MYPROTEIN Whole Psyllium Husks 250g (Psülliumi Kestad)

Kaubamärk:
Hind:
10,00 €
Kogus: - +

Mis on Pulbristatud Psülliumi Kestad?

Psülliumi Kestad on psülliumi taime seemnete väline kiht. Nad on naturaalsed lahustuvate kiudainete allikad.

Pulbristatud Psülliumi Kestade kasulikkus

Psülliumi Kestad on kerge ning käepärane viis lisamaks kiudaineid oma toitumiskavasse. See naturaalne kiudainete allikas on täiuslik lisa igale toitumiskavale.

Kellele on Pulbristatud Psülliumi Kestad sobilikud?

Paljud meie kliendid soetavad Psülliumi Kestad eesmärgiga suurendada naturaalsete kiudainete tarbivust. Kliendid soetavad samuti teisigi tooteid Tervise ning Heaolu kategooriast.

Hoiatus: olge kindlad, et teie jook oleks piisavalt vedel, sest vastasel juhul võib antud toode põhjustada kurgus ebameeldivust ning punetust. Hoiduda tootest kui teil on kunagi esinenud neelamisraskusi.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Peamised eelised

  • Naturaalsete kiudainete allikas

Unflavoured: Powdered Whole Psyllium Husks (100%)

Pulbristatud Psülliumi Kestad sisaldavad suures koguses kiudaineid, mis teeb nendest suurepärase täienduse teie toitumiskavale. Proovige lisada 3/4 väikest lusikatäit (2.5g) sheikidele, smuutidele või mahladele, suurendamaks veelgi nende toitvaid omadusi.

Sarnased tooted
SCITEC DAA Pro 100caps
Tootekood: 2871
15,00 €
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365
16,00 €
SCITEC Tyrosine 100tab
Tootekood: 371
11,00 €
SCITEC Jumbo Pak 44 pak
Tootekood: 379
32,50 €