PROZIS Krill Omega Premium 60 softgels

Kaubamärk:
Hind:
18,00 €
Kogus: - +

Prozis Krill Omega Premiumi olulisemad teemad:

Superba Krill ™ kvaliteediga õli
Kõrge Omega-3 rasvhapete sisaldus
Rikastatud A-, D- ja E-vitamiinidega
Fosfolipiidide, koliini ja astaksantiini allikas

Krilli litsents
Prozis on taaskord ületanud ennast ja välja töötanud täieliku Omega-3 toidulisandi, mis ühendab endas parimad koostisosad kõige kaasaegsema tehnoloogiaga. Prozis Krill Omega Premium sisaldab Superba Krill ™ -ist kõrge Omega-3 rasvhappeid ning on lisaks rikastatud linaseemneõli ning A-, D- ja E-vitamiinidega.
Teadusega teie poolel

Krillõli omaduste, selle Omega-3 sisalduse, selle mõju kolesterooli regulatsioonile, eristades “head” HDL ja “halba” LDL kolesterooli, ja selle sarnasusi kalaõliga on tehtud palju uuringuid, mida tavaliselt peetakse ka Omega-3 toidulisand.

2017. aastal leidis 7 uuringu metaanalüüs, et LDL-kolesterooli ja triglütseriidide kontsentratsioon vereplasmas vähenes pärast krilliõli lisamist märkimisväärselt, järeldades, et see näitab tõhusust nii nende taseme alandamisel kui ka HDL-kolesterooli taseme tõstmisel.¹

Ühes 2011. aasta konkreetses uuringus võrreldi krilliõli lisamise mõju kalaõli lisamisega ja jõuti järeldusele, et EPA ja DHA taseme tõusus statistiliselt olulist erinevust kalaõli või krilliõliga täiendavate ravimite vahel ei olnud, isegi kui EPA ja DHA annus krilliõlis oli 62,8% kalaõlis sisalduvast. Uuring näitas ka, et kalaõli ja krilliõli lisamine on kõrvaltoimete ja vereohutuse parameetrite osas sarnane ning et kalaõliga võrreldes sisaldab krilliõli suurel hulgal astaksantiini, mis suurendab HDL-kolesterooli ja vähendab triglütseriidi. tase inimestel.²

2014. aastal avaldasid Berge jt. viis läbi uuringu Superba Krill ™ õlilisandite mõju kohta triglütseriidide tasemele. Nad leidsid, et Superba Krill ™ õli lisamine oli seotud nende taseme langusega, mis viitab sellele, et krilliõli võib vähendada südame-veresoonkonna haiguste riskifaktorit.³

Vitamiinikokteil

Vitamiinid on mikrotoitained, millel on suured kohustused. Koos mineraalidega mängivad nad olulist rolli keha korrektses toimimises. Vitamiinid osalevad mitmetes biokeemilistes protsessides ja on hädavajalikud normaalse toimiva keha säilitamiseks. Selle Krill Omega-3 toidulisandi parendamiseks oleme seda rikastanud A, E ja D vitamiinidega.

A-vitamiin
Aitab säilitada normaalset nahka ja normaalset nägemist. Lisaks aitab see kaasa immuunsussüsteemi normaalsele talitlusele ja raua normaalsele metabolismile.

D-vitamiin
Kas päikese vitamiin. Ta osaleb rakkude jagunemise protsessis ning aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele ja kasutamisele. Järelikult aitab see kaasa vere normaalsele kaltsiumitasemele ning lihaste ja luude normaalse funktsioneerimise säilitamisele.

E-vitamiin
Aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Milleks?

Et anda inimestele juurdepääs usaldusväärsele Omega-3 allikale, mida on lihtne manustada, mida on lihtne võtta ning mis on valmistatud parimatest saadaolevatest toodetest ning kombineeritud vitamiinide ja linaseemneõliga.

Kellele?

Prozis Krill Omega Premium on mõeldud aktiivsetele inimestele ja sportlastele, kes otsivad täiendavat Omega-3 allikat ilma kalaõli võimalike tagasilöökideta ja kes kindlasti ei pane pahaks vitamiinide ja linaseemnete lisaeeliseid.

1-2x päevas

 
Sarnased tooted
ON Amino 2222 320 Tabs
Tootekood: 127
32,00 €
NUTREX Outlift 20annust
Tootekood: 1801
40,00 €
SCITEC PFX 120caps
Tootekood: 357
19,00 €
BSN Syntha-6 Edge 1.8kg
Tootekood: 10010
49,00 €