Tootegrupid

SWANSON Resveratrol 250mg - 30 caps (Resveratrool)

Kaubamärk:
Hind:
14,00 €
Kogus: - +

Nooruslikkuse allikas, tugev antioksüdant. Toetab tugeva immuunsüsteemi ja südameveresoonkonna tööd

 

Polüfenool resveratrool on looduslik ülimalt mõjus antioksüdant. Ta toimib otse raku jõujaamas, neutraliseerib vabu radikaale ja stimuleerib kehaomast kaitsesüsteemi oksüdatsiooni vastu.

 

Resveratrool toimib kõikjal inimkehas antioksüdatiivselt ja kaitseb rakke. Veresoontes takistab ta LDL-kolesteriini oksüdeerumist ja seega ohtlikke ladestumisi veresoonte seintele. See on kasulik eelkõige südamele, maksale ja – kuna see polüfenool suudab ületada vere-aju piiri – ka ajule. 

 

Resveratrool on 70 korda antioksüdatiivsem kui vitamiin C. 
Väidetavalt seni ainuke tõestatult eluiga pikendav aine - vananemisvastases meditsiinis leiab suurimat tähelepanu resveratrooli ainulaadne omadus: ta sekkub pidurdavalt rakkude vananemisprotsessi, aktiveerides pika eluea geeni.

Swanson Resveratrol is a high-quality supplement that is derived from the polygonum herb, the most economic and effective source discovered. Science continues to grow stronger in support of resveratrol for its daily good health and longevity benefits. Swanson Resveratrol 250 promotes free-radical reduction with the help of antioxidants.* It also supports the immune and cardiovascular systems.* Derived from the Chinese herb Polygonum cuspidatum.

toidulisandina 1-3 kapslit kord päevas  veega.  

Sarnased tooted
VPLAB Ultra Women Sport 90 caplets
Tootekood: 1743 ,   Maitse:
20,00 €
NOW FOODS Vitamin B50 100VCaps
Tootekood: 2593 ,   Maitse:
16,00 €
NOW FOODS Super Enzymes 90 Caps (ensüüm)
Tootekood: 2902 ,   Maitse:
21,00 €
OLIMP MCT Oil 400ml
Tootekood: 3055 ,   Maitse:
10,00 €
5% NUTRITION Drink Sleep Grow Night Time Aminos 450g
Tootekood: 10639 ,   Maitse:
39,90 €