ANIMAL Test - 21packs

Kaubamärk:
Hind:
80,00 €
Kogus: - +

Animal Test ™ - hüpertroofilise testi tugipakk! Varuge üles!
Animal Test ™ on hüpertroofiline pro-testosterooni sisaldav toidulisand, mis ühendab võimsad ekstraktid ühe tugevaima, tõhusaima ja uuritud ühendiga tööstuses. See on tõsiste tõstjate seaduslik täiendus.
“Treeningsaali intensiivsus oli meeliülendav. Hindan seda toodet 10/10 niivõrd, kuivõrd see suudab tulemusi anda ka ilma steroidideta. Muud seal olevad tooted väidavad, et annavad steroididena nagu kasu, kuid ei anna, vennad lubavad mul teile öelda, et loomkatse annab. ”
- Jason M., Germantown, TN

Loomkatse on ülimaine hüpertroofilises testosterooni toetavas toidulisandis. Kombineerides kõige tugevamaid looduslikke ekstrakte ühe viimase aja kuumimate, patenteeritud ja tõestatud toidulisanditega, mis on viimaste aastate jooksul tööstusele silma paistnud, määratleb uus loomkatse uuesti käsimüügi-kulturismi toidulisandite võimalused.

Loomkatse pro-androgeeni osa ühendab dünaamilised taimeekstraktid, mis on loodud vaba ja kogu testosterooni taseme tõusu hõlbustamiseks tõhusate antiöstrogeenühenditega, mis on võimelised maksimeerima looduslikku anaboolset vastust. Tõlge? Plahvatuslik tugevuse ja suuruse kasv. See kompleks sisaldab austatud vaba testvõimendi 3-4 divanilüültetrahüdrofuraani. Divanilülüül on nõgestest ekstraheeritud lignaan, mis teadaolevalt pärsib suguhormoone siduvat globuliini (SHBG). Piisavalt suurte annuste korral, nagu näiteks loomkatsetes sisalduv, võimaldab Divanillyl vaba testosterooni suuremat aktiveerimist, mis soodustab tugevuse ja suuruse kasvu, samuti paremat keskendumist, taastumist ja jõusaali jõudlust.

Loomkatsetes on ka Cissus Quadrangularis'est ekstraheeritud anaboolsed ketosteroonid - veel üks põnev uus kulturismi koostisosa. Neid ketosterone on austatud anabolismi edendamise, taastumise kiirendamise ja kataboolsete stressihormoonide tootmise takistamise eest. Lisaks nendele lihaste ja jõu tugevnemise ilmselgetele omadustele on cissust nimetatud ka tugeva antioksüdandina, mis on võimeline parandama liigeste ja sidemete tervist - see on ka eelis, mida tasub tähele panna üksikisikute jaoks, kes saavutavad lühikese aja jooksul dramaatiliselt suuruse ja tugevuse.

Nende pro-androgeensete koostisainete pakutava kasutatava testosterooni plahvatuse ärakasutamiseks on loomkatse täielikult varustatud tipptasemel antiöstrogeenide kombinatsiooniga. Nende hulgas on ultra antioksüdant Trans Resveratrol. Trans-Resveratrol toimib nagu kilp. See seondub östrogeeni retseptoriga ja blokeerib ringlevate östrogeenhormoonide jõudmist sihtretseptorisse, takistades sellega soovimatu östrogeeni jõudmist hormooni retseptorisse.

