PROZIS N-Acetyl L-Cysteine NAC 600 mg 60 caps (N-atsetüül-L-tsüsteiin)

Kaubamärk:
Hind:
14,00 €
Kogus: - +

Neutraliseerib toksiine
Edendab tervislikku maksa talitlust
Võimas antioksüdant
Tõstab glutatiooni

N-atsetüül-L-tsüsteiin (NAC) on aminohappe L-tsüsteiini stabiilsem vorm ja see on kõige tõhusam viis glutatiooni taseme tõstmiseks kehas. NAC on L-tsüsteiini stabiilsem vorm, kuna sellel on kinnitatud atsetüülrühm (CH3CO). NAC-l on L-tsüsteiini kõik omadused, kuid see on vees paremini lahustuv ja väidetavalt biosaadavam kui L-tsüsteiin.

NAC moodustab glutatiooni, mis on teaduslikult tõestatud kriitiline antioksüdant vabade radikaalide hävitamiseks. NAC-il on ainulaadne võime säilitada tervet kopsukoe, toetada keha loomulikku kaitsevõimet ning parandada rakkude tervist ja pikaealisust. Need omadused muudavad NAC-i eriti kasulikuks aktiivsetele inimestele, eakatele ja saastatud keskkonda sattunud inimestele.

NAC muudab glutatiooni võimendajana nii tõhusaks, et see on stabiilne aminohape, mis suudab pärast seedimist säilitada väävel- ja sulfhüdrüülrühmi kuni kuus korda rohkem. Teadlaste arvates võivad väävel ja väävliühendid olla glutatiooni keskmes. See on keha elutalitluse jaoks ülioluline, kuna NAC aitab kehal neutraliseerida toksiine, raskemetalle, näiteks hambaamalgaamitäidiste elavhõbedat, värvi ja sigaretisuitsu kaadmiumi ja pliid. Sulfhüdrüüli tasakaal on seotud ka viirusnakkuste vastupanuvõime suurendamisega.

N-atsetüül-L-tsüsteiin (NAC) pakub tugevat immuunsust toetavat funktsiooni ja pakub ka toksiinivastast potentsiaali. Selle võime neutraliseerida rakke ja DNA kahjustavaid vabu radikaale võib aidata aeglustada paljusid

On tõestatud, et NAC mängib kaitsvat rolli mitmesuguste toksiliste ohtude, näiteks sigaretisuitsu, auto heitgaasi, teatud herbitsiidide ja atsetaminofeeni üledooside eest. Samuti võib see mängida kasulikku rolli eesnäärme- ja hingamisteede seisundites. Näiteks on NAC-il hästi välja töötatud anti-mukolüütilised (limaskestavastased) omadused ja on tõestatud, et see suurendab suitsetajate mukokiilia transporti.

 

A more bioavailable form of L-Cysteine

N-Acetyl L-Cysteine is an amino acid that is more commonly known as NAC. It is derived from cysteine and it serves numerous purposes in the body.

From a chemical perspective, NAC is the result of combining the free from amino acid L-Cysteine with an acetyl group. The resulting compound amino acid is more stable and bioavailable that regular cysteine by itself. L-Cysteine is used by the body to produce glutathione, an important antioxidant which is popular among athletes who want to preserve their lean muscle mass.

Prozis Sport has developed N-Acetyl L-Cysteine to give you a powerful dose for effective results, providing you 600mg per serving. If your are looking to increase your daily intake of cysteine, this optimized form is the right choice.

Prozis Sport N-Acetyl L-Cysteine Highlights:

  • Natural percursor of the antioxidant glutathione
  • Optimized form of the amino acid cysteine
  • Perfect daily portion for maximum results
  • Top quality, tested ingredients
  • Certified by independent labs

Take 1 to 2 servings daily, preferably with a meal, or as recommended by a healthcare professional

Sarnased tooted
NUTREX Outlift 20annust
Tootekood: 1801
40,00 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536
26,00 €
GRENADE 50 Calibre 2 annust
Tootekood: 2336
2,00 € (-33%)
3,00 €