Tootegrupid

TREC Vitamin C + L-Lysine 300g

Kaubamärk:
Hind:
12,00 €
Kogus: - +

Suur annus C-vitamiini ühes annuses!
Hõlbustab organismi antioksüdantseid protsesse
Toetab kollageeni ja sidekoe sünteesi
Kaitseb liigse oksüdatiivse stressi eest
Tagab närvisüsteemi tõhusa töö
Suurendab organismi loomulikku immuunsust
Indutseerib ebaõigete rakkude apoptoosi
Tagab luude ja hammaste hea seisundi
Piirab glükatsiooni protsessi
Täiendus Vit C + L-lüsiini pulber on preparaat, mis sisaldab lisaks lüsiiniga rikastatud C-vitamiini. Mõlemad ained mõjutavad positiivselt organismi immuunsust ja sidekoe sünteesi. See on oluline kaitse vigastuste ja organismi vananemise kahjulike mõjude eest.

C-vitamiin on üks tuntumaid terviseeelseid aineid. See lahustub vees, mistõttu on üledoseerimise uskumatult võimatu. Peamiselt on see tuntud antioksüdantse toime poolest, tänu millele toetab ta organismi võitluses vabade radikaalidega. Need on molekulid, millel on ainult üks paarimata elektron. See on tegur, mis kutsub esile nukleiinhapete ja valkude mutatsiooni ja kahjustusi, mis põhjustab paljude haiguste arengut. Vabad radikaalid tekivad metaboolsete looduslike muutuste ajal ja kahjulike tegurite samaaegsel esinemisel.

C-vitamiini kasutamine hõlbustab organismi võitlust nendega, tänu millele kaitseb see peaaegu kõiki organismi rakke kahjustuste eest.

Inimorganism seda ainet ei sünteesi. See tuleneb asjaolust, et ühena vähestest imetajatest on meil muteerunud geen, mis vastutab C-vitamiini sünteesi eest. Selle õige pakkumine hõlbustab kollageeni sünteesi, mis on organismis uskumatult oluline sidekude. See tagab naha korraliku elastsuse ning ehitab sidemeid ja kõhre. Kollageeni sünteesi halvendavad tegurid on oksüdatiivne stress ja vanus. Selle ühendi pealekandmine tagab naha ja tugevate liigeste noore väljanägemise.

Immuunsüsteemi rakud on uskumatult tundlikud vabade radikaalide mõju suhtes. Tänu antioksüdantsele toimele võime märgata immuunsuse paranemist, tänu millele väheneb infektsioonide kestus ja sagedus. C-vitamiin toetab ka võitlust põletikega, mida võivad esile kutsuda vabad radikaalid. See tagab tõhusa kaitse krooniliste haiguste tekke eest.

C-vitamiinil on võime tungida närvisüsteemi. See kaitseb närvisüsteemi prooksüdatiivsete tegurite ja eksitatoksilisuse eest, mida põhjustab glutamaadi liigne stimulatsioon. Tänu sellele hõlbustab C-vitamiin neurotransmitterite, s.o noradrenaliini ja atsetüülkoliini, sünteesi. See tuleneb asjaolust, et see hõlbustab dopamiini muundamist katehhoolamiinideks β-hüdroksülaasi abil ja pärssides atsetüülkoliini transferaasi aktiivsust. Selle tulemuseks on kognitiivsete funktsioonide parandamine inimestel, kellel on närvisüsteemis kõrge reaktiivsete hapniku liikide tase.

Lüsiin on eksogeenne aminohape, mis tähendab, et inimorganismil puudub võime seda sünteesida. Seetõttu on selle õige pakkumine dieedis ja toidulisandites uskumatult oluline.

Seda aminohapet kasutatakse valkude ehituselemendina. Peale selle toetab see organismi võitluses viirusega Herpex simplex. See vastutab põletikuliste nahakahjustuste, konjunktiviidi ja herpesviirusliku entsefaliidi tekke eest. Lüsiini positiivne mõju selle viiruse ravile tuleneb asjaolust, et see blokeerib arginiini juurdepääsu patogeenidele. See aminohape on faktor, mis on oluline viiruse replikatsiooniks, seetõttu põhjustab selle varude vähendamine tema surma.

Lüsiin suurendab C-vitamiini antioksüdantset mõju. See tuleneb asjaolust, et see aminohape põhjustab rakkude surma, millel on nukleiinhapete struktuuris mõned ebakorrapärasused. See on tegur, mis kaitseb vähi arengu eest. Veelgi enam, mõlemad need ained teevad koostööd kollageeni sünteesil.

On tõestatud, et lüsiin hõlbustab kaltsiumi imendumist. See on luude ja hammaste tervisele uskumatult oluline tegur.

Samuti täheldati, et lüsiin on glükeerumisprotsessi piirav tegur. See seisneb glükoosirakkude sidumises valkude ja lipiididega, mis pärsib nende funktsioone. Selline seisund on diabeedile iseloomulik.

Vit C + L-lüsiini pulber on preparaat, mis koosneb kasulikest C-vitamiinist ja aminohappest lüsiinist. Mõlemad ained toetavad organismi nõuetekohast toimimist ja hõlbustavad immuunsussüsteemi tööd. Lisaks suurendavad nad vastastikku positiivset mõju kollageeni tootmisele, mis on oluline tegur naha ja liigeste toiduseisundi säilitamiseks. See toidulisand on mõeldud inimestele, kes hoolivad sidekoe hea tervise ja hea seisundi hoidmisest.

Container size: 300 g
Serving size: 1 scoop (approx. 1g)
Servings per container: 300

per portion (approx. 1g)amount%DV
Vitamin C (L-ascorbic acid) 800 mg 1000%
L-Lysine HCl 200 mg **
including Lysine 160 mg **
Sarnased tooted
SCITEC DAA Pro 100caps
Tootekood: 2871 ,   Maitse:
15,00 €
SCITEC 100% Creatine 500g
Tootekood: 369 ,   Maitse:
12,00 €
ANIMAL Flex 44pakki
Tootekood: 2056 ,   Maitse:
35,00 €
ON Opti-Men 180 tabs
Tootekood: 2079 ,   Maitse:
35,00 €
BSN True Mass 2614g
Tootekood: 10011 ,   Maitse:
48,00 €