Tootegrupid

Animal Pak 44packs

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind: 61,00 €
54,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Video 

Alates 1983. aastast pärinev tõeline originaal on Animal Pak välja töötatud nii, et see hõlmaks planeedi Maa kõige raskemate ja raskemate koolitajate laia seljaosa. „Ultimate Training Pack” on palju enamat kui pelk multivitamiin, kuid see on usaldusväärne ja vastupidav alus, millele kõige pühendunumad kulturistid ja jõutõstjad on oma toitumisrežiimi loonud, kuna toidulisandite tööstus oli alles lapsekingades.

 

Kui treenite või dieete võistluste jaoks kõvasti, siis esimene asi, mis juhtub siis, kui te loomapakki ei võta, on see, et hakkavad tekkima toitumisvahed. Miks sa peaksid hoolima? Sest aja jooksul need puudused kasvavad. Lõpuks lakkab teie keha toimimast optimaalsel tasemel. Teisisõnu, lööte seina, teie areng jõuab platoole. Tegelikult, isegi kui dieedist jääb puudu vaid üks põhitoitaine, võiks teie keha lihase ehitamiseks vajaliku anaboolse aja välja lülitada, et see toetaks kriitilisemaid ainevahetusprotsesse. Kui see juhtub, lõpetate kasvu.

 

Uuringud on tõestanud, et tugevussportlastel nagu kulturistid ja jõutõstjad on nende treeningprogrammide intensiivsuse ja sageduse tõttu kõrgemad toitumisvajadused kui tavalistel sportlastel. Uuringud on näidanud, et kulturistide jaoks, kes regulaarselt võistlevad ja peavad dieeti pidama, on need ainulaadsed vajadused märkimisväärselt suurenenud. Piiratud kalorisisaldusega dieetide (dieedid, mis kipuvad olema korduvad ja monotoonsed, nt riis ja kana) ajal suureneb dramaatiliselt toitumisvaegus.

 

Veel murettekitavam on asjaolu, et meistrivõistluste kaliibriga kulturistidel oli isegi tavalise multivitamiiniga toidulisandite kasutamisel endiselt olulisi toitumisvaegusi. Põhilisest multivitamiinide toidulisandist ei piisa. Konkurentsivõimelised kulturistid teavad, et kõrgem multivitamiin on esimene kaitseliin. Seda fakti kinnitavad uuringud, mis on näidanud, et 100% olümpiastreeneritest ja üle 90% konkureerivatest meeste ja naiste kulturistidest kasutavad vitamiine / mineraalaineid nagu Animal Pak.

 

Need puudujäägid toitumisel mõjutavad mitte ainult teie jõudlust ja suurust, vaid mõjutavad ka teie teiste toidulisandite toimimist. Et paljud tänased toidulisandid tõhusalt töötaksid, peab teie keha töötama kõigi silindritega. Toitumisvahed tähendavad, et teie toidulisandid võivad osutuda ebatõhusaks. Näiteks sõltuvad paljud toidulisandid kehas ensüümidest ja muudest ainetest, et neid "aktiveerida". Kehv toitumine tähendab kallite toidulisandite halba muundamist ja aktiveerimist. Animal Pak on teie kindlustuspoliis, et seda vältida. Pak aitab tagada, et säiliksite anaboolne sisekeskkond, mis on lihase kasvu ja optimaalse jõudluse jaoks algeline.

 

Animal Pak-iga saate palju kõike vajalikku. Ja mõned lisad. Igas pakis on tohutu arsenal, mis sisaldab üle 60 võtme koostisosa ja mida tarnitakse õiges koguses igal ajal õiges kohas. Kõik 11 pakendis olevat tabletti on spetsiaalselt välja töötatud kauba tarnimiseks - rohketes annustes vitamiine, mineraale, aminohappeid, ürte ja muid jõudluse optimeerijaid, mis on mõeldud vastu pidama kõige intensiivsematele treeningutele ja rangele dieedile.

 

Mõelge Animal Pakile oma toidulisandi programmi malmist pannil, mis on teie keha esimene kaitseliin. Kui treenite raskustega, peate kindlasti treenima loomapakiga. Pidage meeles, et kuigi enamik toidulisandeid on tulnud ja läinud, on vähesed hinnalised ajaproovile vastu pidanud. Kui olete parimaks valmis, astuge kulturismi tõsises toitumises kõige usaldusväärsemale nimele: Animal Pak. Mida IFBB plussid ja hr Olympia konkurendid on kasutanud alates '83. Millised parimad parimatest sõltuvad, millal läheb raskeks ning kõige olulisem on iga komplekt, rep ja söögikord. Legendaarne Animal Pak.

 

Sarnased tooted
NUTREX Outlift 20annust
Tootekood: 1801 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
45,00 €
MUSCLEMEDS Carnivor 2lbs
Tootekood: 10027 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
50,00 € (-9%)
55,00 €
MUSCLETECH Nitro-Tech 4lb (1814g)
Tootekood: 10042 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
65,00 €
ON Platinum HydroWhey 1.6Kg
Tootekood: 10074 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
89,90 € (-6%)
96,00 €