animalwhey.jpg Zoom

Animal Whey Isolate Loaded 5 lbs (2.3 kg)

Kaubamärk:
Hind: 60,00 €
55,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +


Põhiline. Mõne jaoks tähendab see lihtsat, triviaalset ja tavalist ... Pole midagi põnevat. Teiste jaoks on põhitõed üliolulised. Need on hädavajalikud ja kriitilised. Sa ei saa lihtsalt ilma nendeta elada. Maailma kõige pühendunumate raskuste tõstjate ja kulturistide siseringis on valk üks vajalik alus. See on uute lihaste kasvu peamine kütus. * Ja sellisena on see kõrge hinnaga.

Kana, praad, tuunikala ja munad. Nendest populaarsetest tervetest toiduvalguallikatest koosnevat sööki tarbivad tõsised koolitajad, sõna otseses mõttes ööpäevaringselt, püüdes iga päev jõuda valgu grammi päevasesse kvooti, mida nad on oma lihaste arendamise eesmärkide saavutamiseks vajalikuks pidanud. See võtab eeltööde ettevalmistamise ja mitu tundi ettevalmistusi. Ja see võib tähendada ka palju närimist. Tundus, et selle protsessi lihtsustamiseks peab olema mõistlik vahend, tagades, et dieharditreenerid saaksid iga päev valguarvu saavutada. *

"Varem tegid valgupulbrid mu kõhu rahutuks. Või maitsesid need nagu jama. Mis pani mind nende kasutamise lõpetama. Uue Animal WHEY abil leidsin lõpuks valgupulbri, mis maitseb hästi, segatakse kergesti ja millel on seedeensüümid I tuleb seda õigesti töödelda ... See on minu jaoks tohutu tegur. Kui soovite olla parim, peate olema parimate poolt toetatud. Peate kasutama parimat. Ja see on Animal WHEY. "


- Frank "Wrath" McGrath, IFBB Pro, Team Universal

Toidulisanditööstuse tõus ja teke tõid valgupulbri täiendava valgupulbri, muutes keskmised valguproduktid joodamatu muda kriitilistest purkidest maitsvateks fitness-smuutideks. Shaker-tassid olid kõikjal. Valgupulbrit oli näiliselt igas majapidamises. Kuid kategooria laienedes vähenes kvaliteet parema maitse ja laiemate veeriste taotlemisel.

Selle tulemusel ei sisenenud Animal - üks raudspordi kaevikute austatumaid kaubamärke - kunagi tõsiselt valgumängu. Kui seda ei saaks õigesti teha, ei teeks me seda üldse. Kolm tõestatud aastakümmet planeedi raskeimate tõstjate jõusaalikottides ja valgujõud puudub. Kuni praeguseni.

Kulturismi kõige tõsisem kaubamärk pakub toodet, mida tarbijad on juba aastaid nõudnud. Loom WHEY. Valgusegu, mis on raske ristvooluga mikrofiltritud vadakuvalgu isolaadis, millele on lisatud ultrafiltritud vadakuvalgu kontsentraati ja mis on rikastatud tõestatud ja väga läbimõeldud seedeensüümide papaiini ja bromelaiiniga, Animal WHEY elab vastavalt Animali pürgitud ja seatud ülbele standardile. , mistõttu tasub kandma eksitamatuid ikoonilisi kujutisi esiküljel.

Muljetavaldavast täiendusfaktide kastist ei piisa, aga selleks tuleks elada põllul hüpates - maailma raskeimate spordisaalide kaalukate põrandatel ... Kõige suurema osa loksutitesse pühendunud tõstjad seal. See peaks segama lihtsalt ja maitsma suurepäraselt, tehes mitme raputamise joomise päevas naudinguks, mitte valusaks koristuseks. Sest olgem ausad, kui teie valgupulber maitseb sitta, on vähem tõenäoline, et joote seda nii palju, kui on vaja oma igapäevaste makrotoitainete eesmärkide saavutamiseks. Vastuvõetamatu. Loomaegisuse vääriliseks pidanuks see maitsma sama hästi kui töötas. Ja veelkord, selles osas on Animal WHEY triumf.

Õiged valgud, kergesti seeditavad. Maitsed suurepäraselt ja lased kergelt alla. See on standard. Ja sellel on kõrgendav standard. Kuid just neid eesmärke me püüdlemegi. Olla kompromissitu jõupingutustes pakkuda kõige nõudlikumatele raskuste tõstjatele ja kulturistidele planeedil tööks vajalikku tööriista. Iga kord. Ja just seda ülivõrdes ideaali silmas pidades tutvustame uhkusega Animal WHEY. Kulturismi toidulisandi põhitõdedest kõige olulisem. Lõpuks tehtud õigesti.

Võtke 1 kühvel 150–250 ml külma veega või oma lemmikjoogiga. Optimaalse tulemuse saamiseks kasutage segisti. Treeningpäevadel - tarbige vähemalt kaks portsjonit päevas. Joo üks raputatud asi hommikul ja teine kohe pärast treeningut või alati, kui soovite lisavalku. Soovitud konsistentsi saavutamiseks suurendage või vähendage vedeliku kogust.

Sarnased tooted
ON BCAA 5000 Powder 345g
Tootekood: 131 ,   Maitse:
35,00 €
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365 ,   Maitse:
18,00 €
ON BCAA 1000 200 caps
Tootekood: 296 ,   Maitse:
24,00 €
SCITEC Amino 5600 500 tab
Tootekood: 346 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Mega Glucosamine 100caps
Tootekood: 964 ,   Maitse:
13,00 €