MYPROTEIN Whole Psyllium Husks 250g (Psülliumi Kestad)

Kaubamärk:
Hind:
10,00 €

Mis on Pulbristatud Psülliumi Kestad?

Psülliumi Kestad on psülliumi taime seemnete väline kiht. Nad on naturaalsed lahustuvate kiudainete allikad.

Pulbristatud Psülliumi Kestade kasulikkus

Psülliumi Kestad on kerge ning käepärane viis lisamaks kiudaineid oma toitumiskavasse. See naturaalne kiudainete allikas on täiuslik lisa igale toitumiskavale.

Kellele on Pulbristatud Psülliumi Kestad sobilikud?

Paljud meie kliendid soetavad Psülliumi Kestad eesmärgiga suurendada naturaalsete kiudainete tarbivust. Kliendid soetavad samuti teisigi tooteid Tervise ning Heaolu kategooriast.

Hoiatus: olge kindlad, et teie jook oleks piisavalt vedel, sest vastasel juhul võib antud toode põhjustada kurgus ebameeldivust ning punetust. Hoiduda tootest kui teil on kunagi esinenud neelamisraskusi.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Peamised eelised

  • Naturaalsete kiudainete allikas

Unflavoured: Powdered Whole Psyllium Husks (100%)

Pulbristatud Psülliumi Kestad sisaldavad suures koguses kiudaineid, mis teeb nendest suurepärase täienduse teie toitumiskavale. Proovige lisada 3/4 väikest lusikatäit (2.5g) sheikidele, smuutidele või mahladele, suurendamaks veelgi nende toitvaid omadusi.

Sarnased tooted
iFit NEON Pink 700ml
Tootekood: 1771
3,00 €
UNIVERSAL NUTRITION GH Max 180tab
Tootekood: 1912
30,00 €
SCITEC Selenium 100tab
Tootekood: 398
4,50 €
SCITEC Lecithin 100tbl
Tootekood: 399
11,00 €