Tootegrupid

Air Relax kompressioon – massaaži komplekt

Kaubamärk:
Hind:
669,00 €
Kogus: - +

Suurus 2: 75cm mansett. (Kehapikkusega 158 cm kuni 174 cm) (Suurust saabub juurde septembri esimses pooles)
Suurus 3: 89cm mansett (Kehapikkusele 175 cm kuni 185 cm )
Suurus 4: 99cm mansett (Kehapikkusele 186 cm ja rohkem)
Komplekti kuulub. Peamoodul (pump) ja paar jalamansette.
Air Relax on õhukompressioonseade, millel on mitu kambrit, mis täituvad õhuga ja läbi selle aktiivselt kompressserivad. See süsteem, suurendab lihastes verevoolu, mis toetab lihaste taastumist ja võimaldab tugevalt ja tihemini sportida.

Suurepärane ja efektiivne vahend treeningust taastumiseks. Mis kõige tähtsam, ise ei pea midagi tegema!

4-astmeline kompressiooni survetugevuse seadistamine. Maximaalne rõhk 230mm Hg. Võrdluseks Normatec ja recovery pump võimaldab maksimaalselt 100mm Hg

Air Relax kasutab kõige kaasaegsemat digitaalselt juhitavat õhurõhu süsteemi, tagamaks dünaamiline kompressioon jalgadele või kätele, mida vaevab halb vereringlus või pärast pingutust väsimus.

Kuidas seade töötab?

Kui olete mansetid jalga saanud, siis istuge või lamage tasasel pinnal ja laske tehnoloogial

teha oma tööd. Kui seade on sisse lülitatud, siis täituvad kambrid õhuga soovitud jadas ja tugevusega. Järk-järgult kompresseerivad kambrid erinevaid lihasgruppe jalgades. Selline massaažiteraapia kiirendab verevoolu ja aitab lihased pärast intensiivset treeningut puhastada näiteks piimhappest.

Toome näiteks B reziimi, mis täidab manseti kambrid järjestikku alustades jalalabast. See aitab lihastest jääkained ja “musta” venoosse vere välja pumbata/pigistada. Selle järel kambrid tühjendatakse ja kogu tsükkel algab uuesti täites kambrid järjestikku alustades reielihase juurest. See aitab “puhtal” arteriaalselt verel jõuda kiiremini lihastesse, et see saaks taas “peale korjata” jääkained. Selline protsess kiirendab kordades jalagade taastumise kiirust. 15min seanss mille jooksul tehakse umbes 8 edasi-tagais võrdub lihastele 1 öö magamisega.

Varem olid kompressiooniseadmed mõeldud kasutamiseks ainult tõsiste lihas- ja vereringehäirete puhul nagu lümfetam, venoosne puudulikkus vm. Patsient sai seadet kasutada ainult retsepti alusel. Tänapäeval kasutavad spordimeeskonnad, ülikoolid, füsioterapeudid ja professionaalsed sportlased taastumispumpasid ja kompressiooniseadmeid, et ravida oma vigastusi ja taastuda järgmiseks treeninguks.

Seadet on soovitatud kasutada, kui Teil on

Venoosne puudulikkus
Lümfisüsteemi puudulikus
Veenilaiendid
Spordivigastus
Kehv verevarustus
Muud vereringe ja perifeersed vaskulaarsed seisundid
Enamik sportlasi on huvitatud taastumisaja vähendamisest pärast intensiivset treeningut või spordivõistlust. Hiljutised teaduslikud uuringud on näidanud, et lümfiteraapia aitab kaasa füüsikalistele ja füsioloogilistele muudatustele, mis näitavad lihaste paranenud taastumist. Inimese lümfisüsteemil pole pumpa nagu süda. Süda pumpab verd ainult arteritesse. Air Relax pakub loomulikku järjestikust kompressiooni, mis lükkab venoosse vere jalgadest tagasi ja puhastab jääkainetest (piimhape), mis põhjustavad lihasvalu ja väsimust.
Parandab lõõgastumiset ja taastumist
Aitab integreerida tõhusat igapäevast taastumist treeningprogrammidesse
Võimaldab vähendada lihaste väsimust
Parandab suutlikust ja aitab viia järgmisele tasemele

Air Relax Kompressiooni tehnoloogia annab sportlastele konkurentsieelise! Usume, et taastumine on sama oluline kui treenimine ja toitumine ning see peaks olema iga sportlase treeningprogrammi lahutamatu osa. Air Relax Kompressiooni süsteem on loodud selleks, et aidata sportlastel kiiremini taastuda ja paremini toimida. Kuid ärge uskuge lihtsalt meie juttu, meie tehnoloogiat toetavad arvukad uuringud, mis toovad esile sportliku jõudluse täiustumise dünaamilise kompressiooni abil.

Andmed:

Pinge: AC 220V, 50Hz
Voolutarve: 30W
Mõõtmed: 25.9cm(W) x 17.0cm(H)x 12.9cm
Õhu kompressioonpump: 15 liitrit minutis
Seade lülitab automaatreziimis end iga 15 minuti järel välja.
LED ekraan
4 surveastet
Vaikne pump
Seade(pump) kaalub: 2.35kg + jalamansetid 1,25kg / 1.45kg / 1.65kg (nr2 /nr3 / nr4)
Toote info

Professionaalne massaaž kodus. Aitab leevendada põlveprobleeme, jalgade paistetust, pinget, veenilaiendeid, vee kogunemist, valulikkust ja krampe. Parandab vere- ja lümfisüsteemiringet.
Digitaalselt juhitav töötsükkel – Mode A: peristaltiline (1 kamber täis ja tühjaks, 2 kamber täis ja tühjaks jne), Mode B: järjestikuline (täidab kambrid järjest üles suunas ja seejäre lalla suunas), Mode C: Kõik kambris täis ja tühjaks tsüklid. Automaatrežiim: peristaltiline + järjestikuline kompressioonirežiim koos 4 rõhutasemega.
Peaaegu kaks korda rohkem rõhku võrreldes teiste turul saadval olevate seadmetega (kuni 230mmHg).
Töötab 220V vahelduvvoolul (see, mis kõigil kodus) . Kaasaskantav, kerge ja lihtne kasutada. Vajab vähest hoolt- võib puhastada niiske lapiga. Vastupidav korpus koos sisseehitatud käepidemega.
See toode on ette nähtud kasutamiseks isikliku massaaži aparaadina ja ei ole mõeldud meditsiiniliseks kasutamiseks.

Sarnased tooted
GASPARI SuperPump Aggression T-Shirt - M
Tootekood: 273 ,   Maitse:
10,00 € (-33%)
15,00 €
MADMAX Tõsterihmad (MFA-267)
Tootekood: 574 ,   Maitse:
7,00 €
SCITEC Red Style
Tootekood: 20026 ,   Maitse:
15,00 €
GRENADE BLACK OPS Hoodie
Tootekood: 10180 ,   Maitse:
35,00 €
GASPARI Water jug 1.89L
Tootekood: 3373 ,   Maitse:
15,00 €