Tootegrupid

LIPOSOL Liposomal Vitamin C 1000 250ml Lemon

Kaubamärk:
Hind:
25,00 €
Kogus: - +

Liposomaalne koostis, mis tagab toimeaine kõrge biosaadavuse
Sisaldab suurt annust kergesti omastatavat, puhverdatud C-vitamiini
Toote külge kinnitatud kühvel muudab õige annuse mõõtmise lihtsaks
Omab suurt antioksüdatiivset potentsiaali, neutraliseerides vabu radikaale
Parandab immuunsüsteemi toimimist
Aeglustab keha vananemisprotsessi
Mõjutab paljude ensüümide ainevahetust
Toetab kollageeni biosünteesi
Hõlbustab kaltsiumi imendumist
GMO-vaba
LIPOSOL liposomaalne vitamiin C on vedelal kujul toidulisand, mis sisaldab naatrium-L-askorbaati, kaalium-L-askorbaati ja L-askorbiinhapet, mida nimetatakse ühiselt C-vitamiiniks. Võrreldes teiste sarnase koostisega toodetega eristab Aliness liposomaalset C-vitamiini uudne vorm - toimeained on kapseldatud rasvhapete kattesse (liposoomid), tänu millele suureneb nende imendumine seedesüsteemist märkimisväärselt. Sel põhjusel võib soovitatav päevane annus olla väiksem kui siis, kui vees lahustati sama kogus C-vitamiini.

See toidulisand on toodetud Premium Absorptsioonitehnoloogias, mis tagab väga kõrge biosaadavuse ning selle tulemusena rakkude kiire ja tõhusa imendumise. See tehnoloogia põhineb sertifitseeritud ja patenteeritud toorainetel ning selle kliinilist toimet on kinnitanud Nano-Nutri Technology TM uuringud.

C-vitamiin on vees lahustuv ühend, mis kuulub küllastumata mitmehüdroksüülsete alkoholide rühma. Loomulikult esineb seda peamiselt taimset päritolu toitudes (puu- ja köögiviljad, nt tsitruselised, petersell, pipar), aga ka loomsetes saadustes. C-vitamiini aktiivsus on süsteemne - alates immuunsuse ja kardiovaskulaarse funktsiooni parandamisest kuni valkude muundamise või vabade radikaalide eemaldamiseni. C-vitamiini teine funktsioon hõlmab ka kollageeni tootmist ning selle tulemusena veresoonte, naha, kõhre, luude ja igemete nõuetekohast toimimist.

C-vitamiin kaitseb rakke stressi eest nii otseselt kui ka kaudselt, kuna see aitab kaasa E-vitamiini taastumisele. Vabade radikaalide eemaldamine askorbiinhappega avaldub närvisüsteemi ja lihaste tugevdamise ning vähiprotsesside arengu pidurdamise kaudu. . Nahk, mis ei puutu kokku oksüdatiivse stressiga, jääb kindel, sile ja kortsudeta.

C-vitamiin toetab ka raua imendumist ning vähendab väsimuse ja väsimuse tunnet. Lisaks mõjutab askorbiinhape kortikosteroidide ja mõnede neurotransmitterite sünteesi. Uuringud kinnitavad ka korrelatsiooni olemasolu sobiva C-vitamiini kontsentratsiooni kehas ja stabiilse psüühika säilitamise vahel.

C-vitamiini puuduse tagajärjed on skorbuut, üldine nõrkus, unisus, isutus ja liigesevalud. Nahk muutub kahjustuste suhtes vastuvõtlikuks, haavad paranevad kauem ja kapillaarid muutuvad habras, mille tulemuseks on nähtavad punased petehhiad. Suitsetajad on eriti haavatavad C-vitamiini puuduse suhtes, mistõttu tekivad neil sageli iseloomulikud peened kortsud.

Uuenduslik liposomaalne valem
Vees lahustunud toimeaine pandi lipiidimolekulidesse, mille kest meenutab bioloogiliste membraanide struktuuri. Seda liposoomide süsteemi on juba pikka aega kasutatud toimeainete kehasse toimetamiseks. Liposoomid imenduvad seedetraktis kergesti ja tänu oma struktuurile on neis sisalduv aine kaitstud seedimise eest maos, mis omakorda võimaldab puutumatuna jõuda soolestikku - imendumiskohta.

Pakendid nõuetekohaseks ladustamiseks
C-vitamiin on ebastabiilne ning kõrge temperatuuri ja valguse suhtes tundlik, mistõttu on oluline seda korralikult säilitada. Toidulisandi pakend (pudel) vastab farmatseutiliste standardite nõuetele: see on varustatud tiheda kaitsmembraaniga korgiga ja selle värv on valge, mis neutraliseerib liposomaalse aine fotooksüdatsiooni. Lisaks valmistati toidulisand steriilses tehases, mis vastab maailma kõrgeimatele standarditele, nii et toimeaine puhtuse osas on kindlus.

Kokkuvõtteks võib öelda, et LIPOSOL Liposomal Vitamiin C on toidulisand, mida soovitatakse eriti kõigile neile, kes soovivad oma igapäevast dieeti C-vitamiiniga täiendada. Tänu oma ainulaadsele vormile imendub toidulisand väga hästi ja tavapärasel kasutamisel aitab see kehas püsida. hea kuju.

Composition

Container size: 250 ml
Serving size: 5 ml
Servings per container: 50
per 1 portion (5 ml)amount%DV
Vitamin C (as sodium L-ascorbate, potassium L-ascorbate, L-ascorbic acid) 1000 mg 1250%

Other ingrednients

Water, phospholipids (non-genetically modified lecithin NON GMO), humectant (glycerol), preservative (potassium sorbate), ethanol (<2.8%).

Võtke 5 ml üks kord päevas koos toiduga.

C-vitamiini liposomaalse vormi tõttu soovitame seda tarbida koos toiduga, eelistatavalt rasvase toiduga.

Sarnased tooted
MYPROTEIN Essential BCAA 90 Tabs
Tootekood: 1752 ,   Maitse:
15,00 €
NUTREX Anabol-5 120caps
Tootekood: 1802 ,   Maitse:
46,00 €
SCITEC Mega Creatine 150 tbl
Tootekood: 380 ,   Maitse:
13,50 €
SCITEC Mega Glucosamine 100caps
Tootekood: 964 ,   Maitse:
13,00 €
BSN True Mass 2614g
Tootekood: 10011 ,   Maitse:
48,00 €