PROZIS Multi-Probiotic 1.5 Billion 60 caps

Kaubamärk:
Hind:
13,50 €
Kogus: - +

Multiprobiootikum on kontsentreeritud toode, mis sisaldab 1,5 miljardit probiootikumide kolooniat moodustavat ühikut (CFU), mis edendavad soolestiku mikroorganismide harmooniat ja tasakaalu, et hõlbustada seedeprotsessi ja tugevdada immuunsussüsteemi.

Bakterite eelised
See võib tunduda kummaline, kuid meie seedetraktis on koduks lugematu arv baktereid, mis on meie tervise jaoks äärmiselt oluline. Seedesüsteemi nõuetekohane toimimine sõltub üsna õrnast tasakaalust kasulike ja kahjulike bakterite vahel.

Probiootikumid on mikroorganismid, mis on soolestiku tervise jaoks olulised. Need võitlevad kahjulike bakterite mõjuga, abistavad seedeprotsessi ja pakuvad immuunsussüsteemi rakkudele vajalikku kütust.

Õige koostisosa õigel ajal
Uuringud näitavad, et isegi suhteliselt mõõdukal tasemel treenivad isikud võivad toota kuni 20 korda rohkem vabu radikaale kui istuva eluviisiga inimesed. Vabad radikaalid on ebastabiilsed molekulid, mis kahjustavad inimkeha rakke. Pärast intensiivset treenimist langeb sportlase kaitsevõime, mis muudab ta gripi, külmetushaiguste ja põletiku suhtes haavatavamaks.

Multiprobiootikum aitab kaasa immuunsussüsteemi tugevdamisele ja aitab sportlasel paremini ja kiiremini taastuda. Lisaks sellele aitab see toode ka toidu seedimist, toitainete imendumist.

Prozisi multiprobiootikum 1,5 miljardit töötati välja meie kõrgelt kvalifitseeritud teadlaste meeskonna järelevalve all ja see ei kasuta midagi muud, kui parimaid saadaolevaid koostisosi. Multiprobiootikum on ülitõhus toode, mis pakub sportlastele kiiret taastumist ja ka terase koostist.

Prozise multiprobiootikumi 1,5 miljardit eelist:
Soolefloora säilitamine
Soodustab toitainete imendumist
Seedeprotsessis hädavajalik
Tugevdab immuunsussüsteemi
Panustab sportlase heaolusse
Kiire taastumine
Kvaliteetne toode

Take 2 capsules per day, after meals.

Sarnased tooted
MYPROTEIN L-Glutamine 250tabs
Tootekood: 1405 ,   Maitse:
22,00 €
NUTREX Lipo-6 Black Ultra Concentrate 60caps
Tootekood: 1673 ,   Maitse:
34,00 €
SCITEC Liquid Magnesium 1000 ml Pineapple Orange
Tootekood: 533 ,   Maitse:
14,00 €
SCITEC Collagen Liquid Wild Berry 1000ml
Tootekood: 608 ,   Maitse:
26,00 €
BSN AminoX 1015g
Tootekood: 10002 ,   Maitse:
47,00 €