GHOST Pump 350g (20servings)

Kaubamärk:
Hind:
42,00 €
* Maitse

Kogus: - +

The G.O.A.T. Pump toode.
Täielik avalikustamine - GHOST® fam on lämmastikoksiidi toodetest kinnisideeks ja me ei mängi ringi, kui ütleme, et GHOST®Pump on kõigi aegade suurim. Pärast enam kui aastat tootmist tarnib GHOST® Pump siin kõike muud - paremaid koostisosi (sealhulgas patenteeritud NO3-T®, Glycerpump ™ ja Astragin®), paremat koostist (täielikult avalikustatud ja veganisõbralik), paremaid maitseaineid ( sealhulgas autentsed äärekivid) ja parem väärtus (rohkem kühveldusi).

GHOST® täieliku avalikustamise silt
40 legendaarset kühvel (20 portsjonit)
4G L-tsitrulliini (vegankääritatud) portsjoni kohta
2,5G arginiinnitraat (NO3-T®)
Stimuleerivaba
L-tsitrulliin (kääritatud vegan)
4G
Citrulliin on üks parimaid pumba koostisosi turul. Enamik kaubamärke otsustab kleepida Citrulline'i patenteeritud segu, annuse alla ühendi või kasutada „Citrulline Malate”, mis pole tänapäeval enam kui L-tsitrulliini ja õunhappe segu, sageli avaldamata vahekorras. Tegelikult on GHOST® Pumpis 4 grammi L-tsitrulliini kühve kohta samaväärne L-tsitrulliini sisaldusega 8 grammis Citrulliin-malaati!

Puhas L-tsitrulliin võib olla kallim, kuid tagab paremad pumbad ilma täiendava happe põhjustatud mao ebamugavustundeta ... ja kuna see on vegankääritatud, on GHOST® Pump ka veganisõbralik!

Arginiinnitraat (NO3-T®)
2,5G
Meie alandliku arvamuse kohaselt on patenteeritud NO3-T® arginiini nitraat kõigi aegade suurimaid pumpasid. Harva kasutatud ja mitte kunagi 2,5G annuse korral ründab NO3-T®-ga seotud L-arginiin ja nitraat lämmastikoksiidi teistsuguse nurga alt kui ülejäänud GHOST® Pump'i valem, pakkudes erinevalt kõigest muust täielikku, kõik väljapumpamise kogemust. olete testinud või proovinud. Kunagi.


Glycerpump ™
Glycerpump ™ on glütserooli uus, stabiilsem vorm. Mida see tähendab? Enam pole vaja klompe ... ega aja oma pumbatooteid segamini kivimahutiga. GHOST® Pump püsib siidiselt sile alates hetkest, kui te pitserit purustate, kuni viimase kühvini!


Pinus Pinaster
Pinetoodetes sisalduv männi koor ei ole midagi uut, kuid Pinus Pinasteri perekonnal on konkreetselt tõsiseid kliinilisi andmeid inimeste kohta kõige kohta alates vasodilatatsioonist, jõudlusest, vastupidavusest ja loetelu jätkub. See komplimenteerib ja täiendab juba eepilist GHOST® Pump'i valemit. Vaata järgi. Või küsige Siri käest. Või Alexa. Usaldage.

Astragin®
Astragin® aitab parandada teie keha võimet absorbeerida peamisi aminohappeid, valke ja glükoosi ... teisisõnu tagab Astragin®, et saate maksimaalse kasu igast GHOST® Pump'i kühvel.


Segage iga portsjon 240-300ml valitud vee või joogiga. Tarbi umbes 15-30min eelist koolitust!

Sarnased tooted
GRENADE BLACK OPS 100caps
Tootekood: 1459 ,   Maitse:
33,95 €
MYPROTEIN Essential BCAA 90 Tabs
Tootekood: 1752 ,   Maitse:
15,00 €
SCITEC Amino 5600 500 tab
Tootekood: 346 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Carni complex 60tab
Tootekood: 361 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Thermo-X 100caps
Tootekood: 386 ,   Maitse:
13,00 €