Tootegrupid

SCITEC 100% Vegan Protein 1000g

Kaubamärk:
Hind:
35,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

100% veganvalk
Suhkruvaba
Gluteenivaba
Ei sisalda säilitusaineid
taimse kombineeritud valgu allikas
Mis teeb taimset valku heaks?
Kui olete pühendunud taimetoitlane või vegan või mõnel muul põhjusel (nt talumatus), kui eelistate loomseid valke mitte tarbida, peate uurima oma võimalusi taimsete valguallikate osas. Neil ei ole aga täielikku aminohapete profiili, sest isegi kui need sisaldavad kõiki asendamatuid aminohappeid, ei vasta nende suhteline suhe inimese vajadustele, erinevalt loomsetest valkudest. Kuna valk aitab kaasa lihaste kasvule ja säilitamisele ning normaalse luustruktuuri säilitamisele*; on vajalik ja oluline tarbida optimaalses koguses kvaliteetset valku isegi siis, kui järgite veganlikku eluviisi.

Mida peaksite tegema? Nende puuduste kompenseerimiseks peate kombineerima mitut tüüpi taimset päritolu valke. 100% veganvalk sisaldab viit erinevat taimset valku. See on suhkru- ja gluteenivaba ning ei sisalda säilitusaineid ning on rikastatud vitamiiniga B12, mis mängib olulist rolli kurnatuse vähendamisel* ja on oluline vitamiin kõigile, olenemata sellest, kas ta on vegan või mitte.

Seega, kui otsite kombineeritud veganvalguallikat, ärge otsige enam!

*Teaduslikult põhjendatud väited, mille on heaks kiitnud Euroopa Toiduohutusamet (EFSA).

Võtke üks portsjon päevas (33 grammi, 3/4 kühvel), segades 300 ml veega. Kasutage treeningpäevadel pärast treeningut; puhkepäevadel tarbige pärastlõunal.

Sarnased tooted
GRENADE nr 1 rasvapõletaja Eestis ja Euroopas - 100caps
Tootekood: 1 ,   Maitse:
40,00 € (-20%)
50,00 €
NUTREX Outlift 20annust
Tootekood: 1801 ,   Maitse:
45,00 €
BSN AminoX 435g
Tootekood: 10003 ,   Maitse:
27,90 €
ON Opti-Men 90 tabs
Tootekood: 2233 ,   Maitse:
26,00 €