Snickers Protein Powder 875g

Kaubamärk:
Hind:
26,00 €
Kogus: - +

Marss üllatas meid igasuguste lemmikšokolaadikompvekidega, millele oli lisatud valku, ainult tugevad jäid ellu ja nüüd on meil kindel valik. Sama on juhtunud siin ... Marss saabus koos omaenda Marsi valguga, see tuli ja läks ... aga nüüd ?! See on tagasi!! Kuigi re-formuleerimise hüpe ... nad ainult läksid ja tegid ka ametliku SNICKERSi valgupulbri!

MEILE ARMASTAB nätske Snickersi baari .... Kuid arvan, et võime kõik nõustuda ... need ei sobi tegelikult meie dieedi / eluviisiga, tasakaal on oluline ... ja me teame seda ... nii veider baar igaüks teab ja siis on täiesti vastuvõetav ... Kuid mis siis, kui meil oleks Snickersi baari uskumatu maitse ... ILMA halba! See Marsi valgu pulber, mis sisaldab ühe kangi kohta peaaegu 21 g valku ja AINULT 4 g süsivesikuid, on TÄIELIK viis nende Snickersi isu parandamiseks !!

Kui olete maapähklivõi armastaja nagu me ...., siis saab see teile pihta !! Nagu šokolaadi maapähklivõi joomine ... meenutab muidugi maitsvat Snickersit !! Et kõik olulised maapähkli-y rikkad maitsed järgnevad väänates magusa magusa šokolaadi !! Allkiri sellele tõelisele Snickersi šokolaadimaitsele! Kui te olete proovinud Snickersit liikvel TTA-dena, siis te teate, kui vinge see kraam maitseb ... aga selles pulbris on tegelikult PALJU vähem, suhkrut ja süsivesikuid kui TTA-des !! Marss on naelutanud kondiitrituru ... ja nüüd ... ka valgumaailma !! Mida nad ei saa teha !!

Miks Snickersi valgupulber?!

Maitseb nii hea!
REAL Snickersi maitse
Üle 20 g vadakuvalku ühe portsjoni kohta
Suurepärane segatavus
5,4 g süsivesikuid portsjoni kohta.
Ainult kühvel on 142 kcal

Serving Size: 1 Level Scoop (35g)
Servings Per Container: 22

875g Snickers Protein Powder
Serving Size: 1 Level Scoop (35g)
Servings Per Container: 25
Calories 141
Total Fat 3.5g
Saturated Fat 2.3g
Salt 0.15g
Total Carbohydrate 5.4g
- Sugars 3.7g
Protein 20.9g

Ingredients: WHEY [MILK] protein concentrate (MILK)‌, whole MILK powder‌, fat reduced cocoa powder‌, flavourings‌, chicory root fibre‌, refined coconut oil‌, BARLEY malt extract‌, thickeners (xanthan gum‌, guar gum)‌, sweeteners (acesulfame K, sucralose)

Sarnased tooted
iFit NEON Pink 700ml
Tootekood: 1771 ,   Maitse:
3,00 €
SCITEC Carni-X 60 tab
Tootekood: 427 ,   Maitse:
9,90 €
SCITEC Tryptophan 60 caps (Trüptofaan)
Tootekood: 777 ,   Maitse:
13,00 €
ON Amino 2222 160 Tabs
Tootekood: 816 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Mega Daily One Plus 60 caps.
Tootekood: 1984 ,   Maitse:
11,00 €