus: - +

Kõige võimsam kombinatsioon vananemise vastu võitlemiseks, immuunsussüsteemi turgutamiseks ja heaolu edendamiseks
Seal on sõna otseses mõttes tuhandeid toidulisandeid, mis väidavad, et teie üldist tervist parandavad.
Alates varjatud jookidest koos väidetavalt imeliste koostisosadega, mis väidetavalt ravivad kõike, kuni äärmiselt kallite farmatseutiliste toodeteni, mis ravivad konkreetset haigusseisundit, kuid põhjustavad kahte või kolme muud, põhjustades rohkem kahju kui kasu.

Selles väga konkurentsitihedas ja keerulises tööstuses on raske valedest tõtt öelda, teada saada, millal ostame midagi raha väärt ja millal meid lollitatakse platseebodega.

Sellepärast on oluline usaldada kaubamärke ja koostisosi, mida võite usaldada.
Prozis Foods teab seda ja arendas välja C-vitamiini 500mg + kibuvitsamarjade, ülimat antioksüdanti sisaldava toidulisandi, millel on palju muid tervist edendavaid omadusi.

C-vitamiini mitmekülgsed eelised

C-vitamiin, mida tuntakse ka kui askorbiinhapet, on laialt tuntud kui üks kõige kasulikumaid aineid, mida inimesed teavad. Seda tuleb tarbida iga päev, kuna organismil puudub võime seda sünteesida ega säilitada.

C-vitamiin võtab osa paljudest keha funktsioonidest, näiteks haavade paranemisel, infektsiooni vastu võitlemisel ja rakkude kahjustuste vähendamisel. Selle märkimisväärne antioksüdantne toime kaitseb meie kudesid vabade radikaalide hävitava mõju eest, mis on elemendid, mis halvendavad meie rakke ja aitavad kaasa vananemisprotsessile.
Uuringud on ka näidanud, et C-vitamiini tarbimisel on kaitsev toime mitmete haigusseisundite, näiteks nohu, gripi, südame-veresoonkonna haiguste ja mitut tüüpi vähktõve vastu.

Rosehip - ideaalne partner

Kibuvits on see ümar osa, mille leiate roosilille kroonlehtede alt. See sisaldab roositaime seemneid ja seda kasutatakse ravimite valmistamiseks.
Kibuvits on väga rikas C-vitamiini poolest, sisaldades 20 korda rohkem C-vitamiini kui apelsinid, muutes sellest väga populaarse C-vitamiini allika.

Kliinilised uuringud on näidanud, et kibuvitsal on kasulikku mõju ka mitmete füüsiliste seisundite, näiteks maohaiguste, sealhulgas mao spasmid, maohappepuudulikkus, maoärritus ja haavandid, ennetamisel ja ravil. Rosehipisi kasutatakse ka kõhulahtisuse, kõhukinnisuse, sapikivide, alumiste kuseteede ja neerude häirete, vedelikupeetuse, kõrge kolesterooli ja kõrge vererõhu raviks.
Kibuvits võib edendada ka teie immuunfunktsiooni ja parandada vereringet, pakkudes väärtuslikku ja igakülgset panust tervislikumasse ellu.

Paarides neid kahte hämmastavat elementi, lõi Prozis Foods C-vitamiini 500mg + kibuvitsamarja, mis on praegu parim turul olev antioksüdant ja tervist tugevdav toidulisand. See koondab C-vitamiini antioksüdante ja tervislikke eeliseid kibuvitsamarjade taaselustava ja ennetava mõjuga, kaitseb teie keha ja edendab teie üldist heaolu.

Prozis Foods C-vitamiin 500mg + kibuvitsamarjad rõhutavad:
Aitab vältida maohaigusi ja vähki
Hoiab ära tavalised nohu ja gripp
Kaitsev antioksüdant
Võitleb vananemisega
Edendab südame-veresoonkonna tervist
Ohutud ja testitud koostisosad
100% looduslik toode

As a dietary supplement, take 1 tablet 1 to 2 times daily, preferably with meals.

Sarnased tooted
SCITEC Calcium Magnesium 100tab
Tootekood: 789 ,   Maitse:
15,00 €
ON Amino 2222 160 Tabs
Tootekood: 816 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Maitse:
14,00 €
SCITEC Protein Pancake 37g coconut white chocolate
Tootekood: 1809 ,   Maitse:
1,00 €
BPI Sports Best Bcaa 300g - 2015 nr1 Amino maailmas!
Tootekood: 10000 ,   Maitse:
28,00 €