Tootegrupid

SWANSON Berberine, 400mg - 60 caps (berberiin)

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
19,50 €
Kogus: - +
   - või -   

Edendab tervislikku kolesterooli ja glükoositaset juba normi piires
Toetab veresuhkru ainevahetust
Toetab südame-veresoonkonna tervist

Berberiin on looduslik alkaloid, mida leidub väga paljudes traditsioonilistes ürtides, sealhulgas kuldseemne-, odra- ja Oregoni viinamarjas. Paljud ravimtaimetootjad annavad sellele ainulaadsele alkaloidile kasu iidsete taimsete toonikute eelistest, mida kogu põliselanikud kasutavad. Swanson Premium kaubamärgiga berberiin tarnib garanteeritud 400 mg puhast berberiinvesinikkloriidi, mis on looduslikult saadud India odra- või puutüvest.

Taimetootjate seas eelistatakse berberiini, kuna see võib aidata toetada üldist südame-veresoonkonna tervist. Täpsemalt on näidatud, et berberiin toetab tervisliku kolesterooli ja glükoosisisaldust juba normi piires. See kombineeritud toime eristab berberiini teistest taimsetest toidulisanditest või spetsiaalsetest südame tervisevalemitest, mis keskenduvad tavaliselt kas glükoosi- või kolesteroolitasemele, kuid mitte mõlemale. Andke oma südamele selle berberiinilisandiga täiendav toetus.

Rikkalik traditsiooniline päritolu
Berberiini sisaldavad ravimtaimed on leidnud koha kogu maailmas traditsioonilistes tervisetavades. Näiteks Goldenseal oli põliselanike traditsioonides populaarne. Phellodendron on endiselt traditsiooniliste Hiina taimsete valmististe hinnatud koostisosa. Barberry on traditsiooniline Euroopa ravimtaim. Nende taimede vartest, koorest ja juurtest leitud berberiin on nüüd kõige olulisem koostisosa nende erinevate taimsete traditsioonide mitmetahuliste eeliste taga.

Teadus toetab ajaloolisi ja tulevasi eeliseid
Tänapäeval on berberiin tõusnud oma ravimtaimede kandjate varjudest, et saada endale nimi, olenemata selle allikast. Viimase kümne aasta jooksul on avaldatud tuhandeid uuringuid (veebist hõlpsalt otsitavad) ja need osutavad uutele rakendustele, pakkudes samal ajal põhjendust berberiini sisaldavate ürtide traditsiooniliseks kasutamiseks.

Kuidas see töötab ja mis saab edasi?
Teadlased usuvad nüüd, et paljud berberiini kasutamisel täheldatud eelised võivad olla seotud selle toimega olulisele ensüümile, mida tuntakse nimega AMPK (adenosiinmonofosfaadiga aktiveeritud proteiinkinaas). AMPK on süsteemne ensüüm, mis mõjutab seda, kuidas keha rakulist energiat loob ja kasutab. Sellel toimingul on järkjärguline mõju mitmesugustele ainevahetusprotsessidele, rakkude tervisele ja muule. Arvatakse, et AMPK aktiveerimine on Berberine'i eeliste keskne toimemehhanism.

Supplement Facts

Serving Size 1 Capsule

  Amount Per Serving % Daily Value
Berberine HCl 400 mg *

*Daily Value not established.

Toidulisandina võtke üks kapsel üks kuni kaks korda päevas koos toiduga.

Sarnased tooted
GRENADE BLACK OPS 100caps
Tootekood: 1459 ,   Maitse:
39,00 € (-13%)
45,00 €
NUTREX Vitrix with NTS-6 - 60 caps
Tootekood: 1804 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
42,00 €
SCITEC Thermo-X 100caps
Tootekood: 386 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
18,50 €
BPI Sports Best Bcaa 300g - 2015 nr1 Amino maailmas!
Tootekood: 10000 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
35,00 €
MYPROTEIN Protein Cookie(Xtra Cookie) 75g
Tootekood: 10060 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
2,50 €