Tootegrupid
ostrovit-atp-vege-60-caps.png Zoom

OstroVit ATP VEGE 60 caps BB 29.10.23

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind: 24,00 €
12,00 €
Kogus: - +
   - või -   

OstroVit ATP VEGE
OstroVit ATP on kaasaegne toidulisand, mis varustab teie organismi ATP-ga – adenosiintrifosfaadiga dinaatriumi kujul. ATP on raku põhiline energiakandja, mis tagab keha funktsioonide paranemise treeningu ajal. ATP salvestab energiat, et seda saaks kasutada rakuhingamise protsessis. Kui otsite sportlastele kõikehõlmavat toidulisandit, mis aitaks teil parandada treeningtulemusi, tõsta vastupidavust ja lihasjõudu, parandada vereringet ja toetada taastumist, valige OstroVit ATP kapslid.

Mis on ATP ja kes peaks seda kasutama?
Adenosiintrifosfaat (ATP) on osake, mis salvestab füüsilisel pingutusel kasutatud energiat. ATP-d kasutatakse teie organismis pidevalt. Selle taset jälgitakse pidevalt, et organism saaks jätkuvalt raku kõigiks funktsioonideks vajalikku energiat. Lisaks reguleerib ATP verevoolu organismis, et lihaseid paremini toita. Treenimisel kasvab nõudlus ATP järele ning selle väljastpoolt tarnimine võib tõsta organismi funktsioone ja vähendada väsimust.

Pikaajaline ATP lisamine võib põhjustada ATP metaboliitide suuremat tarbimist ja ATP sünteesi punaste vereliblede kaudu, mis võib avalduda vasodilatatsiooniga. Tegelikult varustatakse lihaseid rohkem hapniku ja toitainetega. Valige OstroVit ATP toidulisand, kui:

sageli treenima
tehke intervalltreeningut või jõutreeningut
soovid oma tulemusi spordis parandada
tahavad jõudu suurendada
teie lihased vajavad taastumist
Omadused:
OstroVit ATP toidulisand on mõeldud kõigile spordiga tegelejatele – nii professionaalidele kui ka harrastajatele. Üks toote pakend sisaldab 60 toidulisandi päevast portsjonit. Üks kapsel sisaldab kuni 450 mg ATP-d.

Toidulisandi peamised omadused:

ROHKEM JÕUDU – Kui võtate ATP-d regulaarselt, saate oma treeningtulemust parandada. Tänu suurenenud energiahulgale rakkudes saate hõlpsalt tõsta oma lihasjõudu, eriti intensiivse pingutuse ajal.
TÄIENDATUD REGENERATSIOON – Tänu ATP-le ei saa te mitte ainult rohkem jõudu ja vastupidavust, vaid ka pärast intensiivset treeningut kiiresti taastuda. ATP aitab vältida ületreenimist ja ülekoormust.
KÕRGE BIOSAADAVUS – Adenosiintrifosfaat dinaatriumi kujul on hästi omastatav. Seega võite olla kindel, et ATP jõuab sihtkohta.
MUGAV VORM - Toidulisand on saadaval lihtsalt kasutatavate kapslitena, mis muutuvad vee mõjul libedaks, samas kui neelamine muutub lihtsamaks.

Sarnased tooted
UNIVERSAL NUTRITION GH Max 180tab
Tootekood: 1912 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
38,00 € (-16%)
45,00 €
SCITEC Monster PAK 20 packets
Tootekood: 378 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
45,00 €
CELLUCOR C4 G4 30servings
Tootekood: 10012 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
30,00 €
MUSCLEMEDS Carnivor Mass 2.5kg
Tootekood: 10028 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
69,00 €
MYVEGAN Soy Protein Isolate 1kg (soja valgu isolaat)
Tootekood: 10134 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
Al. 16,00 €