Tootegrupid
now-foods-msm-1000-mg-120-vegetable-capsule.jpg Zoom

NOW FOODS MSM 1000 - 120vcaps

Kaubamärk:
Hind:
13,00 €

Loomulik liigesevalu leevendamine
Kui teil on põlvede, selja, käte või puusade liigeste degeneratsioon, teate, kui palju negatiivset mõju see teie elukvaliteedile võib avaldada, põhjustades valu ja piirates teie liikumist. Metüülsulfonüülmetaan (MSM) on bioloogiliselt kättesaadav väävli vorm, mida kasutatakse laialdaselt alternatiivmeditsiini valdkonnas ja teiesuguste inimeste poolt, kes otsivad looduslikku viisi liigesevalu leevendamiseks, põletiku vähendamiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks. . Lisaks on uuringud näidanud, et MSM pärsib kõhre lagunemist, mis kaitseb teie luude otste liigestes.

Edendab liigeste ja kõhrede tervist
Toetab tervet immuunsüsteemi
Ainult täiskasvanutele. Kui olete rase, toidate last rinnaga, võtate ravimeid või teil on tervisehäire (eriti glaukoom), pidage enne kasutamist nõu oma arstiga
Gluteeni-, pärmi-, nisu-, soja-, maisi-, piima-, muna-, kala-/karplooma- ja pähklivaba
Võtke 2 köögiviljamütsi 1-2 korda päevas
Taimetoitlane/vegan
Varustab teie sidekudede liigeste väävlit
Aitab vähendada põletikku ja artriidi valu
Mis on MSM?
MSM on väävlit sisaldav ühend, mida leidub looduslikult väga väikestes kogustes puuviljades, köögiviljades, terades, loomsetes saadustes ja mõnedes vetikates. Puhastatud keemilisel kujul on see lõhnatu, sisuliselt maitsetu vees lahustuv kristalne tahke aine. See on üks ohutumaid bioloogilisi aineid, mida kogu bioloogias võib leida, sisaldades 34 massiprotsenti elementaarset väävlit. MSM-i väävlivarud on teie kehas kõige levinumalt kaheksandal kohal, umbes sama palju kui kaalium ja rohkem kui naatrium.

Kuidas see töötab?
Väävliühendeid leidub kõigis teie keharakkudes ja need on eluks asendamatud. Oma rollis teie keha väävlitsüklis on MSM bioloogiliselt kättesaadava väävli vorm, mida leidub taimedes looduslikult väikestes kogustes. Teie kehas aitab see luua keemilisi sidemeid, mis on vajalikud teie kehas mitut tüüpi struktuursete kudede, sealhulgas sidekudede, näiteks liigesekõhre ja naha moodustamiseks ja säilitamiseks. See lisab looduslikult esineva orgaanilise väävli vormi, mis on näidanud, et see parandab liigeste paindlikkust, vähendab liigesevalu ja parandab teie liikuvust.

Teie elukvaliteedi parandamine
Paljud uuringud on näidanud MSM-i kasulikkust liigestele ja kõhredele. Näiteks uuringust leiti, et üle 50-aastastel isikutel, kes võtsid MSM-i 12 nädala jooksul, vähenes liigesevalu, jäikus ja turse oluliselt võrreldes platseeborühmaga. Need, kes said MSM-i toidulisandit, teatasid ka vähem raskustest voodist tõusmisel ja kõndimisel, mis parandas nende üldist elukvaliteeti.

Põletiku inhibiitor
NOW Foods MSM-il on tõestatud võimas põletikuvastased omadused. Uuringud näitavad, et MSM inhibeerib valgukompleksi nimega NF-kB, mis on seotud teie keha põletikule reageerimisega. Lisaks on näidatud, et see toidulisand suurendab teie glutatiooni taset, mis on võimas antioksüdant, mida teie keha toodab. Uuringus, milles osales 40 füüsiliselt vormis meest, leiti, et MSM-i võtmine enne treeningut vähendas põletikuliste tsütokiinide vabanemist ja hoidis ära immuunrakkude ülepinge. Veel üks uuring näitas, et MSM aitab vähendada treeningust põhjustatud lihaskahjustusi ja suurendab antioksüdantide aktiivsust pärast intensiivset treeningut.

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 2 köögiviljakapslit
Portsjonid konteineri kohta: 60
Summa portsjoni kohta %DV
MSM (metüülsulfonüülmetaan) 2 g
(2000 mg) *
*Päevakäive ei ole määratud

Muud koostisained: tselluloos (kapsel), steariinhape (taimne allikas) ja magneesiumstearaat (taimne allikas).

Toidulisandina võtta 2 kapslit 1 kuni 2 korda päevas koos toiduga. Soolegaaside ilmnemisel vähendage annust.

Sarnased tooted
SCITEC Joint-X 100caps
Tootekood: 397 ,   Maitse:
15,00 €
MYPROTEIN Protein Brownie 75g
Tootekood: 10152 ,   Maitse:
2,00 €
SCITEC Protein Pancake 37g coconut white chocolate
Tootekood: 1809 ,   Maitse:
2,00 €
MUSCLETECH Cell-Tech Performance Series 6lb (2715g)
Tootekood: 10037 ,   Maitse:
64,00 €
HEALTHY ORIGINS Pro-Biotic 30 Billion CFU´s 60VCaps
Tootekood: 2214 ,   Maitse:
32,00 €