Transresveratrooli tugevdavad teiste tõestatud antiöstrogeenide, nimelt 3 ’, 5,7-trihüdroksü-4’-metoksüflavooni (Hesperetin) ja Agaricus Bisporus polüsahhariidide südamlikud annused. Agaricus Bisporus on valge nööbi seente ekstrakt. On tõestatud, et need polüsahhariidid mõjutavad aromataasi ensüümi mitmete radade kaudu, kahjustades igasugust östrogeenset vastust vaba ringleva testosterooni uuele arvukusele. Hesperitiin näib toimivat aromataasi ensüümi pärssimisega, vähendades seega testosterooni liigsest östrogeeniks muundamist ja võimaldades retseptoritele saada rohkem soovitud testosterooni.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et need koostisosad blokeerivad ringleva östrogeeni jõudmist retseptoritesse ja kahandavad vältimatut östrogeeni lisandumist, mille on põhjustanud liigne testosterooni tootmine, edendades seega otseselt ja kaudselt tsirkuleeriva seerumi testosterooni suuremat suhet. Pro-androgeeni kompleksi mõlemale komponendile on tagatud ülima tõhusus ja omastatavus, lisades 6 ', 7'-dihüdroksübergamottiini ja patenteeritud Bioperine - kõige paremad imendumist soodustavad ained, mis tänapäeval saadaval on.

Uue loomkatse valemi viimane ja võib-olla kõige dramaatiliselt võimsam element on ülitähtsa, tõestatud ja patenteeritud hüpertroofse aine - arahhidoonhappe (AA) - lisamine. Ülikooli teadusuuringute ja pärismaailma tunnistuste toel on AA kulturismi maailma tormiga ja seda mõjuval põhjusel.

Arahhidoonhappel on raske treenimisega kulturisti jaoks mitmeid eeliseid, millest kõige dramaatilisem on selle võime suurendada androgeeniretseptori tundlikkust ja võimendada treenimisega seotud lihaspõletikku ning suurendada omakorda hüpertroofiat. AA on asendamatu rasvhape, mis paikneb keha füsioloogilise reageerimise keskmes jõutreeningule.

Kaalude tõstmisel kahjustatakse lihaskiude ja AA vabaneb. Selle vabanemine muudab kohalikku keemiat, mis põhjustab nihet, mis soosib anabolismi. Üldine anaboolne kaskaad algab AA vabanemisega ja suureneb veelgi AA juuresolekul. See tähendab rohkem androgeeni retseptoreid (suurendab testosterooni tundlikkust), kõrgendatud IGF-1 signaaliülekannet, suuremat vasodilatatsiooni ja isegi tõhustatud lipolüüsi.

1 Serving Size: 1 Packet
Amount Per 1 serving %DV*
 
Pro-Androgen Complex 2500 mg  
Urtica Dioica (3.4-Divanillyl Tetrahydrofuran)   **
Cissus Quadrangularis (Ketosterone)   **
Polygonum Cuspidatum (Trans -3,5,4-Trihydrozystilbebe (Trans Resveratrol)   **
Agaricus Bisporus (Polysaccharides)   **
3, 5, 7-Trihydroxy-4-Methoxyflavone (Hesperetin)   **
 
Hypertrophic Response Complex 1500 mg  
Arachidonic Acid (40% In A Proprietary Fatty Acid/oil Blend)   **
(Grapefruit) 6, 7-Dihydroxybergamottin   **
Bioperine®   **
 
* Percentage of Daily Values per one full serving.
** Daily Values are not established.
Ingredients / Other Ingredients: Gelatin (sulfites), glycerin, magnesium stearate, water, caramel color, carob, titanium dioxide, FD&C Red 40, FD&C Blue 1.

Võtke üks pakk päevas 21 päeva jooksul. Treeningpäevadel võtke enne trenni pakk kaasa viimase söögikorraga. Puhkusepäevadel võtke pakk lihtsalt kaasa mis tahes söögikorraga.

Erinevalt teistest "tsüklilistest" toodetest saate loomkatseid kasutada kahel järjestikusel tsüklil - ilma "väljalülitatud" nädalata - kokku 42 sirge päeva jooksul. Pärast seda topelttsüklit võtke terve 4 nädalat puhkust.

Sarnased tooted
UNIVERSAL NUTRITION GH Max 180tab
Tootekood: 1912 ,   Maitse:
30,00 €
SCITEC Liquid Carni-X 100000 500ml
Tootekood: 373 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536 ,   Maitse:
26,00 €
SCITEC Tryptophan 60 caps (Trüptofaan)
Tootekood: 777 ,   Maitse:
13,00 €
BSN AminoX 1015g
Tootekood: 10002 ,   Maitse:
47,00 €