PROZIS L-Arginine L-Ornithine L-Lysine 120caps (L-arginiin, L-ornitiin, L-lüsiin)

Kaubamärk:
Hind:
12,00 €
Kogus: - +

L-arginiini, L-ornitiini ja L-lüsiini ühendamine ühes toidulisandis on nagu juba iseenesest heade koostisosade võtmine ja nende millekski suurepäraseks muutmine. Ja see on kombinatsioon, mille leiate Prozise artiklist L-arginiin L-ornitiin L-lüsiin.

Arginiin ja ornitiin on karbamiiditsüklis osalevad aminohapped, mille kaudu mürgine ammoniaak muundatakse maksas karbamiidiks ja eritub seejärel uriiniga.

Arginiin on ka lämmastikoksiidi tootmise bioloogiline eelkäija. Võib-olla olete kuulnud lämmastikoksiidi nime lugedes, kuidas oma füüsilist jõudlust parandada. See ühend on tõepoolest teada, et põhjustab vasodilatatsiooni ja suurendab seeläbi verevoolu, mis on oluline hapniku transportimiseks teie lihastesse.

Viimane, kuid mitte vähem tähtis, Lysine. Lüsiin on asendamatu aminohape, mida peate oma dieedist saama, kuna keha ei suuda seda iseseisvalt toota. Seda kasutatakse paljude oluliste funktsioonide, näiteks hormoonide tootmise alustalana.

Prozise poolt pakutav L-arginiin L-ornitiin L-lüsiin pakub neid aminohappeid vabas vormis, mis tähendab, et neid ei pea seedima, vaid need jõuavad kiiresti teie vereringesse ja on hõlpsasti kasutatavad teie kehas.

Prozis L-arginiin L-ornitiin L-lüsiin Tähtsündmused:
Kvaliteetne vabas vormis aminohapete valem
Kliiniliselt uuritud, 100% puhtad koostisosad
Sertifitseeritud sõltumatute laborite poolt
Soovitatav kulturistidele ja teistele sportlastele
30-päevane pakkumine pudeli kohta

Consume 1 serving per day, preferably just before going to sleep.

Sarnased tooted
ON Amino 2222 320 Tabs
Tootekood: 127
32,00 €
UNIVERSAL NUTRITION GH Max 180tab
Tootekood: 1912
30,00 €
SCITEC Leucine 100tbl
Tootekood: 2429
9,00 €
Scitec Ginkgo Biloba 100 tab
Tootekood: 631
8,50 €
GRENADE 50 Calibre 50 annust
Tootekood: 10018
39,90 € (-11%)
45,00 €