Tootegrupid
bcaagt.jpg Zoom

EXTRIFIT Bcaa GT+ 80g (5g Bcaa + 5g Glutamine)

Kaubamärk:
Hind: 1,80 €
1,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

BCAA GT + on ettevõtte Extrifit® ainulaadne toode, mis toob teile väga tugeva annuse BCAA-d ja glutamiini uues geelvormis, millel on kiire seeditavus ja ideaalne imendumine, mis on nende anaboolse, antikataboolse ja taastava toime peamine. Üks pakett BCAA GT + sisaldab 5000 mg glutamiini ja 5000 mg BCAA-d ning saate seda 7 erineva maitsega. Olime esimesed, kes pakkusid teile geeltooteid - meie nii populaarset Hellgel®. Tänu sellele avastasime, et just geel on toote vorm, mis on meie klientide poolt kõige lemmikum. See on väga praktiline - saate pakki kõikjal kaasas kanda, kooli või tööle, õhtusele koolitusele või reisidele ja puhkustele. Te ei pea midagi mõõtma ega maha valama, te ei pea otsima veeallikat ning kandma enda peal suuri pakendeid ja kaste. Iga kord saate BCAA ja glutamiini täpse annuse kompaktsetes pakendites kaasa võtta!

KELLEKS Sobilik BCAA GT +?
BCAA GT + on tingitud suurest BCAA ja glutamiini sisaldusest, mis sobib kõigile inimestele, kes üritavad suurendada oma lihasmassi ja jõudu, samuti sportlastele, kes püüavad oma lihasmassi kaitsta lõikamise ajal või intensiivse treeningprogrammi ajal. BCAA GT + saab kasutada ka tugevuse-vastupidavuse ja vastupidavuse spordialade sportlastel kiireks taastumiseks ja lihasmassi kaitsmiseks pika sportliku soorituse ajal, näiteks jooksu- või rattavõistlustel. Saate seda 7 suurepärase puuviljamaitsega, millel on ainult looduslikud värvained.

MIS ON AMINOHAPETE EELID geelivormis?
Geelis olevad aminohapped on kiiresti ja maksimaalselt seeditavad ning imenduvad ja see on peamine nende anaboolse, taastuva ja antikataboolse toime poolest. Puuduvad täiteained nagu aminohappetablettides, katteta - ainult vabad aminohapped väga tugevas annuses 5000 mg BCAA ja 5000 mg glutamiini. Geelivorm on ka väga praktiline. Kas kannate terve päeva jooksul BCAA tablette ja glutamiinipulbrit toidulisandiks ja treenite end peal? Kas poleks parem kompaktne geelvorm, mis sisaldab teie jaoks ühe paki kohta väga tugevat BCAA ja glutamiini annust? BCAA GT + paketi saab päeva jooksul kaasas olla; võite seda võtta nii treeningutel, spordiväljakutel, sisu ja matšidel kui ka reisidel ja puhkustel. Teil pole vaja suuri pakette; te ei pea otsima veeallikat ega midagi mõõtma. Tänu BCAA GT + -le saate täpse BCAA ja glutamiini annuse alati enda peal hoida.

Maksimaalse energia ja antikataboolse efekti saavutamiseks: 1 pakk 20 minutit enne treeningut. Kiiremaks taastumiseks lihasmassi suurendamine: pärast treeningut üks pakk. Pärast avamist tarbige kogu sisu. Võimalik segada 850 ml veega. Päevane annus = 1 pakett.

Sarnased tooted
MYPROTEIN 100% Maltodextrin Carbs - 1kg
Tootekood: 4533 ,   Maitse:
6,00 €
SAN Testo Hardcore 90 caps
Tootekood: 1604 ,   Maitse:
20,00 €
ANIMAL Flex 44pakki
Tootekood: 2056 ,   Maitse:
40,00 € (-11%)
45,00 €
BSN True Mass 2614g
Tootekood: 10011 ,   Maitse:
48,00 €
MUTANT Mass 6.8 kg (15 lbs)
Tootekood: 10046 ,   Maitse:
69,00 €